Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~San Escobar niezalogowany
18 października 2017r. o 9:29
https://www.tvn24.pl/rozanski-o-sytuacji-w-armii-i-relacjach-prezydenta-z-macierewiczem,782353,s.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: San Escobara niezalogowany
18 października 2017r. o 9:39
"Podziwiam" Pana. Nieźle musi się Pan natrudzić. Tak dobrze płacą? Jest Pan przekonany, ze to co Pan przekazuje to prawda? Zastanawiam sie, kiedy ta obsesyjna nienawiść do PiS-u Pana zabije!

W trosce o Pana zdrowie proponuje odtrutke:
portal: niezależna.pl
wpolityce.pl
Telewizję Republika
idzpodprad YouTube
oczywiście, jak najbardziej Telewizję Trwam
Nasz Dziennik
Gazeta Polska codzienna i tygodnik.

Proszę Szanownego Pana Sana E., - tylko prawda wyzwala!!! To co Pan z takim zacietrzewieniem nam Polakom "wciska" - to narracja obcej agentury. Zdrajców i agentury wpływu.
Prosze obejrzec chociaż jeden odcinek na portalu idzpodprad a będzie Panu wstyd, że tak haniebne wykonuje Pan zadanie.
Zycze mądrości i dobrej, uczciwej, patriotycznej pracy a właściwie sluzby dla POLSKI.






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
18 października 2017r. o 10:08
"Zycze mądrości i dobrej, uczciwej, patriotycznej pracy a właściwie sluzby dla POLSKI."

Moja postawa jest jak najbardziej patriotyczna to Pan powinien się wstydzić !
Właśnie tak to robię i będę robił bo służba Polsce i przeciwstawianie się pisowskiej głupocie i są dla mnie bardzo ważne. To pis hańbi Polskę i wciska Polakom partyjny bełkot. Proszę czytać ze zrozumieniem moje posty choć z tym widzę u Pana ciężko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 10:25
~~San Escobar napisał(a): "Zycze mądrości i dobrej, uczciwej, patriotycznej pracy a właściwie sluzby dla POLSKI."

Moja postawa jest jak najbardziej patriotyczna to Pan powinien się wstydzić !
Właśnie tak to robię i będę robił bo służba Polsce i przeciwstawianie się pisowskiej głupocie i są dla mnie bardzo ważne. To pis hańbi Polskę i wciska Polakom partyjny bełkot. Proszę czytać ze zrozumieniem moje posty choć z tym widzę u Pana ciężko.

Belkot to opozycja totalna. Niech zyje PIS:
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 10:34
~~ napisał(a):
~~San Escobar napisał(a): "Zycze mądrości i dobrej, uczciwej, patriotycznej pracy a właściwie sluzby dla POLSKI."

Moja postawa jest jak najbardziej patriotyczna to Pan powinien się wstydzić !
Właśnie tak to robię i będę robił bo służba Polsce i przeciwstawianie się pisowskiej głupocie i są dla mnie bardzo ważne. To pis hańbi Polskę i wciska Polakom partyjny bełkot. Proszę czytać ze zrozumieniem moje posty choć z tym widzę u Pana ciężko.

Belkot to opozycja totalna. Niech zyje PIS:


dlaczego pis?
a nie Polska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 11:19
~~San Escobar napisał(a): "Zycze mądrości i dobrej, uczciwej, patriotycznej pracy a właściwie sluzby dla POLSKI."

Moja postawa jest jak najbardziej patriotyczna to Pan powinien się wstydzić !
Właśnie tak to robię i będę robił bo służba Polsce i przeciwstawianie się pisowskiej głupocie i są dla mnie bardzo ważne. To pis hańbi Polskę i wciska Polakom partyjny bełkot. Proszę czytać ze zrozumieniem moje posty choć z tym widzę u Pana ciężko.

Jakim trzeba być płytkim porównując niezależną czy idź pod prąd do PiS. Tacy się tylko ośmieszają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: San Escobara niezalogowany
18 października 2017r. o 11:26
Pana "praca" to kopiuj - wklej z obcych, wrogich Polakom publikatorow. Przykro mi, że zburze Pana przeświadczenie, iż taka postawa jest "patriotyczna".
Nic podobnego. Wprost przeciwnie. Broni Pan tych co kradli, oszukiwali? Czyli co? - Pan to pochwala, bo Pan w tym uczestniczył? - bo boi się Pan odpowiedzialności? - bo zabrali Panu zgodnie ze sprawiedliwością dziejowa emeryturę? - i tak można mnożyć pytania.
Najtrudniej przekonać, przekonanego a Pan do nich należy, bo Pan ocieka nienawiścią i obsesja do legalnie wybranego rządu.
Podobał się rząd PO i PSL?
Proszę podac co dobrego zrobili dla Polaków?
Sami ocenili swoje rzady, że zostawili kamieni kupę, początek pominę.
To wszystko trzeba posprzątać.
I Pan śmie mówić o głupocie pisowskiej? - gdzie Pan ja widzi?
W komisji nt. reprywatyzacji, Amber Gold, czy zablokowaniu na wielką skalę przekrętów vatowskich?
Bełkot partyjny był wykonywany i nadal jest przez PO,PSL oraz przybudowki a brzmi: wina PiS i Kaczyńskiego, i tak 8 lat wstecz.
PiS hańbi Polskę?
To lata komuny, POiPSL ktorzy dzialali dla korzysci naszych wrogow z zachodu i wschodu to właśnie hańba!!!! Po trzykroc hańba!!!!!!! Proszę przestać się kompromitowac, bo tak jak Pan, moze pisać tylko osoba niezorientowana lub bardzo złej woli ewentualnie płatny troll? Kim Pan jest?
Prosze uprzejmie dla naszego i swojego dobrego samopoczucia zastosować odtrutki m.in.te które zaproponowałem j.w. Da Pan rade ze zrozumieniem. Nie mam co do tego watpliwosci. Sprawa jest arcyprosta: tu złodzieje, tu pokrzywdzeni. I tyle w temacie. Miłej lektury.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 11:28
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~San Escobar napisał(a): "Zycze mądrości i dobrej, uczciwej, patriotycznej pracy a właściwie sluzby dla POLSKI."

Moja postawa jest jak najbardziej patriotyczna to Pan powinien się wstydzić !
Właśnie tak to robię i będę robił bo służba Polsce i przeciwstawianie się pisowskiej głupocie i są dla mnie bardzo ważne. To pis hańbi Polskę i wciska Polakom partyjny bełkot. Proszę czytać ze zrozumieniem moje posty choć z tym widzę u Pana ciężko.

Belkot to opozycja totalna. Niech zyje PIS:


dlaczego pis?
a nie Polska?

Polska tez, ale bez opozycji totalnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza