Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~San Escobar niezalogowany
18 października 2017r. o 11:41
Polska wolna od pisu i pislamistów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
18 października 2017r. o 11:50
twoje niedoczekanie pajacu? Jak tam się żyje po obniżonej emeryturce ? :* całuski :* jak będziesz chciał dorobić to możesz mi przyjść kibel wyczyścić esoberku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
18 października 2017r. o 11:57
http://img.wiocha.pl/images/3/9/39e55c30b5b5d11c0e7d1c0124f42972.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
18 października 2017r. o 12:03
~~. napisał(a): twoje niedoczekanie pajacu? Jak tam się żyje po obniżonej emeryturce ? :* całuski :* jak będziesz chciał dorobić to możesz mi przyjść kibel wyczyścić esoberku :)


Wiesz dlaczego jesienią jest niebezpiecznie ? Bo można dostać z liścia.
Wątpliwa przyszła emerytura nie jest mi potrzebna. Martw się o siebie pajacu
z czego będziesz żył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: San Escobara niezalogowany
18 października 2017r. o 12:19
Proszę nie obrażać internauty. Pajacu? Wstyd.
Wklejanie infantylnych, prostackich obrazeczkow tez proszę sobie darować. Bardzo źle to o Panu świadczy.
Rozumie, ze nie ma Pan nic merytorycznego do przekazania, a zarabiać trzeba jako troll /?/ wiec dalej się Pan kompromituje. Mimo wszystko wierze, ze Pan się "nawróci" wiec: -
polecam artykuł, który właśnie pojawił się na niezależna.pl Dotyczy on przesłuchania świadka wz.z kradzieżą kamienic w Warszawie. Prosze przeczytac jak ludzie byli traktowani przez rządy POiPSL. Prosze tym placzacym ludziom popatrzeć w oczy i powiedzieć, że PiS ma przestać rządzić a ma powrócić to co było.
Pytam: wytrzyma Pan spojrzenie oko w oko? Nie życzę Panu niczego złego ale proszę się wczuć w sytuację tych okrutnie skrzywdzonych ludzi.
Ma Pan sumienie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 12:24
~~San Escobar napisał(a):
~~. napisał(a): twoje niedoczekanie pajacu? Jak tam się żyje po obniżonej emeryturce ? :* całuski :* jak będziesz chciał dorobić to możesz mi przyjść kibel wyczyścić esoberku :)


Wiesz dlaczego jesienią jest niebezpiecznie ? Bo można dostać z liścia.
Wątpliwa przyszła emerytura nie jest mi potrzebna. Martw się o siebie pajacu
z czego będziesz żył.

Się nie mogę doczekać tego liścia łapserdaku :*
Ja mam z czego żyć, o to się nie martw :)
To jak nie tobie obcięli ubecką zapomogę to pewnie twojemu staremu, bo nie mam pojęcia, jak ktoś taki jak ty mógłby się wychować w normalnej rodzinie.

Na szczęście jesteś tylko ujadającym, guzik znaczącym i przede wszystkim niegroźnym trollem.
Trzymaj się i na do widzenia całuj mnie w pompkę :* Buziaczki kundelku :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: San Escobara niezalogowany
18 października 2017r. o 12:30
Pan jest niebezpieczny.
Grozi Pan pobiciem internauty!
Trzeba zawiadomić Policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
18 października 2017r. o 12:31
Do obrażania innych akurat jesteście pierwsi więc nie pisz mi o wychowaniu.
Pis musi odejść!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza