Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Winno byc: "reparacje" niezalogowany
18 października 2017r. o 16:59
Reparacje /wojenne/
Przepraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2017r. o 17:05
Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz poinformował, że „w związku z fałszywymi informacjami opublikowanymi w dzienniku Fakt" oddaje sprawę do sądu. Chodzi o opublikowany we wtorek artykuł pt. „Od ćwierć wieku w służbie Macierewicza”.

Artykuł „Faktu” poświęcony jest temu, kim jest pułkownik Piotr Wroński. Według publikacji płk Wroński "rozpoczął współpracę z SB jeszcze na studiach, by na pełny etat trafić w 1982 r.". Ponadto dziennik, powołując się na byłych pracowników UOP, napisał, że płk Wroński wraz z kilkoma innymi oficerami, zgłosił się w 1992 roku do ówczesnego szefa UOP Piotra Naimskiego i miał zadeklarować chęć współpracy oraz gotowość do ujawnienia metod oraz agentów SB w "Solidarności”.

Z polecenia ówczesnego szefa MSW Antoniego Macierewicza Wroński przekazał swoją wiedzę na ten temat Piotrowi Woyciechowskiemu. Ten był wówczas szefem Gabinetu Studiów ministra Macierewicza” – napisał „Fakt”.

"Informuję, że stwierdzenie to jest niezgodne z prawdą. Pana Wrońskiego po raz pierwszy zobaczyłem w którymś z programów telewizyjnych w 2015 roku. Nie znam go ani służbowo, ani osobiście” – napisał minister Macierewicz w specjalnym oświadczeniu, dodając, że "w związku z fałszywymi informacjami opublikowanymi w dzienniku Fakt 17 października 2017 r." oddaje tę sprawę do sądu. ''

a rany!!!!...znowu nie zna ....
antonio -a Luśnię znasz ? :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 17:13
falco napisał(a): Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz poinformował, że „w związku z fałszywymi informacjami opublikowanymi w dzienniku Fakt" oddaje sprawę do sądu. Chodzi o opublikowany we wtorek artykuł pt. „Od ćwierć wieku w służbie Macierewicza”.

Artykuł „Faktu” poświęcony jest temu, kim jest pułkownik Piotr Wroński. Według publikacji płk Wroński "rozpoczął współpracę z SB jeszcze na studiach, by na pełny etat trafić w 1982 r.". Ponadto dziennik, powołując się na byłych pracowników UOP, napisał, że płk Wroński wraz z kilkoma innymi oficerami, zgłosił się w 1992 roku do ówczesnego szefa UOP Piotra Naimskiego i miał zadeklarować chęć współpracy oraz gotowość do ujawnienia metod oraz agentów SB w "Solidarności”.

Z polecenia ówczesnego szefa MSW Antoniego Macierewicza Wroński przekazał swoją wiedzę na ten temat Piotrowi Woyciechowskiemu. Ten był wówczas szefem Gabinetu Studiów ministra Macierewicza” – napisał „Fakt”.

"Informuję, że stwierdzenie to jest niezgodne z prawdą. Pana Wrońskiego po raz pierwszy zobaczyłem w którymś z programów telewizyjnych w 2015 roku. Nie znam go ani służbowo, ani osobiście” – napisał minister Macierewicz w specjalnym oświadczeniu, dodając, że "w związku z fałszywymi informacjami opublikowanymi w dzienniku Fakt 17 października 2017 r." oddaje tę sprawę do sądu. ''

a rany!!!!...znowu nie zna ....
antonio -a Luśnię znasz ? :]

Dlaczego sie emocjonujesz taka wiadomoscia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~I jak tego Pana falco... niezalogowany
18 października 2017r. o 17:16
Sami widzicie drodzy Państwo co sobą prezentuje Pan falco i jak traktować go poważnie. Pozwolić aby nadal bliźnil się? Notorycznie popełnia przestępstwo kradzieży intelektualnej i jeszcze z tego kpi. Nie tylko ręce opadają.
Kompromitacji ciąg dalszy. Smutny widok.
Jakie Pan posiada wyksztalenie, - czy prawdą jest, że Pan byl nauczycielem, /dlaczego juz nie?/ - a teraz pracuje w kuchni restauracji poza Bolesławcem na czarno?, bo ze Pański Ojciec był w Ludowym Wojsku to już wiem. Ja tylko pytam.
Jeśli był Pan nauczycielem to nie mogę wyjść z przerażenia, co w takim razie prezentują Panscy uczniowie? Proszę odpowiedzieć, gdyż tak bardzo chce zrozumieć Pana postępowanie, zwłaszcza to: hahaha... a może i nawet usprawiedliwic...czy ja wiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~I jak tego Pana falco... niezalogowany
18 października 2017r. o 17:16
Sami widzicie drodzy Państwo co sobą prezentuje Pan falco i jak traktować go poważnie. Pozwolić aby nadal bliźnil się? Notorycznie popełnia przestępstwo kradzieży intelektualnej i jeszcze z tego kpi. Nie tylko ręce opadają.
Kompromitacji ciąg dalszy. Smutny widok.
Jakie Pan posiada wyksztalenie, - czy prawdą jest, że Pan byl nauczycielem, /dlaczego juz nie?/ - a teraz pracuje w kuchni restauracji poza Bolesławcem na czarno?, bo ze Pański Ojciec był w Ludowym Wojsku to już wiem. Ja tylko pytam.
Jeśli był Pan nauczycielem to nie mogę wyjść z przerażenia, co w takim razie prezentują Panscy uczniowie? Proszę odpowiedzieć, gdyż tak bardzo chce zrozumieć Pana postępowanie, zwłaszcza to: hahaha... a może i nawet usprawiedliwic...czy ja wiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
18 października 2017r. o 17:59
Uczelnia została założona 14 sierpnia 2001 jako niepaństwowa wyższa szkoła zawodowa[1]. Założycielem uczelni był o. dr Tadeusz Rydzyk[2]. Autorką nazwy uczelni, koncepcji i programów kształcenia oraz organizacji studiów jest dr Joanna Grabińska (pierwsza prorektor)[3]. Misją uczelni jest „służba człowiekowi”[4], a dewizą „Fides, Ratio et Patria” (Wiara, rozum i ojczyzna). Działalność dydaktyczna rozpoczęła w roku akademickim 2001/2002 i prowadzona jest na Wydziale Nauk o Kulturze Społecznej i Medialnej. Rektorat mieści się w Toruniu na Bielanach przy ulicy Świętego Józefa, natomiast kampus uczelni znajduje się przy ulicy Szosa Starotoruńska przy Porcie Drzewnym.



Czyli potrzebne zaświadczenie od proboszcza. Tak jak na KUL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uruchomiony niezalogowany
18 października 2017r. o 18:46
Jak można się tak POdlizywać narodowi który palił ludźmi w piecach.reparacje w trybie przyśpieszonym.obecność w Polskiej przestrzeni medialnej-radykalnie ograniczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2017r. o 18:59
~~I jak tego Pana falco... napisał(a):


faceciku ...blizni to się rana ...pisz spokojnej bez zbędnej podniety ;)
a traktować mnie poważnie jak widzę nie przestajesz bo piszesz do mnie i piszesz ...
mnie też ''ręce opadają ''bo oganiam się od ciebie jak od upierdliwej muchy a ty ''notorycznie '' piszesz dalej ....
szukasz kumpla?...zły adres trafiłeś
to że masz problem ze sobą nie przykrywaj tym że szukasz ich u innych ;)






Dopisane 18.10.2017r. o godz. 18:59:

''Antoni Macierewicz uwielbia mówić o tym, jak jest silna i sprawna jest armia od czasu, gdy ją nadzoruje. Rzeczywistość brutalnie jednak weryfikuje deklaracje szefa MON. Okazuje się bowiem, że nowe władze nie będą w stanie zrealizować w pełni żadnego kluczowego programu modernizacji polskich sił zbrojnych.

Programy obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej „Wisła” i „Narew” nie będą gotowe na czas, Marynarka Wojenna nowoczesny sprzęt widuje i widywać będzie jedynie na obrazkach, a na cyberbezpieczeństwo MON na razie nie ma nawet konkretnego pomysłu.

Program 1. System Obrony Powietrznej

Wśród ekspertów od wojskowości i polityków panuje zgoda, że to absolutny priorytet dla polskich sił zbrojnych. Kluczowe są dwa projekty – „Wisła” (zakup amerykańskich systemów przeciwrakietowych Patriot) i „Narew” (zakup systemów przeciwlotniczych średniego zasięgu).

Tymczasem, jak pisze w raporcie gen. Duda, „pomimo znacznego stanu zaawansowania powyższych programów uzbrojenia, to jednak zasadnicze dwa programy – WISŁA, a przede wszystkim NAREW – znajdują się na takim etapie, że nie ma praktycznie szans na wykorzystanie bojowe tych zestawów w perspektywie 10 lat od uruchomienia planu (…)”, co jednoznacznie „należy uznać za porażkę”. Upraszczając – nie wejdą do służby przed 2023 rokiem.

Program 2. Śmigłowce transportowe, wsparcia bojowego, zabezpieczenia, transportu VIP

Ich zakup to kolejne strategiczne dla polskiej armii przedsięwzięcie. Do społecznej świadomości śmigłowce przebiły się, kiedy Antoni Macierewicz zerwał porozumienia z koncernem Airbus dotyczące zakupu śmigłowców H225M Caracal. Jednak celem tego programu nie jest pozyskanie wyłącznie maszyn transportowych, ale także specjalistycznych i szturmowych. Aktualnie są prowadzone trzy postępowania na zakup nowych maszyn. Dwa z nich zostały rozpoczęte niedawno, po zerwaniu negocjacji z Francuzami.

„Podsumowując, unieważnienie postępowania na pozyskanie 50 szt. śmigłowców różnych typów uniemożliwiło rozpoczęcie wyposażenia SZ RP w nowe śmigłowce już od 2017 roku” - pisze autor raportu. Dodaje, że obecny stan negocjacji przetargowych nie daje szans na pozyskanie śmigłowców uderzeniowych i transportowych przed rokiem 2022.''


pieprzyć jakieś tam Patrioty czy Caracale
Polska ma ''wotowców'' i nikt jej ''nie podskoczy '' ....hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza