Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
18 października 2017r. o 19:22
a kto to jest jakiś ''flap'' ?
twój autorytet czy może ty sam ...

''Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski odniósł się na portalu społecznościowym do głośnego wywiadu prymasa Polski arcybiskupa Wojciecha Polaka w którym zapowiedział, że każdy z "jego księży", który weźmie udział w manifestacji antyuchodźczej zostanie suspendowany.

– Jeśli ja usłyszę, że w Gnieźnie odbywa się jakaś manifestacja antyuchodźcza, i że na to wybierają się moi księża, to mówię krótko: każdy, który tam pójdzie, będzie suspendowany – powiedział prymas Polski i ordynariusz archidiecezji gnieźnieńskiej arcybiskup Wojciech Polak w rozmowie z „Tygodnikiem Powszechnym”.

W zdecydowany sposób na słowa prymasa odpowiedział ks. Isakowicz-Zaleski. Duchowny podkreślił, że nie ma "mojego Kościoła", ani "moich księży". "Kościół należy tylko i wyłącznie do Jezusa Chrystusa" – zauważył. Ksiądz. Isakowicz-Zaleski zwrócił także uwagę, że w Kościele są problemy dużo bardziej palące niż ten poruszony przez arcybiskupa Polaka. "Co do suspens, to najpierw trzeba zacząć od homo. Do tej pory niewiele w tej kwestii uczyniono" – wskazał.

Kończąc swój wpis, duchowny podzielił się refleksją na temat tytułu z którym prymas zdecydował się na rozmowę. "Szkoda też, że Wasza Ekscelencja swoim wywiadem uwiarygadnia nie-katolicki »Tygodnik Powszechny«''

długo trzeba było czekać ?

jakiś podrzędny ''ksiondz'' już odpowiedział ''eminencji ''
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 19:24
~~Do: falco napisał(a): Aż przykro w jaki prosty i celny sposób "rozjechal" Pana FlapFlap.
Obserwujmy dalsze podanie twarzą w szambo.
Przypominam, dalej dokonuje Pan kradzieży intelektualnej. Cudzysłów nie wystarcza. Jest Pan niepoprawny.


Ten złodziej FlapFlap nawet cudzysłowia nie wstawia!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Normalnego niezalogowany
18 października 2017r. o 19:27
Bo Pan tam cały czas szprecha. Lepiej lub gorzej. A oni na to: - gut, gut, sznela, sznela, arbajten. Musi Pan to świetnie znać.
Coś się Panu pokręciło. I to zdrowo. U nas agresja każdego dnia?
Dobre sobie!
Tak w Niemczech mowia?
To skoro tak źle się dzieje, to proszę do Polski nie wracać.
Takich tu "folksdojczy" nie chcemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2017r. o 19:29
...y :]
a wiecie że ...

''Sytuacja najgroźniej wygląda w województwie śląskim. W samym Sosnowcu zanotowano już 70 przypadków. Renata Cieślik-Tarkota mówi, że „możemy już mówić o początkach epidemii”. W szpitalach zaczyna brakować miejsc oraz szczepionek. ''

chodzi o żółtaczkę podczas gdy innych ''szczepionek '' nie brakuje a nawet za niezaszczepienie można karać ...
kogo karać za zarażenie kogoś żółtaczką ?
''hrabiego '' Radziwiłła? bo ostatnio podkreślił że nie zamierza podać się do dymisji ...
a powinien choćby za tzw. ''klauzulę sumienia '' dla aptekarzy ...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Od Normalengo niezalogowany
18 października 2017r. o 19:36
~~Do: Normalnego napisał(a): Bo Pan tam cały czas szprecha. Lepiej lub gorzej. A oni na to: - gut, gut, sznela, sznela, arbajten. Musi Pan to świetnie znać.
Coś się Panu pokręciło. I to zdrowo. U nas agresja każdego dnia?
Dobre sobie!
Tak w Niemczech mowia?
To skoro tak źle się dzieje, to proszę do Polski nie wracać.
Takich tu "folksdojczy" nie chcemy.


Otóż wyobraź sobie, że pracuję w polskiej firmie i bywam służbowo, często ze współpracownikami, z którymi rozmawiamy po polsku, bo nie mam z tym żadnych problemów. A jak chcesz polemizować to poczytaj sobie statystyki, a nie wyzywaj mnie.
Przeczytaj to co napisałeś - to czysty przejaw agresji. w tym przypadku werbalnej. To także czysty obraz dzisiejszego Polaka, nie widzącego problemu u siebie, ale u wszystkich dookoła.
Rozczaruję cię jeszcze na koniec - wracałem, wracam i będę wracał - taką mam pracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Od Normalengo niezalogowany
18 października 2017r. o 19:37
~~Do: Normalnego napisał(a): Bo Pan tam cały czas szprecha. Lepiej lub gorzej. A oni na to: - gut, gut, sznela, sznela, arbajten. Musi Pan to świetnie znać.
Coś się Panu pokręciło. I to zdrowo. U nas agresja każdego dnia?
Dobre sobie!
Tak w Niemczech mowia?
To skoro tak źle się dzieje, to proszę do Polski nie wracać.
Takich tu "folksdojczy" nie chcemy.


Otóż wyobraź sobie, że pracuję w polskiej firmie i bywam służbowo, często ze współpracownikami, z którymi rozmawiamy po polsku, bo nie mam z tym żadnych problemów. A jak chcesz polemizować to poczytaj sobie statystyki, a nie wyzywaj mnie.
Przeczytaj to co napisałeś - to czysty przejaw agresji. w tym przypadku werbalnej. To także czysty obraz dzisiejszego Polaka, nie widzącego problemu u siebie, ale u wszystkich dookoła.
Rozczaruję cię jeszcze na koniec - wracałem, wracam i będę wracał - taką mam pracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgadza się, ale... niezalogowany
18 października 2017r. o 19:41
Oczywiście zauważyłem ale w takim wypadku Pan FlapFlap ponosi całkowita odpowiedzialność za przedstawiona treść. Mógł napisać, że posiłkowal się zapisem np. z regulaminu, czy strony internetowej szkoły - ale nie musiał.
Swoją treścią wykazał w niezbity sposób, że Pan falco tak przedstawił zapis aby zdeprecjonowac WSKSiM w Toruniu,
"czepiajac" się niesłusznie i w sposób wielce krzywdzacy poraz juz enty Ojca Tadeusza Rydzyka.
Miało to "uderzyc" w wielce zasłużonego dla Polski Duchownego a spowodowało trafienie i zatopienie Pana falco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2017r. o 19:50
super odpowiedz ...
zostaw go w spokoju bo on jak widzisz ma problem nie tylko z pisownią ale i ze sobą ...

dla niego ''zagranica '' to wyjazd do sąsiedniego powiatu ...


Dopisane 18.10.2017r. o godz. 19:50:

~~Zgadza się, ale... napisał(a):


te faceciku ...
jak to jest że Tadzio (nie zakon) znalazł się w setce Polaków raczej nie z tych biednych ?
co ja widzę ...jaż tu był kiedyś ktoś kto wiara pisał przez wielkie ''wu'' a nawet zwykły wyraz ''ksiądz'' też był przez niego pisany przez ''K''

oj facet ,facet ...

hahahaha...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza