Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~San Escobar niezalogowany
18 października 2017r. o 19:03
~~ napisał(a):
~~San Escobar napisał(a): pisowski nierząd skończy się katastrofą i utratą suwerenności

Oczywiscie, ubecy, esbecy juz utracili wladze. Dla nich to katastrofa.


chyba tacy jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juhas niezalogowany
18 października 2017r. o 19:06
Chrześcijanin ma obowiązek nieść pomoc prześladowanym i potrzebującym, w ramach swoich możliwości, w sposób roztropny – podkreśla w rozmowie z Onetem rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik. Jak dodaje, chrześcijanin nie może być hejterem, gdyż jest to zaprzeczeniem Ewangelii. Rzecznik odnosi się do wywiadu prymasa Wojciecha Polaka, w którym arcybiskup m.in. uznał słowa "zdradzieckie mordy" oraz "drugi sort", wypowiedziane przez Jarosława Kaczyńskiego za poniżające.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Normalny niezalogowany
18 października 2017r. o 19:07
~~Nauczyciel napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Normalny napisał(a): Tak wygląda społeczeństwo w państwie PIS. Pełen szacunek dla drugiego człowieka. Pełne poszanowanie prawa. Pełne poczucie bezpieczeństwa obywatela -> https://wiadomosci.wp.pl/atak-na-obcokrajowca-w-poznaniu-nikt-tu-nie-bedzie-gadal-po-niemiecku-6178049430546049a

A potem oczekuje się szacunku i poszanowania praw w innych krajach....

Jest to bardzo zla i przykra wiadomosc. Nie nalezy jednak uogolniac. Podobne rzeczy bardzo czesto zdarzaja sie w innych krajach.


Wejdz do typowej Restauracji Niemieckiej i zaczij rozmawioac po Polsku
doznalem to na wlasnej skorze ,bylismy z wycieczka ,Niemcy do nas wydzierali pyski
hier wird deutsch gesprochen ,tak ze wrzuc na luz.


Bardzo ciekawe. Ile razy jesteś w Niemczech lub innych krajach? Ja kilkanaście razy w roku i nigdy nie miałem takiego przypadku. A do takiej agresji dochodzi w Polsce już praktycznie każdego dnia. I dlatego mam wrzucić na luz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juhas niezalogowany
18 października 2017r. o 19:08
San Escobar pionku intelektualny ,twój najlepszy suweren to Falco ,
A o Polskę się nie martw ,i tak nic w niej nie znaczysz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
18 października 2017r. o 19:10
~~Juhas napisał(a): San Escobar pionku intelektualny ,twój najlepszy suweren to Falco ,
A o Polskę się nie martw ,i tak nic w niej nie znaczysz .


pis to nie Polska czopku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2017r. o 19:11
a ja wtrącę jeszcze to że zapowiedział kary suspenzy dla księży którzy będą za bardzo ''politykować '' i nie stosować się do słów papieża dotyczących uchodzców ...

no to ja mam pierwszego kandydata ...Tadzik z miasta pierników ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: falco niezalogowany
18 października 2017r. o 19:17
Aż przykro w jaki prosty i celny sposób "rozjechal" Pana FlapFlap.
Obserwujmy dalsze podanie twarzą w szambo.
Przypominam, dalej dokonuje Pan kradzieży intelektualnej. Cudzysłów nie wystarcza. Jest Pan niepoprawny.
Administratorzy powinni Pana zablokować. Na portalu nie może byc miejsca dla takich "złodziei". Zresztą kiedyś również zwracali Panu na to uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tucznik niezalogowany
18 października 2017r. o 19:19
~~San Escobar napisał(a):
~~Juhas napisał(a): San Escobar pionku intelektualny ,twój najlepszy suweren to Falco ,
A o Polskę się nie martw ,i tak nic w niej nie znaczysz .


pis to nie Polska czopku


Piękna riposta ,już się dzisiaj rogacz nie odezwie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza