Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Juhas niezalogowany
18 października 2017r. o 19:57
Falco królu zamieszania , obywatele naszego kraju niech się teraz zwrócą do tych instytucji medialnych które były przeciwne szczepionką na rożnego rodzaju wirusy i choroby ,sami sobie są winne ,kiedyś wszystkie dzieciaki były szczepione w przedszkolu i szkołach ,wirusy nie miały prawa przeżycia , zachorowania minimalizowały sie samoczynnie .
Cóż na własne życzenie zafundowaliśmy sobie taka sytuacje .
I nie szukaj winy w obecnym rządzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Normalnego czy do Normalengo/?/ niezalogowany
18 października 2017r. o 20:02
Proszę przytoczyć konkrety tych wg. Pana codziennych agresji. Gdzie są te statystyki? Jeśli już, to w jakim nieobiektywnym zajtungu?
Prawda napisana w moim komentarzu to agresja?
Bzdura.
Jednak już "pachniesz" na odległość nie Polska. Cena czyni z człowieka może nie "swinie" ale cuda?
Szkoda, że musisz wracać do Polski
Zostań tam. Niemiec Cię doceni. Zwłaszcza jak będziesz "szczekal" tak jak oni chcą na Polskę i Polaków.
A Pan tak myślę, ma dobry, wyrobiony słuch?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 20:18
FlapFlap napisał(a): Uczelnia została założona 14 sierpnia 2001 jako niepaństwowa wyższa szkoła zawodowa[1]. Założycielem uczelni był o. dr Tadeusz Rydzyk[2]. Autorką nazwy uczelni, koncepcji i programów kształcenia oraz organizacji studiów jest dr Joanna Grabińska (pierwsza prorektor)[3]. Misją uczelni jest „służba człowiekowi”[4], a dewizą „Fides, Ratio et Patria” (Wiara, rozum i ojczyzna). Działalność dydaktyczna rozpoczęła w roku akademickim 2001/2002 i prowadzona jest na Wydziale Nauk o Kulturze Społecznej i Medialnej. Rektorat mieści się w Toruniu na Bielanach przy ulicy Świętego Józefa, natomiast kampus uczelni znajduje się przy ulicy Szosa Starotoruńska przy Porcie Drzewnym.
A o co ci chodzi czyniąc tą indoktrynacje???????????????????????


Czyli potrzebne zaświadczenie od proboszcza. Tak jak na KUL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 20:39
ludzie kochani , nie polemizujcie z falco ani san escobarem , to anty Polacy na usługach lewicowych. Oni nie wiedzą co sie dzieje . Maja sprane mózgi , cytają te lewackie opowiesci i potem wypisują tutaj bzdury. Przecież falco to omało sie sie nie posika w tych jego opowiesciach . komentarze pisze na całą stronę . To chyba jakis profesor musi byc . Chociaż pewnie taki Jak kolaborant Bartoszewski. Albo taki doktor jak Wałęsa :):):):)

Bartoszewskiego z obozu zwolnili bo zły stan zdrowia miał :):) hahhahah
Wałęsa , ja przechytrzyłem SB :):):)
w totolotka wygrałem :) hahahhah

taki sam jest falco . wszystko wie najlepiej . A w rzeczywistosci , mała gnida przed kompem i duża gęba w sieci.

falco ty mędo społeczna czasy PO się skończyły i juz nigdy nie wrócą , bo większosc Polaków to idioci jak ty ty to opowiadasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2017r. o 20:46
to się chłopina ''podjarał ''

ludzie -''nie polemizujcie '' ...hahaha
a o czym z tobą ćwoku ''polemizować ''
tabie dać jednokolorową kostkę Rubika i z ułożeniem będziesz miał problem ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zygi niezalogowany
18 października 2017r. o 20:51
~~ napisał(a): ludzie kochani , nie polemizujcie z falco ani san escobarem , to anty Polacy na usługach lewicowych. Oni nie wiedzą co sie dzieje . Maja sprane mózgi , cytają te lewackie opowiesci i potem wypisują tutaj bzdury. Przecież falco to omało sie sie nie posika w tych jego opowiesciach . komentarze pisze na całą stronę . To chyba jakis profesor musi byc . Chociaż pewnie taki Jak kolaborant Bartoszewski. Albo taki doktor jak Wałęsa :):):):)

Bartoszewskiego z obozu zwolnili bo zły stan zdrowia miał :):) hahhahah
Wałęsa , ja przechytrzyłem SB :):):)
w totolotka wygrałem :) hahahhah

taki sam jest falco . wszystko wie najlepiej . A w rzeczywistosci , mała gnida przed kompem i duża gęba w sieci.

falco ty mędo społeczna czasy PO się skończyły i juz nigdy nie wrócą , bo większosc Polaków to idioci jak ty ty to opowiadasz.


Popieram.
System powalił prokurator Piotrowicz .
Jak ktoś znajdzie w PISie jakiegoś komuszego syna ,i prześle mi jego dane na onana@interia,pl ,to prześlę mu 50 zł.Zarezerwowałam kilkanaście tyś,zł ,ale wydam max 400zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 20:51
falco napisał(a): to się chłopina ''podjarał ''

ludzie -''nie polemizujcie '' ...hahaha
a o czym z tobą ćwoku ''polemizować ''
tabie dać jednokolorową kostkę Rubika i z ułożeniem będziesz miał problem ...

Z pewnoscia wielu bedzie mialo proble, ale zwyciestwo PISu nie stwarza zadnego problemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 października 2017r. o 20:53
falco napisał(a): a kto to jest jakiś ''flap'' ?
twój autorytet czy może ty sam ...

''Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski odniósł się na portalu społecznościowym do głośnego wywiadu prymasa Polski arcybiskupa Wojciecha Polaka w którym zapowiedział, że każdy z "jego księży", który weźmie udział w manifestacji antyuchodźczej zostanie suspendowany.

– Jeśli ja usłyszę, że w Gnieźnie odbywa się jakaś manifestacja antyuchodźcza, i że na to wybierają się moi księża, to mówię krótko: każdy, który tam pójdzie, będzie suspendowany – powiedział prymas Polski i ordynariusz archidiecezji gnieźnieńskiej arcybiskup Wojciech Polak w rozmowie z „Tygodnikiem Powszechnym”.

W zdecydowany sposób na słowa prymasa odpowiedział ks. Isakowicz-Zaleski. Duchowny podkreślił, że nie ma "mojego Kościoła", ani "moich księży". "Kościół należy tylko i wyłącznie do Jezusa Chrystusa" – zauważył. Ksiądz. Isakowicz-Zaleski zwrócił także uwagę, że w Kościele są problemy dużo bardziej palące niż ten poruszony przez arcybiskupa Polaka. "Co do suspens, to najpierw trzeba zacząć od homo. Do tej pory niewiele w tej kwestii uczyniono" – wskazał.

Kończąc swój wpis, duchowny podzielił się refleksją na temat tytułu z którym prymas zdecydował się na rozmowę. "Szkoda też, że Wasza Ekscelencja swoim wywiadem uwiarygadnia nie-katolicki »Tygodnik Powszechny«''

długo trzeba było czekać ?

jakiś podrzędny ''ksiondz'' już odpowiedział ''eminencji ''
:]

Antyklerykal zachwyca sie ksiezmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza