Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 14:11
falco napisał(a):
~~A to dobry pomysł... napisał(a): Uważam, że to dobry pomysł.
Należy informować redakcje.
Takiego postępowania absolutnie nie należy traktować jako "TW" /?/
Owszem, zgadzam sie wolnośc, wolnością ale prawa należy przestrzegać. W tym przypadku Pan falco żeruje i pasozytuje na czyims wysiłku i pracy.
Takie postępowanie nie może być dalej tolerowane.
Tym bardziej, że ten Pan również "wyciąga" z nieopisanych tekstów fragmenty i opatruje swoim komentarzem często wypaczajac przesłanie calego artykułu. Chyba, że Pan falco uzyskał zgodę autora. Wówczas niech się na to publicznie powoła.


kolejni ''fachowcy''
tym razem od prawa prasowego ...

tylko pamiętajcie ''gło.m.by'' że wklejając cały link też często ocieracie się o naruszenie prawa ...
prawo autorskie jest szeroko rozumianym pojęciem o którym nie macie bladego pojęcia a chcecie się tu wymądrzać ...
cytowanie krótkich ,wybranych fragmentów można różnie interpretować i wy się w to pięknie ''wpisujecie ''

cytowany fragment i dodany mój komentarz to coś co was boli?
wklejane przez was linki jakie mają zadanie?
chyba tylko to że nie potraficie się do nich odnieść ''po swojemu '' bo własnego komentarza już nie dodajecie ...

poczytam co jeszcze chcecie tu ''objawić ''

no jazda ...:)

Skad takie przekonanie, ze nie mamy bladego pojecia. Jakiego koloru (oczywiscie niebladego) jest twoje pojecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 października 2017r. o 14:23
ale wracając do problemu -a problemem jest pis -to nie lamentujcie ...y bo ''niesiołek'' jest o ''taki mały'' ;)do waszych ''popisów ''

Krystyna Pawłowicz, poseł PiS, podczas rozmowy z TVN24 na żywo z sejmowych korytarzy, wyraziła swoje oburzenie w związku z "Marszem Szmat". Uczestnicy manifestacji w Warszawie chcieli zwrócić uwagę na problem gwałtów w Polsce. - Ulica nie należy do dziw.., kur..., alfonsów - krzyczała Pawłowicz do kamery. I dodała: "to po prostu szmaty!".

końcówka wypowiedzi to ...

''Zaprasza dziwki, żigolaków, kurtyzany, alfonsów, wyzwolonych feministów, transwestytów, córy Koryntu, ladacznice, erotomanów, pedałów, święte prostytutki, puszczalskich, dewiantów. Więc ja odzywam się takim językiem, w jakim zostało wystosowane zaproszenia - grzmiała Pawłowicz.
Oceniła, że niektóre z uczestniczki powinny spojrzeć w lustro, bo "wychodzenie na golasa, w ogóle bez gaci, bez stanika, jest formą przyczynienia się (do gwałtu - przyp. red.)".

- Szmaty zachowały się jak szmaty. Jeśli chcą coś wywalczyć, niech przyjdą do sejmu i pogadają z posłami - zaproponowała Pawłowicz.''

a może chcecie ...y jakąś ''wypowiedz '' Gosiewskiej ?

:)

pózniej może beci kempy ?



Dopisane 22.10.2017r. o godz. 14:23:

~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Szkoda tylko moja droga redakcjo , że tak słabo interweniowaliście jak pewien "pan" wyśmiewał się/ poniżał katolików tu na forum.

Katolikow nikt nie jest zdolny ponizyc. Jestem katolikiem, nikomu nie udalo sie mnie ponizyc. Wiara broni mnie przed ponizeniem, czy tes wysmianiem. Dla pogan Krzyz jest glupstwem, przedmiotem kpin i wysmiewania sie, dla Katolikow znakiem zbawienia.


jak widać katolik nie czuje się obrażony ...
dlaczego więc ''katol'' ma inne zdanie ?

czy to jest kwestia siły wiary czy też uznania tylko tego co jest prawdziwą wiarą a co tylko o niej zwykłym ''pierdieleniem '' bez pokrycia

pisanie ''ksiądz'' przez wielkie ''k'' to ma być pokaz wiary?
moim zdaniem pokazuje tylko beznadziejną głu.p.otę bo jak bym zaczął pisać o hydrauliku przez wielkie ''h''
to jakby to wyglądało ?

:)

zawód jak każdy inny ...
np. Pani Prostytutka ...
:)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 14:24
Nie karmić trola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 14:28
falco napisał(a): ale wracając do problemu -a problemem jest pis -to nie lamentujcie ...y bo ''niesiołek'' jest o ''taki mały'' ;)do waszych ''popisów ''

Krystyna Pawłowicz, poseł PiS, podczas rozmowy z TVN24 na żywo z sejmowych korytarzy, wyraziła swoje oburzenie w związku z "Marszem Szmat". Uczestnicy manifestacji w Warszawie chcieli zwrócić uwagę na problem gwałtów w Polsce. - Ulica nie należy do dziw.., kur..., alfonsów - krzyczała Pawłowicz do kamery. I dodała: "to po prostu szmaty!".

końcówka wypowiedzi to ...

''Zaprasza dziwki, żigolaków, kurtyzany, alfonsów, wyzwolonych feministów, transwestytów, córy Koryntu, ladacznice, erotomanów, pedałów, święte prostytutki, puszczalskich, dewiantów. Więc ja odzywam się takim językiem, w jakim zostało wystosowane zaproszenia - grzmiała Pawłowicz.
Oceniła, że niektóre z uczestniczki powinny spojrzeć w lustro, bo "wychodzenie na golasa, w ogóle bez gaci, bez stanika, jest formą przyczynienia się (do gwałtu - przyp. red.)".

- Szmaty zachowały się jak szmaty. Jeśli chcą coś wywalczyć, niech przyjdą do sejmu i pogadają z posłami - zaproponowała Pawłowicz.''

a może chcecie ...y jakąś ''wypowiedz '' Gosiewskiej ?

:)

pózniej może beci kempy ?
Dopisane 22.10.2017r. o godz. 14:23:
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Szkoda tylko moja droga redakcjo , że tak słabo interweniowaliście jak pewien "pan" wyśmiewał się/ poniżał katolików tu na forum.

Katolikow nikt nie jest zdolny ponizyc. Jestem katolikiem, nikomu nie udalo sie mnie ponizyc. Wiara broni mnie przed ponizeniem, czy tes wysmianiem. Dla pogan Krzyz jest glupstwem, przedmiotem kpin i wysmiewania sie, dla Katolikow znakiem zbawienia.


jak widać katolik nie czuje się obrażony ...
dlaczego więc ''katol'' ma inne zdanie ?

czy to jest kwestia siły wiary czy też uznania tylko tego co jest prawdziwą wiarą a co tylko o niej zwykłym ''pierdieleniem '' bez pokrycia

pisanie ''ksiądz'' przez wielkie ''k'' to ma być pokaz wiary?
moim zdaniem pokazuje tylko beznadziejną głu.p.otę bo jak bym zaczął pisać o hydrauliku przez wielkie ''h''
to jakby to wyglądało ?

:)

zawód jak każdy inny ...
np. Pani Prostytutka ...
:)

ten to ma bul du...y
Ciężko się POgodzić z prawdą ? Wystarczy przyjąć słowa pani poseł.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 października 2017r. o 14:38
ty o moją się nie martw a bardziej pilnuj swojej ...
:)


Dopisane 22.10.2017r. o godz. 14:38:

"Bydło" i "swołocz". Małgorzata Gosiewska o przeciwnikach PiS
- To smutne, ale ta garstka zwyrodnialców...''

itd .
to wasza mowa ''w duchu katolickim'' ...y?
:]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 14:43
falco napisał(a): ty o moją się nie martw a bardziej pilnuj swojej ...
:)Dopisane 22.10.2017r. o godz. 14:38:"Bydło" i "swołocz". Małgorzata Gosiewska o przeciwnikach PiS
- To smutne, ale ta garstka zwyrodnialców...''

itd .
to wasza mowa ''w duchu katolickim'' ...y?
:]

To jest w duchu prawdy, nie tylko katolickiej.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 października 2017r. o 14:48
hahaha....
w ''duchu prawdy'' -chyba pislamskiej ...

''Posłanka PiS o demonstrantach: "Swołocz", "Bydło". Prokuratura nie postawi jej zarzutów zniesławienia''

a tu niektórzy ''burzą '' się jak o prezesinie pisze się ''kartofel '' lub ''karakan ''
a przecież to prawda ...
przypomina z facjaty ''kartofla '' bo okrąglutki a karakan to też raczej na miejscu bo furory w koszykówkę by nie zrobił ...
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 14:50
falco napisał(a): hahaha....
w ''duchu prawdy'' -chyba pislamskiej ...

''Posłanka PiS o demonstrantach: "Swołocz", "Bydło". Prokuratura nie postawi jej zarzutów zniesławienia''

a tu niektórzy ''burzą '' się jak o prezesinie pisze się ''kartofel '' lub ''karakan ''
a przecież to prawda ...
przypomina z facjaty ''kartofla '' bo okrąglutki a karakan to też raczej na miejscu bo furory w koszykówkę by nie zrobił ...
:)

Furore to robi w polityce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza