Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sami swoi z Czernej
~~ niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 22:05
Myślę ,że dobrze się skończy dla tych państwa ta sprawa. Jeżeli to prawda ,że pani kierownik GOPS się włączyła to razem z veto pomogą tym starszym ludziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 22:06
~~ napisał(a):
~~3c napisał(a): A dlaczego pani Prezes nie wysłała pisma do Starosty, a jak ten nie da rady to do Marszałka? Czyli sama pani Prezes jest bezsilna w rozwiązania oczekiwania przejazdu przez proszącego?
Jak trwoga to do Burmistrza?
Jest to bardzo wymowne!

A morze urzędnicy ukrywają przed panem burmistrzem problemy? A może boją się naruszać burmistrzowi dobre samopoczucie ? Może teraz dopiero wie co się dzieje ? Może w końcu doceni charyzmę veta i ich pochwali za zaangażowanie w sprawach ,które jego urząd powinien załatwić ?
A 3c czasami nie zagalopował się z tym występowaniem do starosty i td. To burmistrzowi tylko z obowiązków pozostała by wypłata do pobrania ?



To moze jak ktos sie pokloci z zona to trzeba zglosic to do veta a te wysle pismo do burmistrza z peosba o ratowanie pozycia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~105 niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 22:37
ALA MA KOTA A JAŚ MA PSA. ALA CHCE ODDAĆ PSA JASIOWI A JASIO NIE CHCE KOTA . CZY JASIO WEŹMIE KROLIKA ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~realista niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 8:01
VE-TO już zrobiło bardzo dużo, ludzie zaczęli rozumieć, że mogą podjąć walkę z urzędnikami. I, że nie świętych krów.

Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zrobiło dużo? czyżby? niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 10:44
Zrobiło, owszem dużo ale niepotrzebnego zamieszania.
I mimo osmieszenia będą dalej przedstawiać się jako obrońy ludzi, którzy za nic mają prawo.
Moje "gratulacje" dla szerzenia manipulacji i obarczania wina Bogu ducha winnych ludzi, mimo poznania całej prawdy od podszewki.
Pismo podpisane przez Panią Prezes bylo tendencyjne i miało jedyny cel ugodzenie w Burmistrza i jego podwładnych, którzy w tej sprawie w żaden sposób nie zawinili.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie kłam niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 11:07
~~Zrobiło dużo? czyżby? napisał(a): Zrobiło, owszem dużo ale niepotrzebnego zamieszania.
I mimo osmieszenia będą dalej przedstawiać się jako obrońy ludzi, którzy za nic mają prawo.
Moje "gratulacje" dla szerzenia manipulacji i obarczania wina Bogu ducha winnych ludzi, mimo poznania całej prawdy od podszewki.
Pismo podpisane przez Panią Prezes bylo tendencyjne i miało jedyny cel ugodzenie w Burmistrza i jego podwładnych, którzy w tej sprawie w żaden sposób nie zawinili.

Przez 8 lat nikt nie patrzał na ręce rządzącej Partii PO a teraz lament ,że Polska została rozkradziona , a ty nie kłam ,że to pismo było po to żeby ugodzić burmistrza .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 11:14
~~realista napisał(a): VE-TO już zrobiło bardzo dużo, ludzie zaczęli rozumieć, że mogą podjąć walkę z urzędnikami. I, że nie świętych krów.

Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 11:17

Już kiedyś o tym pisałem . "Ve-to" nie ingeruje samo z siebie w życie prywatne i prywatne sprawy . "Ve-to" działa na prośbę o pomoc. Przeważnie są to ludzie ,którzy wyczerpali wszelkie możliwości lub są źle traktowani przez urzędy.
Tak na marginesie : dla czego tych ludzi jest coraz więcej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu