Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 lipca 2018r. o 21:48
~~Złotawordzawy Jarząb napisał(a):
~Złocistożółta Liatra napisał(a): Wałęsa?? Czyli agent Bolek co donosił na kolegów...


Pokaż choć jednego który może powiedzieć że Wałęsa mu zaszkodził jakimś donosem.
Te donosy ...y wyssali z brudnych paluchów tak jak wybuchy Smoleńskie bomb termobarycznych.


Jarząbek , Ty się nie wpier ... dalaj kiedy Mądrzejsi dyskutują. Pokarzę Ci Annę Walentynowicz i mogę Ci też wytłumaczyć dlaczego pod Smoleńskiem zamordowano 96 Polaków i Polek. Mogę Ci też wytłumaczyć , dlaczego w Katyniu mordowano Polaków . Mogę Ci jeszcze parę innych rzeczy wytłumaczyć np. trzy tysiące traderów w WTC , zabitych Ludzi w Iraku , Libii i Jemenie , nie mówiąc o Kadafim. I nawet Hussaina i Ben Ladena , nie mówiąc o Al Asadzie :)

Nie jestem Pislanderem , nie jestem też z POpaprańców , ale to właśnie Pani Anna Walentynowicz napisała pytania do Lecha. Więc nie pier...dol głupcze , że nie ma kwitów.

SOM :D Nie koniecznie w IPN . Są w mojej świadomości i w necie.

Bolek jest Bolek i tyle.

Ucz siem głupku , że pozwolę sobie wykorzystać lingwistykę Fobicznego :D

A wracając do sprawy , co jeszcze spieprzyły współczesne władze ?

Ja mam pincet plus , ale mój wnuk zapłaci rachunek za moje piwo ... co jeszcze spieprzyły współczesne władze POLSKI ? Centralne i samorządowe ?

Piję kolejną flaszkę rozpaczając nad losem Narodu i jego głupotą. Jak tak dalej pójdzie to nazwą mnie alkoholikiem :D

Być może nie warto żyć na planecie głupków.

Reasymując... Pani Anna Walentynowicz nie była laską z seksVictorii , głąbie , ale Bolkowi się postawiła ... piękna KOBIETA i DUCH

... ale gdzie Tobie o Duchach gadać , skoro brak Ci wiedzy ... głąbie :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Czubatka niezalogowany
30 lipca 2018r. o 21:54
Jak zwykle starasz się mieć spektakularne wejście, a jednocześnie jak zwykle pieniackie. Podobny jesteś fackloosiołkowi, który podobnie sili się na wysoką inteligencję. Betoniarze tak mają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistożółta Liatra niezalogowany
30 lipca 2018r. o 22:18
Bolek to śmieć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Jarząb niezalogowany
30 lipca 2018r. o 22:28
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Złotawordzawy Jarząb napisał(a):
~Złocistożółta Liatra napisał(a): Wałęsa?? Czyli agent Bolek co donosił na kolegów...


Pokaż choć jednego który może powiedzieć że Wałęsa mu zaszkodził jakimś donosem.
Te donosy ...y wyssali z brudnych paluchów tak jak wybuchy Smoleńskie bomb termobarycznych.


PituśTy się nie wpier ... dalaj kiedy Mądrzejsi dyskutują. Pokarzę Ci dlaczego pod Smoleńskiem zamordowano 96 Polaków i Polek. Mogę Ci też wytłumaczyć , dlaczego jestem dziwny czlowiek em.

jestem Pislanderem , ale też POpaprańcem, , Więc nie pier...dol głupcze , że nie ma kwitów.
Bolek jest i Lolek i tyle.

Ucz siem głupku ,
Ja mam pincet plus , na piwo ...
Piję kolejną flaszkę rozpaczając nad sobą.



... ale gdzie Tobie , skoro brak Ci wiedzy ... Czytelniku :)


Drobny pijaczek i tyle.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 lipca 2018r. o 23:05
~~Herbaciana Czubatka napisał(a): Jak zwykle starasz się mieć spektakularne wejście, a jednocześnie jak zwykle pieniackie. Podobny jesteś fackloosiołkowi, który podobnie sili się na wysoką inteligencję. Betoniarze tak mają?


Tak , my obsługa betoniary tak mamy . Wolę być obsługą betoniary , niż obsługą fiuta. Ale powiedz Czubatka , gdzie widzisz neologizm w mych wypowiedziach ? Pytam , bo wiedzy pragnę :) Żartujemy tylko :) W trzy dupy nawalony jestem, ale wciąż myślę :D

Twój ruch Czubatka , lubię grać w szachy , a dawno nie grałem ....


Dopisane 30.07.2018r. o godz. 23:05:



Drobny pijaczek i tyle.

Słuchaj bucu , zawsze podpisuję się swym IMIENIEM. Jest mi absolutnie obojętne za kogo mnie masz . Nie takich k... retynów , jak Ty przerabiałem , ale przeczytałem taką jedną książkę ... Mistrz i Małgorzata ... przeczytałem jeszcze kilka innych książek , ale Bułhakow jest dla mnie najważniejszy ... taki jeden Ruski ... bucu, buraku , nieświadomy ... Twój wybór w epitetach :D

Ale wracając do wiedzy ... bucu wiesz co to takiego SS , albo NKWD ?

Czytałeś coś Suworowa ?

No jeśli książek nie czytasz , to o czym mamy qurwa dyskutować ?

Z braku dyskutanta , ja Wędrowiec , Wasz sługa , nic nie znacząca Istota , trawa i pył proszę Was .... żebyście mięli dobre sny ...

Dobranoc Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki , bo istotą duszy jest właśnie ta pieśń :




Kaczmarski super to zagrał . cenię POLAKÓW , choć jestem kosmitą

Bracia Lachy proszę Wa s ... mnie do grupy ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Lewizja niezalogowany
31 lipca 2018r. o 3:51
Jak sama nazwa wskazuje jest zamknięta, no nie maż się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnofioletowy Ligustr niezalogowany
31 lipca 2018r. o 8:23
pisowcom należy się więzienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 lipca 2018r. o 8:51
Pannazdzieckiem napisał(a): [c


Tak , my obsługa betoniary tak mamy /........./W trzy dupy nawalony jestem, ale wciąż myślę :D
Drobny pijaczek i tyle.

Słuchaj bucu , /,,,,,,,,,,/ , choć jestem kosmitą

Bracia Lachy proszę Wa s ... mnie do grupy ...

Piotr , no proszę Cię .Choć raz pisz na temat.
Tu , albo coś na pogrążenie PiS albo jak wolisz na ich obronę,[img=1533019899_zoucjn8.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza