Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 lipca 2018r. o 14:16
M21W2 napisał(a): Szaropopielaty Zawciąg - ze znaczną częścią Pańskiej wypowiedzi się zgadzam nie podzielam tylko oceny że nie ma ludzi niezastąpionych . W mojej ocenie PiS nie jest idealny , ja nie jestem idealny , mamy co prawda kilku " idealnych "i wszystkowiedzących ale to ich problem . W mojej ocenie najlepszym rozwiązaniem byłoby zwycięstwo PiS w wyborach 2019 r, rozpad PO i powstanie w to miejsce silnej i merytorycznej z nowymi ludźmi partii . Do nikogo z antypisowców nie dotrze choćbym nie wiem ile pisał że zagłosowałem na PiS bo miałem dość nieudolnych Rządów PO_PSL . - ~Szarozielony Platan , Twój wpis dotyczący " styropianowych " pozostawię bez komentarza , wrzucając wszystkich działaczy Solidarności i opozycji antykomunistycznej do jednego worka sam sobie wystawiasz świadectwo . Moja negatywna ocena komunistów dotyczy tylko prominentnych działaczy i ślepych wykonawców ich poleceń . Do Ciebie nie dociera że wcześniej SdRP wydało oświadczenie że są spadkobiercami PZPR ,zmienili nazwę na SLD a obecny przewodniczący Czarzasty to były członek prominentny działacz PZPR obecnie obrońca UB -beków i ich komunistycznych przywilejów . W odróżnieniu od Ciebie wiem że jest wielu komuchów w PiS , PO a także w Sądach na wszystkich szczeblach .


No , czyli etatyzm. Też uważam te działania Pislanderów za właściwe. I niech sobie głupki palą znicze pod sądami ... jakby cmentarzy nie było :D

Problem Panowie polega na tym , że komunizm to służba , a komuchowatość , to kariera za wszelką cenę ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 lipca 2018r. o 14:37

Pannazdzieckiem - Przy okrągłym stole siedział Lech Kaczyński jako doradca Wałęsy , napisałeś--( Wszyscy tam qurwa byli , całe łżeszelity ) ja to mówiłem już w 1989 r , przekonało mnie do tego znane powiedzenie Michnika - wasz Prezydent nasz Premier oraz gruba kreska Mazowieckiego . Za czasów Rządu PO_PSL posty pisałem pod własnym imieniem i nazwiskiem Lucjan Złotkowski , w temacie o Wałęsie Bolec - info zmienili w trakcie regulamin i mogli wypowiadać się tylko zalogowani , wszystkie próby zarejestrowania się jako Lucjan Złotkowski nie powiodły się , mój wnuk wklepał M21W2 i tak jest do dziś . Dalsze losy i działalność polityczna braci Kaczyńskich to odrębny i rozległy temat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 lipca 2018r. o 15:11
Czyli udała mi się prowokacja ... Lucjan Złotkowski ... nie mogłem sobie przypomnieć , a wiem , że czytałem Twoje posty. Bardzo mi miło , Piotr Różański , stary alkoholik , śmieć społeczny , ale wciąż z prawem do jazdy i ... z pragnieniem poszukiwania wiedzy :)

Wiarę już znam , teraz potrzebna mi wiedza. Lucjan , proszę Cię pisz dalej :)

Cenię sobie Mądrych Ludzi , nawet kiedy jestem wcięty :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Funkia niezalogowany
31 lipca 2018r. o 15:23
mazgułki fackloosiołki won
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
31 lipca 2018r. o 15:40
@M21W2 - Problem z pierwszą Solidarnością polegał na tym, że chciała budować socjalizm z ludzką twarzą. A to niemożliwe. I teraz też mamy u władzy takich, co chcą budować socjalizm z ludzką twarzą. Jaka jest twarz socjalizmu można zobaczyć na przykład w Wenezueli. Sytuacja jest o tyle niedobra,że elyty brukselskie chcą budować nowy komunizm w oparciu o nauki towarzysza Marksa i manifest Spinellego. W ramach tego nowego komunizmu chcą zniszczyć rodzinę i chrześcijaństwo. I PiS nie bardzo się z tego wypisuje. Patrz chociażby jasne deklaracje o tym, że Polska nie wycofa się z konwencji antyrodzinnej (dla zmylenia zwanej "antyprzemocową") czy brak współpracy z Węgrami w powrocie Unii na właściwe tory. No i otwieranie szeroko granic na imigrację. Ostatnio z Azji - bez limitów praktycznie.
BTW - teraz mamy z Unią problem, bo niejaki Lech Kaczyński wynegocjował i podpisał w naszym imieniu Traktat Lizboński. I to trzeba PiSowi pamiętać, że popierali i forsowali głupie rozwiązania.
A co do wyborów w 2019 to najlepsze rozwiązanie dla mnie to takie,kiedy PiS na tyle osłabnie, że będzie musiał skorzystać z głosów prawicy (PiS to czysta lewica) i nastąpi korzystna korekta bzdurnej obecnie w wielu punktach polityki. Obecna opozycja jak widać jest tak beznadziejna, że małe szanse na to, że zmądrzeją chociaż trochę do 2019. Na razie ciągle się im pogarsza :)
@Pannazdzieckiem - nad pieniądzem władzę będzie można odzyskać dzisiaj w jeden sposób. Musi nastąpić totalna degrengolada gospodarcza i społeczna po kolejnej wojnie światowej. Ale po to wymyślono wojnę hybrydową, żeby wszystko trzymać dalej po staremu. Na razie tylko różna półśrodki można stosować, tak jak obecnie Włochy się przymierzają.
Uważaj na zimne piwo w taki upał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Zaślaz niezalogowany
31 lipca 2018r. o 16:29
~~Granatowoszara Funkia napisał(a): mazgułki fackloosiołki won


Pislamistańska pusta główka tylko tyle potrafi.

W Polsce są też ludzie o normalnych poglądach bucu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Funkia niezalogowany
31 lipca 2018r. o 16:31
ty nas pewno nim nie jesteś marginesie

mazgułki fackloosiołki won
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Zaślaz niezalogowany
31 lipca 2018r. o 21:26
~~Granatowoszara Funkia napisał(a): ty nas pewno nim nie jesteś marginesie

mazgułki fackloosiołki won


Chcecie wojny z resztą Polaków ? Staracie się o to skutecznie. PiS z nikim nie potrafi współpracować. Skłócony na zewnątrz i wewnątrz. Co to za partia / banda / która kreuje się tylko na swoich. Kłamstwa , manipulacje , pomówienia , teorie spiskowe i wiele wiele zła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Porady prawne