Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
31 lipca 2018r. o 10:53
Najlepszą obronę dla PiS zapewnia niejaki PanM! Poziom jego wpisów jako zagorzałego wroga PiS- totalnie beznadziejny, , nie świadczy najlepiej o przeciwnikach PiS. Tym samym część ludzi zamiast się od PiS odwrócić zastanawia się, czy PiSu nie poprzeć. Dochodzą do takiego wniosku po zapoznaniu się z argumentacją (?) antyPiSowską PanaM! Bo jeżeli mam być przeciwny PiS z powodów podawanych przez PanaM to jakoś nie bardzo się to kupy trzyma.
Chyba to jednak dobra rada - kończ pan PanieM, wstydu sobie oszczędź!

P.S.
Pannazdzieckiem po paru piwach logiczniej pisze niż PanM na trzeźwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Ligustr niezalogowany
31 lipca 2018r. o 11:23
a mi się bardzo podobają wpisy Pana M i czekam na więcej, więcej, więcej


najprawdziwsza prawda kole w oczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 lipca 2018r. o 12:06
Nie przesadzaj Kolego Zawciąg :). Znam Przema osobiście i uważam za bardzo Mądrego człowieka . Nie zgadzam się z Nim w wielu kwestiach , ale co by to było gdybyśmy się ze wszystkim zgadzali ? :D

Która to godzina i dlaczego mnie we łbie tak łupie i dzwoni ? :D

ps . Miało być REASUMUJĄC ... dobra idę po piwo , skoro jestem już alkoholikiem , no to będę , co mi qurwa szkodzi :D

Drodzy Państwo !

Podział polityczny jest odwieczną domeną władzy zawartą w słowach " dziel i rządź ".
Starożytna dewiza stosowana przez kosmitów do dzisiaj się sprawdza. To nie jest wina Pis. Oni tego nie wymyślili . To zostało Im zaaplikowane.

A My Wędrowcy ubrani w ciała wciąż się uczymy... Przemo jest jednym z nas, wiem ponieważ doceniam Jego Intelekt i odwagę posługiwania się własnym Imieniem.

Rzadka to skłonność wśród Bolecnautów i Bolecnautek ...

... a może jusz wypiłem pierwsze dzisiaj piwo ... qurde ... nie pamiętam :D

SKS :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 lipca 2018r. o 12:07
Wszyscy powinniśmy pamiętać 2015 r , prawie wszystkie media łącznie z TVP prowadziły antypisowską kapanie wyborczą . PiS na spotkaniach przedstawiał program dla Polski po wygranych przez nich wyborach . Działacze i zwolennicy PO przekonani że nie mają z kim przegrać krytykowali wszystko nie przedstawiając żadnego programu alternatywnego . Po przegranych wyborach nadal z coraz większym nasileniem to robią . Zadam pytanie Tobie Przemku i wszystkim krytykom PiS , kto jak nie PiS , czy ma być to zjednoczona totalna opozycja z programem żeby było jak było , zlikwidujemy CBA , IPN , przywrócimy utracone przywileje SB-kom , będziemy potulnymi barankami w stosunku do całego świata a pisowców powsadzamy do więzienia . Taki sam program przedstawia komunista z SLD Czarzasty co jest niezbitym dowodem współpracy tych środowisk po ustaleniach w Magdalence przyklepanych przy Okrągłym Stole .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
31 lipca 2018r. o 12:37
Kto jak nie PiS? No problem w tym, że tak naprawdę nie ma opozycji. Ale to nie oznacza, że PiS jest w porządku. Nie realizuje wielu obietnic wyborczych i słucha grzecznie pleceń z Waszyngtonu i Jerozolimy. Tak jak wcześniej PO słuchało Brukseli i Berlina.
Trzeba to jasno mówić - może się w PISie co niektórzy opamiętają i zaczną się poprawiać. Totalna opozycja nie jest alternatywą dla żadnego rozsądnego człowieka. Przecież oni nic nie proponują ! Żadnego programu!
Ale PiS ma za dużo "za uszami", żeby go bezkrytycznie popierać. Zresztą ta partia nie ma przyszłości - zabraknie Kaczyńskiego i po PiSie! Rozpadnie się na 3 -4 ugrupowania prawie natychmiast. I przegra ta opcja wybory. I może się to stać szybciej niż się spodziewamy, jak Kaczyńskiemu zdrowie nie pozwoli wszystkich kontrolować. Kaczyński nie jest zdolny zbudować sensownej partii - każdy wyróżniający się i samodzielny zaraz jest skracany o głowę. Zostają mierni, ale wierni.

Skutek będzie taki, że będziemy mieli w ciężkich czasach bałagan w kraju i żadnej sensownej siły politycznej, która może reprezentować nasze polskie interesy :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Platan niezalogowany
31 lipca 2018r. o 12:51
M21W2 napisał(a): Wszyscy powinniśmy pamiętać 2015 r , prawie wszystkie media łącznie z TVP prowadziły antypisowską kapanie wyborczą . PiS na spotkaniach przedstawiał program dla Polski po wygranych przez nich wyborach . Działacze i zwolennicy PO przekonani że nie mają z kim przegrać krytykowali wszystko nie przedstawiając żadnego programu alternatywnego . Po przegranych wyborach nadal z coraz większym nasileniem to robią . Zadam pytanie Tobie Przemku i wszystkim krytykom PiS , kto jak nie PiS , czy ma być to zjednoczona totalna opozycja z programem żeby było jak było , zlikwidujemy CBA , IPN , przywrócimy utracone przywileje SB-kom , będziemy potulnymi barankami w stosunku do całego świata a pisowców powsadzamy do więzienia . Taki sam program przedstawia komunista z SLD Czarzasty co jest niezbitym dowodem współpracy tych środowisk po ustaleniach w Magdalence przyklepanych przy Okrągłym Stole .


Plantatorze ,to nie ,,dzięki'' wam ,styropianowcom , dzięki waszym reformom , ludzie pobierają emerytury w wysokości kilkunastu groszy .
Kto tak ,,bogato '' sprzedał PZU ? Ile mld. do ,,przodu " ?
Buzek i Maryjan to wasi czy od Tuska I Przemysława ?

Komunistów nie szukaj w SLD ,u was ci ich aż nadto !
Wystarczy nie kraść .
Te pieniądze nam się należały .
Prąd na razie +32%
Gaz na razie +8 %
Paliwo ,,tanieje'' ,opłatę wzięły na siebie koncerny .
Dobrze że truskawka po 12 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 lipca 2018r. o 13:49
A bardzo przepraszam MW21 , albo JW49 , a Kaczory to nie siedziały przy Okrągłym Stole ? Wszyscy tam qurwa byli , całe łżeszelity . Pytanie brzmi tak ... dlaczego przez całe moje życie nikt w Kraju nad Wisłą nie próbował odzyskać władzy nad emisją pieniądza. Pamiętam dzieciństwo za Gierka ... opluwanego przez różnych pseudofachmanów od propagandy , ale Gierek zbudował za pożyczone ponad pincet fabryk i miał realną władzę nad emisją. POPIS to banda głupków , którym się wydaje , że etatyzm jest ich celem.

Można i tak , wszak żyjemy ponoć w wolnym kraju ...

Jakbyś chciał fotkę MW to mogę Ci podesłać ... tylko muszę poszperać na sztywnym dysku :D

Qurwa piwo mi się skończyło i znowu trzeba będzie leźć do sklepu osiedlowego. Lokalny patriotyzm :D

Śmiech to zdrowie Panowie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 lipca 2018r. o 14:02
Szaropopielaty Zawciąg - ze znaczną częścią Pańskiej wypowiedzi się zgadzam nie podzielam tylko oceny że nie ma ludzi niezastąpionych . W mojej ocenie PiS nie jest idealny , ja nie jestem idealny , mamy co prawda kilku " idealnych "i wszystkowiedzących ale to ich problem . W mojej ocenie najlepszym rozwiązaniem byłoby zwycięstwo PiS w wyborach 2019 r, rozpad PO i powstanie w to miejsce silnej i merytorycznej z nowymi ludźmi partii . Do nikogo z antypisowców nie dotrze choćbym nie wiem ile pisał że zagłosowałem na PiS bo miałem dość nieudolnych Rządów PO_PSL . - ~Szarozielony Platan , Twój wpis dotyczący " styropianowych " pozostawię bez komentarza , wrzucając wszystkich działaczy Solidarności i opozycji antykomunistycznej do jednego worka sam sobie wystawiasz świadectwo . Moja negatywna ocena komunistów dotyczy tylko prominentnych działaczy i ślepych wykonawców ich poleceń . Do Ciebie nie dociera że wcześniej SdRP wydało oświadczenie że są spadkobiercami PZPR ,zmienili nazwę na SLD a obecny przewodniczący Czarzasty to były członek prominentny działacz PZPR obecnie obrońca UB -beków i ich komunistycznych przywilejów . W odróżnieniu od Ciebie wiem że jest wielu komuchów w PiS , PO a także w Sądach na wszystkich szczeblach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza