Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Złotordzawa Macierzanka niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 18:25
PanM napisał(a):
PanM napisał(a):
Wars napisał(a): :Już prosiłem przeciwników PiS aby choć jeden przedstawił program Porozumienia Obywatelskiego - PO i N - i przekonał mnie do zmiany mojego poparcia dla PiS , nie dość że się nie doczekałem to nie widzę wpisu .


Warsie , nie wiem ile masz lat ale wyraźnie nie ogarniasz systemu jaki od 73 lat panuje nad Polakami.
System partyjny / PZPR, AWS, SLD, PO , PSL , PiS / to z grubsza przegląd partii rządzących.
Różni je światopogląd ale łączy stosunek do gospodarki i przedsiębiorcy.
Napisałem " NAD POLAKAMI " dlatego że przez te 73 lata Polska i Polacy to dwa twory.
Polska / władza , rządząca partia skubiąca Polaków do granic możliwości/
Polacy -- / prekariat zależny od Polski/
Polityka Polski to tworzenie prawa preferującego interesy skarbu państwa i samorząu wobec interesu obywatela.
Tu większość pieniędzy z rynku pracy przepływał i przepływa przez ręce partyjnych bonzów. Oni rządzą i dzielą.Oni decydują co nam wolno co nie.Oni decydują ile Polak może zarobić / KWOTA WOLNA / . ONI TWORZĄ PRAWO I USTAWY.
My mamy prawo tylko się spierać na forum.Na dodatek większość z nas ze strachu robi to anonimowo.[img=1534433190_vl6kfrg.jpg]


Odpisałem rzeczowo merytorycznie i otrzymałem odpowiedź od anonima Ceglanej buldei
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a): pm odpocznij sobie idź na słoneczko na trawkę usiądź sobie na ławeczce a nie tutaj jątrzysz


Po co pisać do tępego pisowca.Szkoda atramentu Buc bucem zostanie,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowa Budleja niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 18:44
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a): merytorycznie? hahahahahahaahahha

idź na słoneczko odpocznij biedaku nie jątrz



Z dobroci serca życzę pm zdrowia pomyślności słoneczka trawki ławeczki a ten obraża. Odpocznij dobry człowieku nie jątrz już będziesz zdrowszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnik niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 18:45
https://www.tvn24.pl/komendant-glowny-policji-wstrzymal-wyplaty-dodatkow-dla-funkcjonariuszy,861540,s.html

Wstrzymanie wypłaty dodatków dla POLICJI
pislamiści mocno tego POŻAŁUJĄ !!



Policja powinna stać na straży KONSTYTUCJI i przeciwstawić się pisowskiemu reżimowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglany Groszek niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 18:50
Policja stoi na straży konstytucji. Nie strzela do protestujących, nie używa armatek wodnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Macierzanka niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 18:55
Co i kto stoi za tym szaleńcem ?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=6fX1L990LLI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Jeżówka niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 19:03
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a):
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a): merytorycznie? hahahahahahaahahha

idź na słoneczko odpocznij biedaku nie jątrz



Z dobroci serca życzę pm zdrowia pomyślności słoneczka trawki ławeczki a ten obraża. Odpocznij dobry człowieku nie jątrz już będziesz zdrowszy.
Ten człowiek jest niereformowalny:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Sosna niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 19:10
A my mu tak dobrze życzymy a ten jełczy i jełczy :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Ułudka niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 19:21
~~Koralowa Sosna napisał(a): A my mu tak dobrze życzymy a ten jełczy i jełczy :(


My to kto ,ty ,partner i ....?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza