Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Trawiasty Miłorząb niezalogowany
27 listopada 2018r. o 5:23
~~Bakłażanowa Psianka napisał(a):
~~Złotożółty Narcyz napisał(a):
~~Bakłażanowa Psianka napisał(a):
~~Złotożółty Narcyz napisał(a):
~~Bakłażanowa Psianka napisał(a):
~Szarobrunatna Hakonechloa napisał(a): To co się dzieje w gminie to jest chore.
Jakie referendum?
Mieszkańcy wybrali burmistrza a ktoś inny będzie podważał Nasze zdanie dla własnych ambicji.
Zróbcie to referendum i wszystko obróci się przeciwko Wam.
Zapamiętaj kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

Dobrze napisałeś to co się dzieje w tej gminie jest chore .Dlatego trzeba tę gminę wyleczyć ,prawie się udało tylko część pacjentów zamiast się leczyć woli chorować .


Gminę może uda wam się wyleczyć... Tylko żeby wam pacjent nie zszedł w czasie tej kuracji...

Nikt by nie płakał poza Tosią .


taaa... tylko pacjent to w tym wypadku akurat gmina. Skoro twierdzisz, że nikt by po niej nie płakał, to niechcący pokazujesz, o co ci naprawdę chodzi....

Nie w wiem kto cię edukował ale jesteś strasznie tępy, tu chodzi o pacjenta RR a nie o Gminę .


NIe wiem, kto ciebie edukował (może nauczyciele z Nowogrodźca :-) bo to ty jesteś tępy. tego posta to ja pisałem i wiem najlepiej, co miałem na myśli, gamoniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Bylica niezalogowany
27 listopada 2018r. o 7:03
A co masz do nauczycieli z Nowogrodzca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Woskowożółty Brokuł niezalogowany
27 listopada 2018r. o 7:08
Lechosławiczowie tak mają... Obsesja to mało powiedziane i ta ich chora wizja wolności słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielony Rącznik niezalogowany
27 listopada 2018r. o 7:26
Prawo mówi jeżeli kupujesz rzeczy nielegalne, wiesz o kombinacjach tak samo jesteś odpowiedzialny i to podlega karze a człowiek porządny nie powinien tego ukrywać, ciężko ci to zrozumieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Narcyz niezalogowany
27 listopada 2018r. o 7:57
~~Miedziana Bylica napisał(a): A co masz do nauczycieli z Nowogrodzca?


to samo, co do większości nauczycieli we współczesnych szkołach: są niekompetentni jako pedagodzy, bo nie posiadają w tej mierze odpowiedniego przygotowania pedagogicznego. Za to z reguły cierpią na nieuzasadniony przerost ego, uważając, że na wszystkim znają się najlepiej :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Niecierpek niezalogowany
27 listopada 2018r. o 9:11
~Woskowożółty Brokuł napisał(a): Lechosławiczowie tak mają... Obsesja to mało powiedziane i ta ich chora wizja wolności słowa.

Ty się przyjrzyj Robertowiczu sobie to wy macie ludzi za lemingów i myślicie że władza wam dana jest wieczna ,ale jesteście w błędzie ,referendum jest nieuniknione .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Narcyz niezalogowany
27 listopada 2018r. o 9:20
~~Szarozielony Niecierpek napisał(a):
~Woskowożółty Brokuł napisał(a): Lechosławiczowie tak mają... Obsesja to mało powiedziane i ta ich chora wizja wolności słowa.

Ty się przyjrzyj Robertowiczu sobie to wy macie ludzi za lemingów i myślicie że władza wam dana jest wieczna ,ale jesteście w błędzie ,referendum jest nieuniknione .


Nieuniknione są tylko podatki i śmierć :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Cyprysik niezalogowany
27 listopada 2018r. o 11:32
~Woskowożółty Brokuł napisał(a): Lechosławiczowie tak mają... Obsesja to mało powiedziane i ta ich chora wizja wolności słowa.


Ja myślałem, że już minął ten czas kiedy wszystkim, wszystko musiała się podobać i był zakaz krytyki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza