Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Stasiek niezalogowany
19 października 2022r. o 12:46
Horus napisał(a): widzisz Jurunia?...tak lubicie pisać o innych a tu coraz to nowe fakty z waszego życia wychodzą ...
Olszanica?
to wy som chłopy folwarczne...;D


No jak piszesz Jasiu som no jak jak jak?
No...no.....siadaj pała:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
19 października 2022r. o 13:54
Horus napisał(a): widzisz Jurunia?...tak lubicie pisać o innych a tu coraz to nowe fakty z waszego życia wychodzą ...
Olszanica?
to wy som chłopy folwarczne...;D

~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stasiek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Stasiek napisał(a): Ja myśle Jasiu, że ty przyjmujesz każdy wpis chwalący rząd PiS jako "prostacki", prawda?
Ponieważ taki znany pan Jerzy nazwał wyborców PiS "potomkami chłopów folwarcznych". Tego się trzymasz?
Jak tam w tefałenie mówią? Zatrzymał się na prośbę poszkodowanego czy chciał odjechać?

nie pierdziel ...
zacznij tu chwalić za coś piSS...
KONKRETNIE..

bo z komisarza Ryby sobie już pokpiłem ...z radnych i (p) osłów piSS jadących ''po pijaku'' też ...
a więc wychwalaj ...;D

Pokpiłeś sobie z takiego autorytetu?
Przypomnę ci jego słowa "wyborcy PiS to potomkowie chłopów folwarcznych"
I ty z takiego autorytetu pokpiłeś?
To tak jak byś sam z siebie zakpił.
No tak lekko potraktowałeś taki autorytet?
Juruś, a za Bugiem gdzie Lucuś, Andrzej i Leszek się rodzili to w pałacu mieszkali? jedynie udało się Wam mieszkać w pałacu w Olszanicy :)


Nie wprowadzaj w błąd kolegi z klasy , albo zastanów się co piszesz …………;);)



Dopisane 19.10.2022r. o godz. 13:50:

Horus napisał(a): widzisz Jurunia?...tak lubicie pisać o innych a tu coraz to nowe fakty z waszego życia wychodzą ...
Olszanica?
to wy som chłopy folwarczne...;D


Koledze z klasy odpowiedziałem………?
a tobie napisze tylko jedno łapiesz się CHŁOPKU , na każde pyerdy wesołego ………?
Po pierwsze nie zza Buga , a z Podlasia , Andrzej jest rocznik 1965 , a ja już urodzony w 1961 w Złotoryji ,
w możliwe że w Olszanicy mieszkał „wesoły” , my mieszkaliśmy w Grodźcu , i prawda że w PAŁACU ,
nabierz wiarygodnych informacji i się rozpisuj, tyle razy proponowałem wypij kawę z Jurko
a będziesz widział świat w innych barwach CHŁOPKU.





Dopisane 19.10.2022r. o godz. 13:54:

Każdy wyprowadza ciebie na manowce łącznie ze „Szkiełkiem” „Ma-tyldo”
a ty brniesz jak „kucyk” z klapkami na oczach …………;);)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Sosna niezalogowany
19 października 2022r. o 14:28
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): widzisz Jurunia?...tak lubicie pisać o innych a tu coraz to nowe fakty z waszego życia wychodzą ...
Olszanica?
to wy som chłopy folwarczne...;D

Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): Ktoś napisał: ~~Stasiek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Stasiek napisał(a): Ja myśle Jasiu, że ty przyjmujesz każdy wpis chwalący rząd PiS jako "prostacki", prawda?
Ponieważ taki znany pan Jerzy nazwał wyborców PiS "potomkami chłopów folwarcznych". Tego się trzymasz?
Jak tam w tefałenie mówią? Zatrzymał się na prośbę poszkodowanego czy chciał odjechać?
nie pierdziel ...
zacznij tu chwalić za coś piSS...
KONKRETNIE..

bo z komisarza Ryby sobie już pokpiłem ...z radnych i (p) osłów piSS jadących ''po pijaku'' też ...
a więc wychwalaj ...;D

Pokpiłeś sobie z takiego autorytetu?
Przypomnę ci jego słowa "wyborcy PiS to potomkowie chłopów folwarcznych"
I ty z takiego autorytetu pokpiłeś?
To tak jak byś sam z siebie zakpił.
No tak lekko potraktowałeś taki autorytet?
Juruś, a za Bugiem gdzie Lucuś, Andrzej i Leszek się rodzili to w pałacu mieszkali? jedynie udało się Wam mieszkać w pałacu w Olszanicy :)


Nie wprowadzaj w błąd kolegi z klasy , albo zastanów się co piszesz …………;);)
Dopisane 19.10.2022r. o godz. 13:50:Horus napisał(a): widzisz Jurunia?...tak lubicie pisać o innych a tu coraz to nowe fakty z waszego życia wychodzą ...
Olszanica?
to wy som chłopy folwarczne...;D

Koledze z klasy odpowiedziałem………?
a tobie napisze tylko jedno łapiesz się CHŁOPKU , na każde pyerdy wesołego ………?
Po pierwsze nie zza Buga , a z Podlasia , Andrzej jest rocznik 1965 , a ja już urodzony w 1961 w Złotoryji ,
w możliwe że w Olszanicy mieszkał „wesoły” , my mieszkaliśmy w Grodźcu , i prawda że w PAŁACU ,
nabierz wiarygodnych informacji i się rozpisuj, tyle razy proponowałem wypij kawę z Jurko
a będziesz widział świat w innych barwach CHŁOPKU.


Dopisane 19.10.2022r. o godz. 13:54:Każdy wyprowadza ciebie na manowce łącznie ze „Szkiełkiem” „Ma-tyldo”
a ty brniesz jak „kucyk” z klapkami na oczach …………;);)


No Juruś mocno się pomyliłem :) o ile kilometrów? ale pałac za to pasuje :) może się i pomyliłem z tym Andrzejem, lata robią swoje :) jak miał bracik następny po Lucku?, On był chyba dwa lata starszy ode mnie Podlasie nie Podlasie ale trzeba było Bug przekroczyć prawda Juruś?. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 października 2022r. o 14:42
Olszanica ...Grodziec ...jeden ''wuj''
ale jedno jest pewne Juruś ...
wart Pac pałaca...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
19 października 2022r. o 14:56
Duda i pis są w 100% WINNI wstrzymania środków Unijnych dla Polski.
pisowska władza po trupach !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
19 października 2022r. o 14:58
Horus napisał(a): Olszanica ...Grodziec ...jeden ''wuj''
ale jedno jest pewne Juruś ...
wart Pac pałaca...;D

Juruś taki mściwy jest :) bidę klepał za komuny, jak spiedrolił do szkopa (plac zamiatać) to chce teraz żeby PISia neokomuna nas gnębiła :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Golteria niezalogowany
19 października 2022r. o 15:03
Ot pieszczoszki poprzedniego systemu się skarżą na 13 i 14 i 13,8%waloryzacji.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 października 2022r. o 15:25
Horus napisał(a): widzisz Jurunia?...tak lubicie pisać o innych a tu coraz to nowe fakty z waszego życia wychodzą ...
Olszanica?
to wy som chłopy folwarczne...;D



Łykasz wszystko jak pelikan , nie sprostuję tych kłamstw , do ciebie żadna prawda nie dotrze .

Kim byli zabużanie , jak nie wiesz to się dowiedz .



Dopisane 19.10.2022r. o godz. 15:25:

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): widzisz Jurunia?...tak lubicie pisać o innych a tu coraz to nowe fakty z waszego życia wychodzą ...
Olszanica?
to wy som chłopy folwarczne...;D



Łykasz wszystko jak pelikan , nie sprostuję tych kłamstw , do ciebie żadna prawda nie dotrze .

Kim byli zabużanie , jak nie wiesz to się dowiedz .



Jurko nie tłumacz się z niczego co pisze " wysoki jak topola , głupi jak fasola ."

Przysłowia ludowe mądrością narodu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza