Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
19 października 2022r. o 18:42
ty nie jesteś ''antysolidaruchem'' tylko jesteś zdrajcą ideałów solidarnościowych ...jesteś ''farbowańcem'' lub jak wolisz przechrztą ...
no i koniunkturalistą ...;D
to ostatnie sobie ''wyguglaj'' bo nie wiesz o co chodzi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
19 października 2022r. o 18:46
M21W2 napisał(a): Januszku , ja też jestem anty solidaruch , jak piszesz gostku że wiesz więcej , to znaczy że piszesz .
Pochwal się swoją wiedzą kim są ci których nazywasz solidaruchami , ja ci podałem kilka nazwisk , przypomnę , Mazowiecki , Geremek , Michnik , Kuroń , Tusk , Buzek , Lewandowski , Balcerowicz , Borusewicz , Grodzki , Komorowski , na dziś wystarczy .

A gdzie "Zimny Lecz" co w Magdalence wódzie chlał? (ale nie łykał) :) PiCzka uwłaszczyła się na majątku Naszym i gdzie ma ten majątek? szczerbaty na kochanków wydał? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Sosna niezalogowany
19 października 2022r. o 18:48
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Januszku , ja też jestem anty solidaruch , jak piszesz gostku że wiesz więcej , to znaczy że piszesz .
Pochwal się swoją wiedzą kim są ci których nazywasz solidaruchami , ja ci podałem kilka nazwisk , przypomnę , Mazowiecki , Geremek , Michnik , Kuroń , Tusk , Buzek , Lewandowski , Balcerowicz , Borusewicz , Grodzki , Komorowski , na dziś wystarczy .

A gdzie "Zimny Lech" co w Magdalence wódzie chlał? (ale nie łykał) :) PiCzka uwłaszczyła się na majątku Naszym i gdzie ma ten majątek? szczerbaty na kochanków wydał? :)


może byś sprawdził dlaczego Śniadek uciekł na stołek Przewodniczącego "S"? bo prokurator wszystkich tych co Stocznię Szczecińską rozyebali :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W1 niezalogowany
19 października 2022r. o 18:58
M21W2 napisał(a): Januszku , ja też jestem anty solidaruch , jak piszesz gostku że wiesz więcej , to znaczy że piszesz .
Pochwal się swoją wiedzą kim są ci których nazywasz solidaruchami , ja ci podałem kilka nazwisk , przypomnę , Mazowiecki , Geremek , Michnik , Kuroń , Tusk , Buzek , Lewandowski , Balcerowicz , Borusewicz , Grodzki , Komorowski , na dziś wystarczy .

Prawdziwi związkowcy to J, L Kaczyńscy , A Macierewicz , Morawiecki stary i kombatant młody ,Misiewicz , Rydzyk , cały kler , Wojtyła , Wyszyński ,Ziobro / bo z niego Bóg zrobił kobite / .
Wszyscy którzy kiedykolwiek dostali ordery za walke dla solidarnosci / w tym pan Lucjan/.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 października 2022r. o 19:11
właśnie o takich i innych przekrętach można poczytać w Tygodniku Powszechnym lub w tym o którym już tu wspomniałem...
tylko trzeba chcieć poznać prawdę a nie uprawiać tępą lucusiową propagandę...;D



Dopisane 19.10.2022r. o godz. 19:11:

~~M21W1 napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Januszku , ja też jestem anty solidaruch , jak piszesz gostku że wiesz więcej , to znaczy że piszesz .
Pochwal się swoją wiedzą kim są ci których nazywasz solidaruchami , ja ci podałem kilka nazwisk , przypomnę , Mazowiecki , Geremek , Michnik , Kuroń , Tusk , Buzek , Lewandowski , Balcerowicz , Borusewicz , Grodzki , Komorowski , na dziś wystarczy .

Prawdziwi związkowcy to J, L Kaczyńscy , A Macierewicz , Morawiecki stary i kombatant młody ,Misiewicz , Rydzyk , cały kler , Wojtyła , Wyszyński ,Ziobro / bo z niego Bóg zrobił kobite / .
Wszyscy którzy kiedykolwiek dostali ordery za walke dla solidarnosci / w tym pan Lucjan/.

był tu taki temat o tych ''kombatantach '' i odznaczeniach ...
na kilka osób o ile pamiętam wszyscy oprócz Lucusia i dwóch czy trzech związanych z kościołem przeszli areszty i internę ...
dzisiaj o nich cisza a Lucuś robi z siebie bojownika o wolność i demokrację ...
chore to jak przypomnę sobie jaki to wolny wybór pozostawiał tym co nie chcieli się jak on ''szprycować'' i jaką to dzisiaj mamy demokrację gdzie zbynio''zero '' zniszczył sądownictwo a Pegasusy śledzą Polakom telefony...;D
strach pomyśleć jak tacy ludzie zachowywali by się mając możliwość zamykania nieposłusznych władzy Polaków w obozach z wieżyczkami ...
to by były bestie gotowe torturować i strzelać ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
19 października 2022r. o 19:13
dalej pis chce truć ludzi

https://tarnogorski.info/piech-jodek-potasu-kto/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fizolofia Horusia niezalogowany
19 października 2022r. o 19:20
Tu Horus racje ma. Gdyby tym tumanom dać władze zapłonęły by chyba stosy.
Czekamy na opinie PRL a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
19 października 2022r. o 19:24
Falenta , dobrze ze nie Falko
Synek Tuska reklamówkami wynosił kasę ,
prawda czy fałsz ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Porady prawne