Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
19 października 2022r. o 15:43
a prostuj sobie...
twoje ''słupki wierzytelności'' już dawno legły w gruzach...;D

chyba dwa dni wstecz widziałem jak się tu miotałeś jak sprawę twojej ''brzydkiej baby '' tu ktoś poruszył ...
zapewne Horus...;D
''Ma-tyldo'' ;D

z kim ty byś tu mógł pisać gdybym nie litował się nad tobą i ci nie odpisywał? ;D
jak tu zauważyłem każdy kto reaguje na twoje bzdety kopie ci dupę wspominając a to nos a to sandały...
teraz okazuje się ''żeś folwarczny'' z Olszanicy...;D

chłop pojechał do miasta i rżnie ''pana'' ;D


Dopisane 19.10.2022r. o godz. 15:37:

o ...pokazał się ''mędrzec z Łocic'' ;D
a wczoraj obiecywałeś jakiemuś ''wujkowi'' ...nie ''cioci'' :D że to ostatni twój wpis i co wyszło z tego?
w dwie minuty później zrobiłeś z mordy cholewę...;D

a co tak o ''fenomenie solidaruchów'' ignorancie?
tam też zrobiłeś z siebie dur.nia pisząc coś o kartkach na mięso...;D


Dopisane 19.10.2022r. o godz. 15:43:

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a)


Jurko nie tłumacz się z niczego co pisze " wysoki jak topola , głupi jak fasola ."

Przysłowia ludowe mądrością narodu .

do ciebie nieuku idealnie pasuje ''tłumaczyć jak krowie na rowie''
tu ty jesteś ''wsiokiem '' a ja ''miastowy'' ;D

przepraszam wszystkich innych z Ocic a zwłaszcza dwóch swoich dobrych znajomych...
wiem że ciężko wam znosić ''łatkę'' jaką przez tego Lucusia macie często przypisywaną ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
19 października 2022r. o 16:05
~~Płowobrunatna Golteria napisał(a): Ot pieszczoszki poprzedniego systemu się skarżą na 13 i 14 i 13,8%waloryzacji.:)

Te 13, 14 i 15 niech szczerbatemu w buty wsadzą , będzie trochę wyższy, mi z emerytury co miesiąc prawie 1600 zeta zabierają, policz ilu nierobów dostanie moją kasę? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 października 2022r. o 16:07
Śmieć zwany Horus Napisał ;

"
o ...pokazał się ''mędrzec z Łocic'' ;D
a wczoraj obiecywałeś jakiemuś ''wujkowi'' ...nie ''cioci'' :D że to ostatni twój wpis i co wyszło z tego?
w dwie minuty później zrobiłeś z mordy cholewę...;D

a co tak o ''fenomenie solidaruchów'' ignorancie?
tam też zrobiłeś z siebie dur.nia pisząc coś o kartkach na mięso...;D"

Durniu , przeczytaj komu odpowiedziałem .

~~wujek dobra rada 22 godz. 41 min. temu
lucjan ja tobie mowie

przestac karmic tego smiecia z dolnych młynów
on cierpi najbardziej jak jest ignorowany

Lepiej jak zamkniesz ryja , zamiast robić z siebie nie tylko durnia .Napisał wujek odpowiedziałem wujkowi , ciocia mam zastrzeżone dla ciebie .

Teraz się wyloguj , Urbanie , bierz nadal z niego przykład , pisz pod wieloma pseudonimami .

Co do ostatniego wpisu , jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem , zrozumiesz co napisałem :

"Wujku twoja rada jest dla mnie tak cenna że zastosuję się do niej , przepraszam że nie skorzystałem od razu , obiecuję że jest to mój ostatni wpis w tym temacie ." MÓJ OSYTATNI WPIS W TYM TEMACIE , w jakim temacie dziecko był ten wpis , wierzę że jak pomyślisz to zrozumiesz .

Śmieciu ( to za mordę ) , pisałeś o 11-stym postulacie , oto jego treść .
Wprowadzić na mięso i przetwory kartki – bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).

I kto tu robi z siebie dur, nia , i Id, jo, tę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
19 października 2022r. o 16:22
~~Płowobrunatna Golteria napisał(a): Ot pieszczoszki poprzedniego systemu się skarżą na 13 i 14 i 13,8%waloryzacji.:)


Od jutra ta waloryzacja ? , a jak ktoś nie jest emerytem to co PISi qtasie.Na xuj ty żyjesz ? Obyś zdechł.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
19 października 2022r. o 16:34
M21W2 napisał(a): pisałeś o 11-stym postulacie


Stary starcze;
9. Zagwarantować automatyczny wzrost płac równolegle do wzrostu cen i spadku wartości pieniądza.
11. Znieść ceny komercyjne oraz sprzedaż za dewizy w tzw. eksporcie wewnętrznym.
13. Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej oraz znieść przywileje MO, SB i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych zlikwidowanie specjalnych sprzedaży, itp.
13. Wprowadzić na mięso i jego przetwory kartki - bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kozia Górka 8 niezalogowany
19 października 2022r. o 16:39
Faryzeusz kolejne rozrzuconie się szykuje . Komunista Ciosek R.I.P . Uważaj bo urban ostro kosi ostatnio komusze towarzystwo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 października 2022r. o 17:41
~~Eee napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): pisałeś o 11-stym postulacie


Stary starcze;
9. Zagwarantować automatyczny wzrost płac równolegle do wzrostu cen i spadku wartości pieniądza.
11. Znieść ceny komercyjne oraz sprzedaż za dewizy w tzw. eksporcie wewnętrznym.
13. Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej oraz znieść przywileje MO, SB i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych zlikwidowanie specjalnych sprzedaży, itp.
13. Wprowadzić na mięso i jego przetwory kartki - bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).



1 Akceptacja niezależnych od partii i pracodawców wolnych związków zawodowych, wynikająca z ratyfikowanej przez PRL 2 Konwencji nr 87 Międzynarodowej Organizacji Pracy dotyczącej wolności związkowych.
3 Zagwarantowanie prawa do strajku oraz bezpieczeństwa strajkującym i osobom wspomagającym.
4 Przestrzegać zagwarantowaną w Konstytucji PRL wolność słowa, druku, publikacji, a tym samym nie represjonować niezależnych wydawnictw oraz udostępnić środki masowego przekazu dla przedstawicieli wszystkich wyznań.
a) przywrócić do poprzednich praw: – ludzi zwolnionych z pracy po strajkach w 1970 i 1976, – studentów wydalonych z uczelni za przekonania,
b) zwolnić wszystkich więźniów politycznych (w tym Edmunda Zadrożyńskiego, Jana Kozłowskiego, Marka Kozłowskiego),
c) znieść represje za przekonania.
5 Podać w środkach masowego przekazu informację o utworzeniu Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego oraz publikować jego żądania.
6 Podjąć realne działania mające na celu wyprowadzenie kraju z sytuacji kryzysowej poprzez:
a) podawanie do publicznej wiadomości pełnej informacji o sytuacji społeczno-gospodarczej,
b) umożliwienie wszystkim środowiskom i warstwom społecznym uczestniczenie w dyskusji nad programem reform.
7 Wypłacić wszystkim pracownikom biorącym udział w strajku wynagrodzenie za okres strajku jak za urlop wypoczynkowy z funduszu CRZZ.
8 Podnieść wynagrodzenie zasadnicze każdego pracownika o 2000 zł na miesiąc jako rekompensatę dotychczasowego wzrostu cen.
9 Zagwarantować automatyczny wzrost płac równolegle do wzrostu cen i spadku wartości pieniądza.
10 Realizować pełne zaopatrzenie rynku wewnętrznego w artykuły żywnościowe, a eksportować tylko i wyłącznie nadwyżki.
11 Wprowadzić na mięso i przetwory kartki – bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).
12 Znieść ceny komercyjne i sprzedaż za dewizy w tzw. eksporcie wewnętrznym.
13 Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej, oraz znieść przywileje MO, SB i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych, zlikwidowanie specjalnej sprzedaży itp.
14 Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55 lub [zaliczyć] przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 lat dla mężczyzn bez względu na wiek.
15 Zrównać renty i emerytury starego portfela do poziomu aktualnie wypłacanych.
16 Poprawić warunki pracy służby zdrowia, co zapewni pełną opiekę medyczną osobom pracującym.
17 Zapewnić odpowiednią liczbę miejsc w żłobkach i przedszkolach dla dzieci kobiet pracujących.
18 Wprowadzić urlop macierzyński płatny przez okres trzech lat na wychowanie dziecka.
19 Skrócić czas oczekiwania na mieszkanie.
20 Podnieść diety z 40 zł do 100 zł i dodatek za rozłąkę.
21 Wprowadzić wszystkie soboty wolne od pracy. Pracownikom w ruchu ciągłym i systemie 4-brygadowym brak wolnych sobót zrekompensować zwiększonym wymiarem urlopu wypoczynkowego lub innymi płatnymi dniami wolnymi od pracy.

https://www.tysol.pl/a10765-pelny-tekst-21-postulatow-porozumienia-sierpniowe-zwyciestwo-1980

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do onego niezalogowany
19 października 2022r. o 17:45
Horus napisał(a): a prostuj sobie...
twoje ''słupki wierzytelności'' już dawno legły w gruzach...;D

chyba dwa dni wstecz widziałem jak się tu miotałeś jak sprawę twojej ''brzydkiej baby '' tu ktoś poruszył ...
zapewne Horus...;D
''Ma-tyldo'' ;D

z kim ty byś tu mógł pisać gdybym nie litował się nad tobą i ci nie odpisywał? ;D
jak tu zauważyłem każdy kto reaguje na twoje bzdety kopie ci dupę wspominając a to nos a to sandały...
teraz okazuje się ''żeś folwarczny'' z Olszanicy...;D

chłop pojechał do miasta i rżnie ''pana'' ;D Dopisane 19.10.2022r. o godz. 15:37:o ...pokazał się ''mędrzec z Łocic'' ;D
a wczoraj obiecywałeś jakiemuś ''wujkowi'' ...nie ''cioci'' :D że to ostatni twój wpis i co wyszło z tego?
w dwie minuty później zrobiłeś z mordy cholewę...;D

a co tak o ''fenomenie solidaruchów'' ignorancie?
tam też zrobiłeś z siebie dur.nia pisząc coś o kartkach na mięso...;D Dopisane 19.10.2022r. o godz. 15:43:
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a)


Jurko nie tłumacz się z niczego co pisze " wysoki jak topola , głupi jak fasola ."

Przysłowia ludowe mądrością narodu .

do ciebie nieuku idealnie pasuje ''tłumaczyć jak krowie na rowie''
tu ty jesteś ''wsiokiem '' a ja ''miastowy'' ;D

przepraszam wszystkich innych z Ocic a zwłaszcza dwóch swoich dobrych znajomych...
wiem że ciężko wam znosić ''łatkę'' jaką przez tego Lucusia macie często przypisywaną ...;D


a ten dalej tutaj podszczekuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza