Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Złotawa Truskawka niezalogowany
31 października 2022r. o 15:35
~~kierowca Tarpana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Truskawka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): Łupieżowy mlaskacz to nieokrzesany cham i skończony tuman, kompletne zero.
Lecz to pisowce pozbawieni wszelkich rozumów go wywindowali na ...a nr 1. Zastosowana autokorekta


Stary niemyty smierdzacy cap. Kaczyński i tusk to qurwy

To w takim razie jak nazwiesz swoją mamusię ?


Ty squrwysynie co ma mamusia do Kaczyńskiego i Tuska. Czemu wy polaczki jesteście tacy zj e ba ni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostrokrzew skalny niezalogowany
31 października 2022r. o 15:44
M21W2 napisał(a): ~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~morus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): nigdy...


Nigdy nie mów ,,nigdy "Najpierw byłeś kolegą Lucjana później zaczęliście skakać sobie do gardeł ,pojawił sie folgzdojcz Jurko z początku wasze debaty były na stopie przyjaznej a jak się skończyło wszyscy wiedzą teraz został ci Gario którego uważasz za najlepszego z tej trójki ciekawe jak długo ,.?

bzdura goni bzdurę ...Lucuś NIGDY nie był moim kolegą ...raz typa na oczy widziałem...(pomijam sytuację na ''manhatanie'' ) i to on mało nie skoczył mi do gardła jak mu mówiłem prosto w gały jak widzę zarówno jego ''s'' jak i jego samego...
jak to piszesz ?....
'' folgzdojcz Jurko '' -z tym NIGDY nie było ''przyjaznej stopy'' bo trudno o coś takiego po wymianie kilku postów ...
to zwykły mitoman o zbyt wybujałej wyobraźni w czym nie ustępuje temu wcześniej wspomnianemu...

natomiast Gario to wieloletni znajomy i nie sądzę by cokolwiek w tej kwestii się zmieniło...



Poprawię twój wpis aby był zgodny z prawdą .
Nigdy nie byliśmy kolegami - prawda .
... raz typa widziałem na oczy - kłamstwo , były dwa spotkania u Pana M .
Ze mną zamieniłeś kilka mało istotnych zdań na pierwszym , unikałeś rozmowy .
Drugie spotkanie , ponownie unikałeś rozmowy ze mną , wdałeś się w kłótnie z Panem M którą zacząłeś od obrażania gospodarza , zdenerwowany i ośmieszony przez Pana M opuściłeś spotkanie co i ja też uczyniłem , próbowałem cię zagadać na zewnątrz , nie wydobyłeś z siebie ani " a " ani " be " .
Mówiłem prosto w gały , tu przerosłeś nawet Urbana , na obu spotkaniach nie było ani słowa o Solidarności ,

Samochwała w kącie stała .

" natomiast Gario to wieloletni znajomy i nie sądzę by cokolwiek w tej kwestii się zmieniło..."

A to ciekawe , sklerotyku , ktoś przed kilkoma dniami napisał - Gario to Zbyszek , brat Lucjana i Jurko .
Odpisałeś , Zbyszek ma na imię , nie wiedziałem .
A teraz żarliwie zaprzeczaj , jesteś w tym mistrzem .

Może to było tak mało znaczące że nie poświęcał ci uwagi? Obserwując twoje wpisy można wysnuć wniosek że to było słuszne. A tak dla ścisłości o co była ta kłótnia? Lubisz opisy więc opisz . I w co jak w co ale że tam nie było słowa o Solidarności nikt ci nie uwierzy bo ty bez tego byś nie wytrzymał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limba wysmukła niezalogowany
31 października 2022r. o 15:51
Jak nie było tam nic o Solidarności to o czym wy gadaliście? Po co było to spotkanie Lucjanowi że aż musiał wyprosić numer telefonu do Falco?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zaalottoth niezalogowany
31 października 2022r. o 15:56
301 Moved Permanently ZAABET
ZAABET!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Davidsjp niezalogowany
31 października 2022r. o 15:57
coin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2022r. o 16:03
~~Ostrokrzew skalny , masz problem z logicznym myśleniem , PanM i Horus w temacie Solidarności mistrzami oszczerstw , przyznam że myślałem że będzie to temat wiodący , tymczasem wiodącym tematem był Skorn i PZD , kłótnia wynikła z tego że Horus skrytykował porcelanę Pana M w sposób obraźliwy .
Czy ty zaproszony jako gość też byłbyś zdolny do tego .

I tu w twoim stylu insynuacja , - może twoja kultura osobista niczym nie odbiega od kultury Horusa w temacie zachowania przy stole jako gość .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny miłorząb niezalogowany
31 października 2022r. o 16:08
~~Srebrzysta irezyna napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): [c
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzysta irezyna napisał(a): Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Ognik napisał(a
O może twoja " odwaga " dorównuje odwadze Horusa , założył temat o zmarłym który nie może się bronić , w moim odczuciu jest ta szczyt kre, ty , ństwa .



Lucjan jesteś kłamcą. A jeśli nie uważasz się za takiego to podaj jaki tytuł miał temat założony przez Horusa o zmarłym PzD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2022r. o 16:09
~~Limba wysmukła napisał(a): Jak nie było tam nic o Solidarności to o czym wy gadaliście? Po co było to spotkanie Lucjanowi że aż musiał wyprosić numer telefonu do Falco?



O czym gadali napisałem , numer telefonu był po to aby zadzwonić do niego i zorganizować spotkanie , jak po czasie wyznał Pan M to Horus zabiegał o spotkanie , Pan M miał mnie zaprosić a Horus pojawić się jako jakiś kolega anonim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza