Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Ostrokrzew skalny niezalogowany
31 października 2022r. o 16:19
M21W2 napisał(a): ~~Ostrokrzew skalny , masz problem z logicznym myśleniem , PanM i Horus w temacie Solidarności mistrzami oszczerstw , przyznam że myślałem że będzie to temat wiodący , tymczasem wiodącym tematem był Skorn i PZD , kłótnia wynikła z tego że Horus skrytykował porcelanę Pana M w sposób obraźliwy .
Czy ty zaproszony jako gość też byłbyś zdolny do tego .

I tu w twoim stylu insynuacja , - może twoja kultura osobista niczym nie odbiega od kultury Horusa w temacie zachowania przy stole jako gość .

Tematem wiodącym ale nie jedynym czyli jednak teraz delikatnie wycofujesz się z tego co sam wcześniej pisałeś. To chyba zaczynasz się gubić . Kłótnia o porcelanę? A jaki to jest obraźliwy sposób krytykowania porcelany? Czy kogoś kto jest u kogoś gościem można zmusić do tego by w chwili gdy zapraszający mówi -mam piękną czarną zastawę z porcelany -a widać że zastawa jest biała to z grzeczności ma się mu przytaknąć?
Mnie jak się coś nie podoba to wbrew sobie nie powiem że to jest piękne. Może ty masz inne wartości pojmowania grzeczności ale chyba nie bardzo wiesz czym ona jest w istocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2022r. o 16:26
~~Srebrny miłorząb napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzysta irezyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): [c
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzysta irezyna napisał(a): Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Ognik napisał(a
O może twoja " odwaga " dorównuje odwadze Horusa , założył temat o zmarłym który nie może się bronić , w moim odczuciu jest ta szczyt kre, ty , ństwa .



Lucjan jesteś kłamcą. A jeśli nie uważasz się za takiego to podaj jaki tytuł miał temat założony przez Horusa o zmarłym PzD.



W tym problem nie pamiętam tytułu , jak znajdę odszczekasz i przeprosisz ? .



Dopisane 31.10.2022r. o godz. 16:26:

~~Ostrokrzew skalny napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Ostrokrzew skalny , masz problem z logicznym myśleniem , PanM i Horus w temacie Solidarności mistrzami oszczerstw , przyznam że myślałem że będzie to temat wiodący , tymczasem wiodącym tematem był Skorn i PZD , kłótnia wynikła z tego że Horus skrytykował porcelanę Pana M w sposób obraźliwy .
Czy ty zaproszony jako gość też byłbyś zdolny do tego .

I tu w twoim stylu insynuacja , - może twoja kultura osobista niczym nie odbiega od kultury Horusa w temacie zachowania przy stole jako gość .

Tematem wiodącym ale nie jedynym czyli jednak teraz delikatnie wycofujesz się z tego co sam wcześniej pisałeś. To chyba zaczynasz się gubić . Kłótnia o porcelanę? A jaki to jest obraźliwy sposób krytykowania porcelany? Czy kogoś kto jest u kogoś gościem można zmusić do tego by w chwili gdy zapraszający mówi -mam piękną czarną zastawę z porcelany -a widać że zastawa jest biała to z grzeczności ma się mu przytaknąć?
Mnie jak się coś nie podoba to wbrew sobie nie powiem że to jest piękne. Może ty masz inne wartości pojmowania grzeczności ale chyba nie bardzo wiesz czym ona jest w istocie.


Niczym się nie różnisz od Horusa , zrozumienie prostego wpisu ciebie przerasta . DWA WYMIENIONE TEMATY ZDOMINOWAŁY DYSKUSJĘ .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limba wysmukła niezalogowany
31 października 2022r. o 16:26
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Limba wysmukła napisał(a): Jak nie było tam nic o Solidarności to o czym wy gadaliście? Po co było to spotkanie Lucjanowi że aż musiał wyprosić numer telefonu do Falco?



O czym gadali napisałem , numer telefonu był po to aby zadzwonić do niego i zorganizować spotkanie , jak po czasie wyznał Pan M to Horus zabiegał o spotkanie , Pan M miał mnie zaprosić a Horus pojawić się jako jakiś kolega anonim .

I to ci wyznał PanM? Ten o którym tu napisałeś że jest fałszywy? To w końcu jest czy nie jest? Zdecyduj się w końcu bo może jest tylko fałszywy jak o tobie pisze a prawdomówny jak uderza w Horusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus kłamie niezalogowany
31 października 2022r. o 16:27
Było nas tam czterech, Ty ledwo wszedłeś i zobaczyłeś ceramiczne duże tace powiedziałeś . " A to co za badziewie".
Gospodarz najpierw próbował ci grzecznie wytłumaczyć a potem stwierdził że to ostatnie takie spotkanie u niego.
Temu też zaprzeczysz kłamco i oszczerco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwony Ognik niezalogowany
31 października 2022r. o 16:30
Chyba stan umysłu się pogarsza! Ta dyskusja to jakiś odmienny stan świadomości dyskutantów. Dodam, że odmienny przerażająco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2022r. o 16:31
~~Limba wysmukła , masz wyjaśnienie od uczestnika spotkania , o tym czwartym czyli Zbyszku nie pisałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny miłorząb niezalogowany
31 października 2022r. o 16:35
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrny miłorząb napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzysta irezyna napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): [c
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzysta irezyna napisał(a): Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Ognik napisał(a
O może twoja " odwaga " dorównuje odwadze Horusa , założył temat o zmarłym który nie może się bronić , w moim odczuciu jest ta szczyt kre, ty , ństwa .



Lucjan jesteś kłamcą. A jeśli nie uważasz się za takiego to podaj jaki tytuł miał temat założony przez Horusa o zmarłym PzD.


W tym problem nie pamiętam tytułu , jak znajdę odszczekasz i przeprosisz ? .
Kłótnia o porcelanę? A jaki to jest obraźliwy sposób krytykowania porcelany?

Napisałeś że Horus założył temat o zmarłym PzD więc go odszukaj a jak znajdziesz to cię przeproszę .
A jak ty sam chcesz tu bronić pamięć zmarłego skoro on sam tu wielokrotnie wystawiał sam sobie niezbyt ciekawą ,,laurkę''?
Dlaczego sąd nakazał mu przepraszać? Za niewinność?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny rdest niezalogowany
31 października 2022r. o 16:56
Lucjan to zwykły lanser a w gruncie rzeczy to chłop chcący tu uchodzić za światowca tyle że z kulturą na bakier a i z wiedzą nietęgo. Typowi pis/i/or.Zdjął gumiaki założył lakierki i myśli że zrobi siebie paniskiem. Tylko z tych lakierków słoma wystaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza