Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Bławatny Migdałowiec niezalogowany
17 marca 2021r. o 15:27
~~Pozłocista Jeżówka napisał(a): "Były duchowny i syn premier Beaty Szydło pracuje pod zmienionym nazwiskiem w firmie ERG Bieruń-Folie, w której udziałowcami są Daniel Obajtek i jego matka Halina. To spółka, która w ostatnich latach dostała kilkadziesiąt milionów złotych publicznych dotacji i grantów"

"Daniel Obajtek i Beata Szydło świetnie się znają, była premier była jedną z promotorek wielkiej kariery dzisiejszego prezesa Orlenu. Gdy PiS przejął władzę jesienią 2015 r., a szefem rządu została Szydło, szybko uczyniła Obajtka szefem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. "

https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,26889948,byly-ksiadz-tymoteusz-szydlo-odnalazl-sie-w-firmie-zwiazanej.html


:D:D:D


Pośrednie ten Obajtek był szefem naszego asa PiS szYMONA p.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoszara Celozja niezalogowany
17 marca 2021r. o 19:30
"były ksiądz o pomoc w poszukiwaniu pracy zwrócił się do swojej mamy.

Beata Szydło skontaktowała się z Danielem Obajtkiem, który obiecał pomoc."

'wystarczyło nie kraść'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 marca 2021r. o 19:40
forumowi idio.ci przypisani pisdzielcom zaraz napiszą że nie ma w tym nic złego...;D

ale teraz na czytanie ich pierdół nie mam ochoty...




Dopisane 17.03.2021r. o godz. 19:40:

Wystarczy, dość, mam dość. Wiem, że prawda boli, wiem, że prawda nas wyzwoli, ale dość. Ileż można?
Każdego dnia informacje o kolejnych aferach i przekrętach tej władzy. Niektórym to powszednieje. Mi nie. Mnie to maksymalnie wkurza.
Każdego dnia kolejne odkrycia i rewelacje na temat "genialnego, złotego dziecka PiSu", wójta Pcimia, co to miał zostać premierem. I to nie sam majątek kole w oczy, są od niego bogatsi, ale sposób w jaki do niego doszedł.
Mam już dość codziennych informacji o przekrętach Obajtka, o knajackim języku prezesa największej polskiej firmy Narodowej, o dworkach, pałacach, studiach zrobionych na stacji benzynowej...
mam dość informacji o dwóch wieżach w Ostrołęce, które Polaków będą kosztowały 1,5 miliarda zł,
mam dość korupcji władzy i obrazków pokazujących ogłupionych samorządowców, szczerzących zęby przy odbieraniu czeków korupcyjnych, które Polacy i ich koledzy z sąsiednich gmin, którzy dostali od "Panów Życia i Śmierci" z PiS figę z makiem.... będą musieli latami spłacać. Mam dość.
Mam dość kolejnych informacji o miliardach fruwających w powietrzu jak tłuste gąski, dzielonych jak swoje własne przez delfinów Kaczyńskiego i topione w błocie,
w kraju, w którym WOŚP zbiera ok. 100 milionów zł rocznie dzięki wielkiej zbiorowej mobilizacji Polaków (nie z PiS) w szczytnym celu,
w tym samym kraju, w którym prymitywny gamoń okradający swoich wujów, w kilka lat dostaje dzięki łaskawości prezesa z Nowogrodzkiej ogromne pieniądze.
Ciekaw jestem ile Don Orleone przekazał na WOŚP? Choć tyle, ile na klub z nazwą dewelopera, co to obniżył Obajtkowi cenę mieszkania o blisko milion zł? Mi też obniży?
Suwerenowi zapatrzonemu w TVP wmówiono, że prezes największej polskiej spółki, to rekin biznesu, samorodek z Pcimia, geniusz niemal taki jak Kopernik z Torunia, czy Ford z USA.
To żaden genialny biznesmen, to prymitywny karierowicz bez wykształcenia, bez wiedzy i talentu. to co najwyżej cwany gapa.
Byli tacy już w polskim biznesie: Baranina, Słowik, Nikoś i inni. Zdolnym kolegą po fachu jest towarzysz Banaś, kolejny geniusz biznesu i twarz "dobrej zmiany", co to też miał pensjonat na godziny i robił błyskawiczną karierę u boku prezesa.
Tak, to jest kraj wielkich możliwości dla takich Obajtków czy Banasiów.
Wstyd mi za mój kraj,
kraj Sasinów, Kęp, Rydzyków, Piotrowiczów, Morawieckich, Pawłowiczów, Przyłębskich, Ziobrów, Kantaków, Suskich i im podobnych.
Mam dość snów wariata tańczącego na trumnach ofiar ze Smoleńska.
Wstyd mi za suwerena ogłupionego przez cynicznego, mściwego, zawziętego, bezwzględnego, zakompleksionego ignoranta z Żoliborza, który jest gotów podpalić ten kraj, byle tylko dać upust swoim fobiom.
Wstyd mi za jego wyborów, otumanionych i ogłupionych totalną propagandą Kurskiego, co to uważa Polaków za ciemny lud, i chyba w dużej mierze (51% Dudy) ma niestety rację.
Mam dość tych codziennych złych, gotujących krew, wiadomości od samego rana.
Narodzie, czas się obudzić, czas powiedzieć- dość.
P.S. A wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? Bezsilność. Zorganizowana grupa pod przywództwem herszta z Żoliborza, przy pomocy TVP traktującej Polaków jak ciemny lud (Kurski) robi w kraju co chce. I dzisiaj herszt wie, że te 35% głosów suwerena (na Dudą 51%) przy rozbitej opozycji daje mu władzę niemal absolutną. A Polacy nie widzą choćby światełka w tunelu.
I trzeba przyznać, my wszyscy, te 65% społeczeństwa, jesteśmy beznadziejni, WSZYSCY dajemy się ogrywać cwaniakowi z Żoliborza.
P/S Tekst ten napisałem po porannej lekturze prasy, zainspirowany Waszymi komentarzami.
* Jeśli choć w części zgadzasz się z moimi poglądami, kliknij "polub" lub "obserwuj", jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś/łaś. Jeśli kompletnie się zemną nie zgadzasz kliknij "unlike".

już ''lajkujecie''?

śmiało...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Rezeda niezalogowany
17 marca 2021r. o 21:13
Tylko PiS!

Media robią wam wodę z mózgu. Jak widać, na takiego horusa kaktusa to działa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 marca 2021r. o 21:47
To ten człowiek podpisał wniosek o zatrzymanie i siłowe doprowadzenie sędziego Igora Tulei.
Nazywa się Czesław Stanisławczyk, był wójtem gminy Laskowa.Teraz jest prokuratorem.
Za/ IUstitia

coś ostatnio prawdziwy wysp ''wójtów''...;)

ale ten akurat nie jest z obajtkowego Pcimia ale na miano ''obajtka'' zasługuje...;D[img=1616014054_i480utg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mlecznobiała Krokosmia niezalogowany
17 marca 2021r. o 22:00
Urbana już poprawiłeś w złotą ramkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Celozja niezalogowany
17 marca 2021r. o 22:02
PiS_da nie będzie rządziła wiecznie, kiedyś "przyjdzie" normalność.

Powinni każdorazowo publikować kto podpisuje "dokument", wydał wyrok itd.

Sąd, Prokuratura, Policja - za nimi stoją konkretni "ludzie" którzy swoim działaniem, nazwiskiem firmują daną instytucje, jej działanie.


-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 marca 2021r. o 22:05
~Mlecznobiała Krokosmia napisał(a): Urbana już poprawiłeś w złotą ramkę?


:)[img=1616015111_8o8myxu.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.