Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
30 marca 2021r. o 19:54


nic się nie zmieniło ...nadal pojawiają się jak przed laty ''lucjany'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 marca 2021r. o 20:03
Horus napisał(a): jak ci się nudzi i z tego powodu wspominasz Horusa zmień po prostu adres ...

nie masz przyjaciół bo wszyscy się już na tobie poznali...

stąd piszą o ''deratyzacji tematu'' jak tylko się w jednym z nich pokazujesz...

na nic się zdało wiadro wazeliny...;D


Ciekawym dlaczego o deratyzacji całego Forum nikt nie pisze ? ... oprócz obserwatorów szczerze Cię podziwiających Parówa za upadek osobowości .... jak ja

A byłeś kiedyś Mądrym Człowiekiem i upadłeś w ziemski padół szatanie z siódmej klasy . Można się nauczyć pisać , a nawet cytować , ale nie można nauczyć się Inteligencji . Ta jest wrodzona . Przykro mi . Myślenie o pierdo...łach to nie wszystko :)

Nigdy nie miałem przyjaciół wśród pedofili i tropicieli . Miałem znajomych w rożnych kręgach . Nie tylko przy betoniarze Parówo :) Dzisiaj to już historia , którą przeżywałem i opisywałem na gościnnych łamach Bolec. Info :)

Ale wracając do wiadra wazeliny , jak bardzo zależy ci Parówa na akceptacji Forum ? Sądzisz , że przy twoim pułapie zrozumienia rzeczywistości znajdziesz jeszcze jakich przyjaciół ? Plują ci w twarz , a mówisz , że deszcz pada . Mówią ci do budy psie , a dalej szczekasz . Mówią ci waruj , a dalej kręcisz ... ogonkiem ... podobnych do siebie :D

Chciałbym , żeby jeszcze kilka osób się na mnie poznało ... Parówo ... w realu .

Mam nadzieję , że Lucjan się nie da zaszczepić i wsiądzie w Passata , pełen wigoru w zdrowiu i szczęściu i bez maseczki ( bo nie wpuszcze :D :) zajedzie na Bielską 17/3 i pogadamy o Pani Annie Walentynowicz ... przy polskiej wódzie ... a Jack Daniels ściekiem spłynie do Bobru :) W nieodkorkowanej butelce , i wtedy Przemo będzie mógł mieć pretensje o zaśmiecanie środowiska :D

Panowie ... dobrej nocy ... Panna stara już jest i zniedołężniała ... idzie w kimono :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnoszara Jukka niezalogowany
30 marca 2021r. o 20:04
Śmiertelnie groźna choroba współistniejącą przy covid to pis.
Rządzą nami idioci i nie ma na to szczepionki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnofioletowy Pięciornik niezalogowany
30 marca 2021r. o 20:14
PanM pisze o sobie czy o niejakim panieM, pisanie o sobie w 3 osobie to taka aura tajemniczości czy mania wyższości.
PanM krytykuje bo wie lepiej taki wielepa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 marca 2021r. o 20:27
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): jak ci się nudzi i z tego powodu wspominasz Horusa zmień po prostu adres ...

nie masz przyjaciół bo wszyscy się już na tobie poznali...


Ale wracając do wiadra wazeliny , jak bardzo zależy ci Parówa na akceptacji Forum ? Sądzisz , że przy twoim pułapie zrozumienia rzeczywistości znajdziesz jeszcze jakich przyjaciół ? Plują ci w twarz , a mówisz , że deszcz pada . Mówią ci do budy psie , a dalej szczekasz . Mówią ci waruj , a dalej kręcisz ... ogonkiem ... podobnych do siebie :D

Chciałbym , żeby jeszcze kilka osób się na mnie poznało ... Parówo ... w realu .



to nie ja epatuję swoim nazwiskiem tak jak ty to robisz ze swoim więc kto tu ma parcie na potrzebę akceptacji...
ty nawet służysz innym swoim adresem domowym i numerem telefonu oczekując zapewne że w końcu ktoś zadzwoni...
to nie ja na siłę wpieprzam się na ''bajanie'' by czytać że temat ''potrzebuje deratyzacji''...;D

ale to ty w swojej głupocie upubliczniłeś tu moje nazwisko i dopiero kiedy strach zajrzał w oczy zaprzestałeś obraźliwych wyzwisk ...

ja tu w przeciwieństwie do ciebie nie szukam przyjaciół i nie błagam ich o ''ciepłe słowo''...;D

ty się na mnie nie skupiaj bo nikt zalogowany -NIKT - nie obraził mnie tak jak ty to robiłeś wielokrotnie być może jako kolejny anonimek ...
no może jeszcze Radzio...hahaha

zrób porządek ze swoim życiem chociaż jest już na to chyba za późno...

chciałbyś by jeszcze ktoś poznał cię w realu?

masz innych za idio.tow?
wszyscy się od ciebie odwrócili i pozostał ci jedynie ''lucuś'' ...wierny klakier...;D

ty w swojej chamskiej naturze masz pęd do ''sprzedania'' wszystkich by tylko zaistnieć...nawet kolegę ''sprzedałeś ''
pisząc tu o jego żonie..

nikt normalny nie będzie miał ochoty na poznanie kogoś takiego jak ty...
możesz o tym tylko pomarzyć...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 marca 2021r. o 21:08
Horus napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): jak ci się nudzi i z tego powodu wspominasz Horusa zmień po prostu adres ...

nie masz przyjaciół bo wszyscy się już na tobie poznali...


Ale wracając do wiadra wazeliny , jak bardzo zależy ci Parówa na akceptacji Forum ? Sądzisz , że przy twoim pułapie zrozumienia rzeczywistości znajdziesz jeszcze jakich przyjaciół ? Plują ci w twarz , a mówisz , że deszcz pada . Mówią ci do budy psie , a dalej szczekasz . Mówią ci waruj , a dalej kręcisz ... ogonkiem ... podobnych do siebie :D

Chciałbym , żeby jeszcze kilka osób się na mnie poznało ... Parówo ... w realu .



to nie ja epatuję swoim nazwiskiem tak jak ty to robisz ze swoim więc kto tu ma parcie na potrzebę akceptacji...
ty nawet służysz innym swoim adresem domowym i numerem telefonu oczekując zapewne że w końcu ktoś zadzwoni...
to nie ja na siłę wpieprzam się na ''bajanie'' by czytać że temat ''potrzebuje deratyzacji''...;D

ale to ty w swojej głupocie upubliczniłeś tu moje nazwisko i dopiero kiedy strach zajrzał w oczy zaprzestałeś obraźliwych wyzwisk ...

ja tu w przeciwieństwie do ciebie nie szukam przyjaciół i nie błagam ich o ''ciepłe słowo''...;D

ty się na mnie nie skupiaj bo nikt zalogowany -NIKT - nie obraził mnie tak jak ty to robiłeś wielokrotnie być może jako kolejny anonimek ...
no może jeszcze Radzio...hahaha

zrób porządek ze swoim życiem chociaż jest już na to chyba za późno...

chciałbyś by jeszcze ktoś poznał cię w realu?

masz innych za idio.tow?
wszyscy się od ciebie odwrócili i pozostał ci jedynie ''lucuś'' ...wierny klakier...;D

ty w swojej chamskiej naturze masz pęd do ''sprzedania'' wszystkich by tylko zaistnieć...nawet kolegę ''sprzedałeś ''
pisząc tu o jego żonie..

nikt normalny nie będzie miał ochoty na poznanie kogoś takiego jak ty...
możesz o tym tylko pomarzyć...:D


Ja pier...dolę zaś elaborat :( Dobra , już nic nie mówię , tylko zapomnij o mnie Parówa , albo ogłoś publicznie kiedy wymiar niesprawiedliwości przyznał ci następne pięć minut .

Qurwa mać , jak sie ma stakimi łodakami do czynienia , to ło kółtóże nie ma co gadać :)

Nie mówiąc o moralności ... a moje marzenia ... Parówa ... wara od moich marzeń ... oprócz jednego ... jeszcze raz chciałbym podać CI DŁOŃ na sądowym korytarzu Parówa :)

Ewentualnie stopę , jak wolisz ... " ciosy karate ćwiczyłem z bratem " :D

Szkoda , że nie na udeptanej ziemi , bo przed niezawisłym sondem to zawsze jakie Głupie Papugi ze świeczkami ... protestują :D

Powiedz mi , że kłamię ... Parówa ... zadymiarzu z powołania :D Równie dobrze mógłbyś zostać Kapelanem Górskich Łodzi Podwodnych Ludowego Wojska Eurokołchozowego i dalej ze świeczką rozpaczać nad upadkiem sztolcmanowej konstytucji :D Albo dać się wyskrobać z ostatniej komórki Serca , bo nie macicy , albo mózgu ( bo takowych komórek nie posiadasz Parówa ... nie da się zlikwidować czegoś czego nie ma :) ) nie posiadasz ... podobnie , jak empatii .

Udowodniłeś :) Wiem i już nic nie mówię .

Idę po piwo ... nie ma z kim gadać ...

Gadaj Kwiatuszku z Kwiatuszkiem algorytmu Marcina Marczewskiego :D


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Azalia niezalogowany
30 marca 2021r. o 21:26
Pannazdzieckiem napisał(a):





Udowodniłeś :) Wiem i już nic nie mówię .

Idę po piwo ... nie ma z kim gadać ...

Gadaj Kwiatuszku z Kwiatuszkiem algorytmu Marcina Marczewskiego :D





Panowie ... dobrej nocy ... Panna stara już jest i zniedołężniała ... idzie w kimono


Piotrze lunatykujesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 marca 2021r. o 21:36
falują pęcinki?
słusznie ...:D

dlatego nie odpowiesz tu na nawet jeden przykład swojej głupoty ...
masz tu jeszcze raz byś miał o czym myśleć ...


to nie ja epatuję swoim nazwiskiem tak jak ty to robisz ze swoim więc kto tu ma parcie na potrzebę akceptacji...
ty nawet służysz innym swoim adresem domowym i numerem telefonu oczekując zapewne że w końcu ktoś zadzwoni...
to nie ja na siłę wpieprzam się na ''bajanie'' by czytać że temat ''potrzebuje deratyzacji''...

ale to ty w swojej głupocie upubliczniłeś tu moje nazwisko i dopiero kiedy strach zajrzał w oczy zaprzestałeś obraźliwych wyzwisk ...

ja tu w przeciwieństwie do ciebie nie szukam przyjaciół i nie błagam ich o ''ciepłe słowo''...

ty się na mnie nie skupiaj bo nikt zalogowany -NIKT - nie obraził mnie tak jak ty to robiłeś wielokrotnie być może jako kolejny anonimek ...
no może jeszcze Radzio...hahaha

zrób porządek ze swoim życiem chociaż jest już na to chyba za późno...

chciałbyś by jeszcze ktoś poznał cię w realu?

masz innych za idio.tow?
wszyscy się od ciebie odwrócili i pozostał ci jedynie ''lucuś'' ...wierny klakier...

ty w swojej chamskiej naturze masz pęd do ''sprzedania'' wszystkich by tylko zaistnieć...nawet kolegę ''sprzedałeś ''
pisząc tu o jego żonie..

nikt normalny nie będzie miał ochoty na poznanie kogoś takiego jak ty...
możesz o tym tylko pomarzyć...

jedyne co teraz dopiszę to ...

STRZEŻCIE SIĘ WSZYSTCY PRZED ZNAJOMOŚCIĄ z tym typem człowieka...
to toksyczny facet o nazwijmy to osobowości dyssocjalnej ...
niektórzy nazywają to socjopatią ...

przebywanie w jego pobliżu to jak wejście na pole minowe..."D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu