Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Bladoczerwona Gęsiówka niezalogowany
30 marca 2021r. o 22:04
PanM napisał(a):
~~Złocistorudy Rokitnik napisał(a): Nie ma na świecie chyba niczego bardziej wyczerpującego i drażniącego, niż konieczność wysłuchiwania kogoś, z kogo ust wypływa nieustające krytykowanie wszystkiego co się rusza, bądź też nie rusza.
Życie w otoczeniu tego szczególnego rodzaju negatywnego środowiska może być naprawdę straszne, ponieważ zarówno słowa, jak i zachowanie, jakimi cechuje się nieprzerwane krytykowanie jest czymś w rodzaju wirusa atakującego nasze umysły i powodującego trudne do wyobrażenia szkody na psychice.
Dotyczy to nie tylko osoby wygłaszającej krytyczne opinie lub obiektu, do którego są one kierowane, ale także (albo i przede wszystkim) osób postronnych. W takim przypadku najlepiej po prostu będzie omijać towarzystwo osoby cechującej się skłonnościami do nadmiernego krytykowania innych.
Jednym z najlepszych wskaźników emocjonalnego wyjałowienia i umysłowej słabości
jest ilość czasu i wysiłku przeznaczanego na bezowocne krytykowanie innych.
Krytykowanie innych? Szczęśliwi ludzie tego nie robią, zajmują się własnym życiem.


W takim przypadku najlepiej po prostu będzie omijać towarzystwo osoby cechującej się skłonnościami do nadmiernego krytykowania innych.


Obrońco " wszystkiego " dlaczego piszesz z pod tyldy ?
Wstydzisz się czy boisz bronić swoich racji ?
Uważasz coś za świętość ok , ale nie wszyscy tak myślą. To co dla ciebie święte dla innych może być nawet śmieszne lub żenujące.
Jak ci przyszło do głowy że panM krytykuje wszystko ?
PanM krytykuje to co jego zdaniem jest głupie , bezsensowne , kłamliwe , nie szczere , obłudne . Jeśli panM krytykuje złodzieja to kto stanie w jego obroni . Inny złodziej lub I DI OTA.
Jeśli krytykuje oszusta , kłamcę to kto go broni ? Inny oszust lub kłamca.tym
Jeśli panM krytykuje system oddalający się od interesu zwykłego człowieka to kto będzie krytykował panaM ? Potrafisz wyciągnąć wnioski tyldo ?
Wiem że nie potrafisz , więc po co zaglądasz w tematy zakładane przez panaM ?
Kto cię pyta o zdanie ? Chcesz zabłysnąć lub zaiskrzyć w tym otoczeniu. ? Chcesz się zagrzać w nie swoim towarzystwie. ? PanM nie chodzi do kościoła bo i po co.
Zawładnął tobą wirus ? Lecz się u lekarza nie tu.[img=1617124582_s3kmkqy.jpg]



Ponieważ niejaki PanM ,to taki Bolesławiecki „Sok z Buraka”:):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 marca 2021r. o 22:29
Horus napisał(a): STRZEŻCIE SIĘ WSZYSTCY PRZED ZNAJOMOŚCIĄ z tym typem człowieka...
to toksyczny facet o nazwijmy to osobowości dyssocjalnej ...
niektórzy nazywają to socjopatią ...


[img=1617136144_ukes4j5.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Kuningamia niezalogowany
30 marca 2021r. o 22:42
tych trzech celebrytów (panM ,horus ,m21)

skonfliktowani przez KOGO?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Żurawka niezalogowany
30 marca 2021r. o 23:25
Regionalny niemiecki dziennik zauważa we wtorek (30.03.2021), że trzecia fala pandemii koronawirusa bardzo mocno uderzyła w Polskę, a od początku marca co tydzień władze zaostrzają lockdown. W obliczu tych faktów można by się spodziewać ciężkiej wiosennej depresji w gospodarce i handlu, a jednak „dzieje się dokładnie na odwrót”. „Nawet w czasach pandemii Polska kontynuuje swoją wyjątkową postkomunistyczną historię sukcesu, jak gdyby koronawirus z punktu widzenia gospodarki był jedynie katarem” – pisze na łamach „Rheinische Post” Ulrich Kloeckner.

Komentator dodaje, że przykładem jest „cud na rynku pracy”. Bezrobocie na poziomie 3,1 proc. w styczniu oznaczało faktycznie pełne zatrudnienie, a Polska była drugim po Japonii krajem z najniższym bezrobociem wśród 37 państw OECD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 marca 2021r. o 23:38
Horus napisał(a): falują pęcinki?
słusznie ...:D

dlatego nie odpowiesz tu na nawet jeden przykład swojej głupoty ...
masz tu jeszcze raz byś miał o czym myśleć ...


to nie ja epatuję swoim nazwiskiem tak jak ty to robisz ze swoim więc kto tu ma parcie na potrzebę akceptacji...
ty nawet służysz innym swoim adresem domowym i numerem telefonu oczekując zapewne że w końcu ktoś zadzwoni...
to nie ja na siłę wpieprzam się na ''bajanie'' by czytać że temat ''potrzebuje deratyzacji''...

ale to ty w swojej głupocie upubliczniłeś tu moje nazwisko i dopiero kiedy strach zajrzał w oczy zaprzestałeś obraźliwych wyzwisk ...

ja tu w przeciwieństwie do ciebie nie szukam przyjaciół i nie błagam ich o ''ciepłe słowo''...

ty się na mnie nie skupiaj bo nikt zalogowany -NIKT - nie obraził mnie tak jak ty to robiłeś wielokrotnie być może jako kolejny anonimek ...
no może jeszcze Radzio...hahaha

zrób porządek ze swoim życiem chociaż jest już na to chyba za późno...

chciałbyś by jeszcze ktoś poznał cię w realu?

masz innych za idio.tow?
wszyscy się od ciebie odwrócili i pozostał ci jedynie ''lucuś'' ...wierny klakier...

ty w swojej chamskiej naturze masz pęd do ''sprzedania'' wszystkich by tylko zaistnieć...nawet kolegę ''sprzedałeś ''
pisząc tu o jego żonie..

nikt normalny nie będzie miał ochoty na poznanie kogoś takiego jak ty...
możesz o tym tylko pomarzyć...

jedyne co teraz dopiszę to ...

STRZEŻCIE SIĘ WSZYSTCY PRZED ZNAJOMOŚCIĄ z tym typem człowieka...
to toksyczny facet o nazwijmy to osobowości dyssocjalnej ...
niektórzy nazywają to socjopatią ...

przebywanie w jego pobliżu to jak wejście na pole minowe..."D


Qurwa Parówa ... zaś elaborat ... kiedy chopie wyjdziesz z podstawówki , i będziesz pisał sensownie ?

Nie wnikam w Twe myśli polityczne i światopoglądowe Parówa , ale jedno jest pewne ... strzeżcie się wszyscy przed z znajomością z Panną ... ukróci Wasze aspiracje i ambicje , jak na przykład bycie bogiem w lokalnej społeczności :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Berberys niezalogowany
30 marca 2021r. o 23:38
PanM napisał(a):
Obrońco " wszystkiego " dlaczego piszesz z pod tyldy ?
Wstydzisz się czy boisz bronić swoich racji ?
Uważasz coś za świętość ok , ale nie wszyscy tak myślą. To co dla ciebie święte dla innych może być nawet śmieszne lub żenujące.
Jak ci przyszło do głowy że panM krytykuje wszystko ?
PanM krytykuje to co jego zdaniem jest głupie , bezsensowne , kłamliwe , nie szczere , obłudne . Jeśli panM krytykuje złodzieja to kto stanie w jego obroni . Inny złodziej lub I DI OTA.
Jeśli krytykuje oszusta , kłamcę to kto go broni ? Inny oszust lub kłamca.tym
Jeśli panM krytykuje system oddalający się od interesu zwykłego człowieka to kto będzie krytykował panaM ? Potrafisz wyciągnąć wnioski tyldo ?
Wiem że nie potrafisz , więc po co zaglądasz w tematy zakładane przez panaM ?
Kto cię pyta o zdanie ? Chcesz zabłysnąć lub zaiskrzyć w tym otoczeniu. ? Chcesz się zagrzać w nie swoim towarzystwie. ? PanM nie chodzi do kościoła bo i po co.
Zawładnął tobą wirus ? Lecz się u lekarza nie tu.


Nożyce się odezwały? Czy pisałem, dla kogo to wstawiam? Wystarczy, że ty tutaj błyszczysz.Ja jako anonim nie mam takiej potrzeby. Mogę komentować na forum cokolwiek sobie zechce. I mam w dupie twoją opinię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Berberys niezalogowany
30 marca 2021r. o 23:42
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): STRZEŻCIE SIĘ WSZYSTCY PRZED ZNAJOMOŚCIĄ z tym typem człowieka...
to toksyczny facet o nazwijmy to osobowości dyssocjalnej ...
niektórzy nazywają to socjopatią ...


[img=1617136144_ukes4j5.jpg]


Nieezłe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Żurawka niezalogowany
30 marca 2021r. o 23:46
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): falują pęcinki?
słusznie ...:D

dlatego nie odpowiesz tu na nawet jeden przykład swojej głupoty ...
masz tu jeszcze raz byś miał o czym myśleć ...


to nie ja epatuję swoim nazwiskiem tak jak ty to robisz ze swoim więc kto tu ma parcie na potrzebę akceptacji...
ty nawet służysz innym swoim adresem domowym i numerem telefonu oczekując zapewne że w końcu ktoś zadzwoni...
to nie ja na siłę wpieprzam się na ''bajanie'' by czytać że temat ''potrzebuje deratyzacji''...

ale to ty w swojej głupocie upubliczniłeś tu moje nazwisko i dopiero kiedy strach zajrzał w oczy zaprzestałeś obraźliwych wyzwisk ...

ja tu w przeciwieństwie do ciebie nie szukam przyjaciół i nie błagam ich o ''ciepłe słowo''...

ty się na mnie nie skupiaj bo nikt zalogowany -NIKT - nie obraził mnie tak jak ty to robiłeś wielokrotnie być może jako kolejny anonimek ...
no może jeszcze Radzio...hahaha

zrób porządek ze swoim życiem chociaż jest już na to chyba za późno...

chciałbyś by jeszcze ktoś poznał cię w realu?

masz innych za idio.tow?
wszyscy się od ciebie odwrócili i pozostał ci jedynie ''lucuś'' ...wierny klakier...

ty w swojej chamskiej naturze masz pęd do ''sprzedania'' wszystkich by tylko zaistnieć...nawet kolegę ''sprzedałeś ''
pisząc tu o jego żonie..

nikt normalny nie będzie miał ochoty na poznanie kogoś takiego jak ty...
możesz o tym tylko pomarzyć...

jedyne co teraz dopiszę to ...

STRZEŻCIE SIĘ WSZYSTCY PRZED ZNAJOMOŚCIĄ z tym typem człowieka...
to toksyczny facet o nazwijmy to osobowości dyssocjalnej ...
niektórzy nazywają to socjopatią ...

przebywanie w jego pobliżu to jak wejście na pole minowe..."D


Qurwa Parówa ... zaś elaborat ... kiedy chopie wyjdziesz z podstawówki , i będziesz pisał sensownie ?

Nie wnikam w Twe myśli polityczne i światopoglądowe Parówa , ale jedno jest pewne ... strzeżcie się wszyscy przed z znajomością z Panną ... ukróci Wasze aspiracje i ambicje , jak na przykład bycie bogiem w lokalnej społeczności :D

Dobranoc :)


Panna on Cie oczernia, kolejny raz naruszył twoje dobra osobiste. Nienawiść go zaślepia. Wykorzystaj to. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu