Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2020r. o 12:02
~~Złotawy Brokuł napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Łatwo ocenia się Innych , jak np. Lucjan , albo Ksawery , tudzież PRL , Skornik , Klucznik i wielu Innych , którym nie chce się dyskutować z d.ebilem wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości . Mając ciepłe bambosze i galon wina do wypicia , klawiaturkę i pięć komputerków z ipeenkami bogu myśli sobie , że załamie każdego kmiota , jak Panna . A tymczasem Panna domaga się audiencji ... u miszcza hipokryzji :D

Nie daj się prosić bogu :)

Niech cud się stanie , tchórz i donosiciel " trzęsący rajtami " niech rzuci rękawicę starej Pannie :)


Piszesz ze debi.l wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości ,ale wyruchał cię bez mydła . Przepraszałeś jak młody patafian .


Janusz ile Ci jeszcze tego wina zostało ... pyta cham i prostak , kmiot i alkoholik z DYPLOMEM :D


Dopisane 18.11.2020r. o godz. 11:44:

... bo jeśli masz jeszcze trochę na dnie , to polazę na Dolne Młyny :D


Dopisane 18.11.2020r. o godz. 11:52:

... polazę , bo po pijaku nie jeżcze ... :D

Mów Głupia Papugo , kiedy i gdzie ?


Dopisane 18.11.2020r. o godz. 12:02:

Okrucieństwo " jest naszą powinnością wobec nędzników skazanych przez Stwórcę "
To cytat z Łysiaka " Flet z mandragory "

Wiem , że nie czytałeś Głupia Papugo . Ty " znafco " czytasz tylko OKO.pres :D

No to mów zostało coś jeszcze na dnie ? Leźć mam , czy nie ? :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kremowy Pierwiosnek niezalogowany
18 listopada 2020r. o 12:06
Władza która szkodzi interesom własnego kraju przestaje być legalna

***** ***!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2020r. o 12:33
~Kremowy Pierwiosnek napisał(a): Władza która szkodzi interesom własnego kraju przestaje być legalna

***** ***!


Jeśli tak twierdzisz Pierwiosnek , to dlaczego nie przedstawisz się Imieniem i Nazwiskiem , a operujesz symboliką ? Też mam sporo zastrzeżeń do obecnej władzy , ale potrafię powiedzieć qurwa jego mać nie używając nowomodnych gwiazdeczek.

Czy legalną jest władza Bandy Czworga z Okrągłego Stołu ?

Gdzie Bolo , Stcholcman , Kiszczak , Michnik i Jaruzel wódę chlali ?

Czy rozumiesz cokolwiek z nowożytnej historii Młoda Damo ( założenie , bo przecież to może być Głupia Papuga :) ) ... Polski ?

Jak masz na Imię i dlaczego strajkujesz przeciwko ochronie życia ? Tym razem nie używaj gwiazdeczek , a logiki ... dlaczego ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonobrunatna Kufea niezalogowany
18 listopada 2020r. o 12:49
Pierwiosnek ustaliłeś jednoosobowo że szkodzi?

Gratuluję ekspercie:)

Gimbaza też cię popiera

500+ nie oddadzą bo za dużo się uzbierało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Żagwin niezalogowany
18 listopada 2020r. o 13:15

Piszesz ze debi.l wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości ,ale wyruchał cię bez mydła . Przepraszałeś jak młody patafian .

Janusz ile Ci jeszcze tego wina zostało ... pyta cham i prostak , kmiot i alkoholik z DYPLOMEM :DDopisane 18.11.2020r. o godz. 11:44:... bo jeśli masz jeszcze trochę na dnie , to polazę na Dolne Młyny :DDopisane 18.11.2020r. o godz. 11:52:... polazę , bo po pijaku nie jeżcze ... :D

Mów Głupia Papugo , kiedy i gdzie ?Dopisane 18.11.2020r. o godz. 12:02:Okrucieństwo " jest naszą powinnością wobec nędzników skazanych przez Stwórcę "
To cytat z Łysiaka " Flet z mandragory "

Wiem , że nie czytałeś Głupia Papugo . Ty " znafco " czytasz tylko OKO.pres :D

No to mów zostało coś jeszcze na dnie ? Leźć mam , czy nie ? :D

Nie musisz robić z siebie id-o-ty
Już od dawna wszyscy wiedza że nim jesteś. Wiem jedno i Horus dobrze robi że zapowiedział ci kolejną wizytę w sądzie. Po tym co tu ostatnio ,,prezentujesz '' zasługujesz na to i masz szczęście że trafiłeś na kogoś tak spokojnego

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chabrowa Cynia niezalogowany
18 listopada 2020r. o 13:29
Żagwin:

SIŁA SPOKOJU

Mówię ci tylko SIŁA SPOKOJU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2020r. o 13:33
~~Herbaciany Żagwin napisał(a):
Piszesz ze debi.l wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości ,ale wyruchał cię bez mydła . Przepraszałeś jak młody patafian .


Janusz ile Ci jeszcze tego wina zostało ... pyta cham i prostak , kmiot i alkoholik z DYPLOMEM :DDopisane 18.11.2020r. o godz. 11:44:... bo jeśli masz jeszcze trochę na dnie , to polazę na Dolne Młyny :DDopisane 18.11.2020r. o godz. 11:52:... polazę , bo po pijaku nie jeżcze ... :D

Mów Głupia Papugo , kiedy i gdzie ?Dopisane 18.11.2020r. o godz. 12:02:Okrucieństwo " jest naszą powinnością wobec nędzników skazanych przez Stwórcę "
To cytat z Łysiaka " Flet z mandragory "

Wiem , że nie czytałeś Głupia Papugo . Ty " znafco " czytasz tylko OKO.pres :D

No to mów zostało coś jeszcze na dnie ? Leźć mam , czy nie ? :D

Nie musisz robić z siebie id-o-ty
Już od dawna wszyscy wiedza że nim jesteś. Wiem jedno i Horus dobrze robi że zapowiedział ci kolejną wizytę w sądzie. Po tym co tu ostatnio ,,prezentujesz '' zasługujesz na to i masz szczęście że trafiłeś na kogoś tak spokojnego

No dobra , ale kiedy bogu z pod tyldy poinformujesz Szacownych Dyskutantów , jak Lucjan , Len , Ksawery , Skornik , Panna i resztę tych kmiotów razem z Szacowną Redakcją Marcina , że dasz mi w pysk ?

Nie mogę się doczekać pieszczoty ... :D

Rusz dupę bogu :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Żagwin niezalogowany
18 listopada 2020r. o 13:55
~Chabrowa Cynia napisał(a): Żagwin:

SIŁA SPOKOJU

Mówię ci tylko SIŁA SPOKOJU


OCZYWIŚCIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.