Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Niebieskozielony Cyprysik niezalogowany
18 listopada 2020r. o 15:40
~Burawy Żywotnik napisał(a): Człowiek co miał wcześniej nicka falco a teraz horus, dlaczego zmienił nicka na horus? Co było powodem? Wiem że kiedyś był wątek pt. "Problemu falco z bolec autami". Nie czytałem tego lecz teraz się zainteresowałem. Jakie problemy? Czyżby takie jak teraz ze wszystkich myślących innaczej ma za głupców? Ktoś pisał jak się nazywa. Niech napisze jeszcze czym się zajmuje. Tak na przyszłość. Żeby unikać go w życiu bo BC jest mały..


Horus , budowlaniec , płytki ,regipsy , malowanie , praca na czarno , nie wystawia faktur , jak już to na słupa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 listopada 2020r. o 17:04
~~Niebieskawy Grab napisał(a): jakim ty musisz być cho.rym kró.liczkiem ???
Samica Płetwala Błękitnego posiada rozmiar Ci.py ponad 6 metrów,
i naukowcy uważają ją za największą Ci.pę na globie po Horusie vel Tro.jnar
Nasączony jesteś nienawiścią do wszystkich , i wszystkiego co nie po twojej myśli ,
Tęsknisz za opozycjonistą , nie znając starego porzekadła ,
MĄDRY-GŁUPIEMU-ZAWSZE-USTĄPI !!!!!
Podał ci rękę na spotkaniu u PanaM ,
Określił publicznie że masz pozytywy jako człowiek ,
A ty co?????
Próbujesz nieudolnie zdyskredytować jego osiągnięcia w walce o wolność,
PiS przeminie , PO przeminęło , pamięć pozostanie
Janu.szu Tr.ojnar nie robi błędów ten co nic nie robi ,
Zagalopowałeś się nie czując iż każdy inteligentny na tym forum uważa cię za
MASKOTKĘ tego Forum , jesteś żenującym hipokrytą .


Bardzo trafna analiza...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 listopada 2020r. o 17:06
jak to jest że jak ciebie ktoś podda tej analizie to wyzywasz go od ''ścierw'' i zaraz po tym znikasz ...;)

jak wczoraj ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
18 listopada 2020r. o 17:53
Horus napisał(a): jak to jest że jak ciebie ktoś podda tej analizie to wyzywasz go od ''ścierw'' i zaraz po tym znikasz ...;)

jak wczoraj ...;)

A jak to było z wrzucaniem płatnych linków na forum?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 listopada 2020r. o 18:02
sprawa była bardzo prosta...
aż dziwne że tego nie zauważyłeś...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 listopada 2020r. o 18:11
Horus napisał(a): sprawa była bardzo prosta...
aż dziwne że tego nie zauważyłeś...;)

Jak zwykle: krótko, zwięźle i nie na temat ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Konwalia niezalogowany
18 listopada 2020r. o 18:15
Nie tylko plantator ma tu fan club.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
18 listopada 2020r. o 18:16
~~Niebieskozielony Cyprysik napisał(a):
~Burawy Żywotnik napisał(a): Człowiek co miał wcześniej nicka falco a teraz horus, dlaczego zmienił nicka na horus? Co było powodem? Wiem że kiedyś był wątek pt. "Problemu falco z bolec autami". Nie czytałem tego lecz teraz się zainteresowałem. Jakie problemy? Czyżby takie jak teraz ze wszystkich myślących innaczej ma za głupców? Ktoś pisał jak się nazywa. Niech napisze jeszcze czym się zajmuje. Tak na przyszłość. Żeby unikać go w życiu bo BC jest mały..


Horus , budowlaniec , płytki ,regipsy , malowanie , praca na czarno , nie wystawia faktur , jak już to na słupa .

:D he he skarbówka słyszy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.