Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Jasnopomarańczowa Malina niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 7:32
To była ubecja dała 500+ i 13 i 14 emeryturę i Trzaskowski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatna Alstremeria niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 7:40
Nie dała a zabrała przez większą inflację, wzrost podatków i dramatyczne zadłużenie państwa. Zrobiła to obecna ubecja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowa Malina niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 7:46
A do Wisły ścieki zrzuca pis, bo źle Czajkę zbudowali. Obywatele w Warszawie nie dorośli do Trzaskowskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 9:21
'Prawo' w Polsce to Piotrowicz, Sprawiedliwość to Pawłowicz.

Żona Wolfganga - podczas czwartkowych obiadów - składa meldunki Przykurczowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniała Trzmielina niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 9:31
won puste łby uszate urbany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowoczerwone Przymiotno niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 11:30
-Wolfgangowa, dawaj ciumka i idziemy ogłaszać! -rzekł Stasiek, prokurator stanu wojennego, do kucharki Przybłędzkiej.
-Eee...nie wiem...pięć minut, daj mi pięć minut, Stasiu, kotlety mi się palą, Wysoki Prezes będzie niezadowolony, a i Krystyna już głodna, doręczyć trzeba... - wymamrotała Julka.

Nisko upadły antypolski trybunał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowa Tygrysówka niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 11:37
Niżej jak było za Rzeplinskigo upaść nie można. Wolne sądy idą .Pamiętasz ?Wiem amnezja wsteczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Zimowit niezalogowany
15 kwietnia 2021r. o 11:51
~Jasnoturkusowa Tygrysówka napisał(a): Niżej jak było za Rzeplinskigo upaść nie można. Wolne sądy idą .Pamiętasz ?Wiem amnezja wsteczna.


Partyjny PiSowski Trybunał Konstytucyjny a raczej Trybunał Kapturowy obsadzony partyjnymi ludźmi PiS rękoma KOMUNISTYCZNEGO PROKURATORA STANU WOJENNEGO i OBROŃCY PEDOFILA odwołuje Rzecznika Praw Obywatelskich.

Żyjemy w Polsce, w której PRLowski prokurator Piotrowicz likwiduje demokratyczną instytucję Rzecznika Praw Obywatelskich.

Czasy się zmieniają, a Piotrowicz oskarża i skazuje niezależnie od ustroju.

Haniebne, straszne i przykre......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza