Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 15:13
~~Milioner Donald TUSK napisał(a): Jak ja rządził to było honorowo 1200 zł na rękę . I dla tego jestem tak kochany przez wszystkich Niemców.

Na rękę, "pod stołem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Aksamitka niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 16:22
"W sobotę próbowała się do nich dostać lekarka oraz prawnicy.

Jednak zamaskowani, uzbrojeni mężczyźni

w mundurach Straży Granicznej (bezprawnie odmawiają wylegitymowania się)
zagrodzili im drogę."

Policja 'się wstydzi', SG też się wstydzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Aksamitka niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 16:33
"Te osoby są przeziębione.

Prawdopodobnie kilka z tych osób ma już zapalenie płuc.
Ja przywiozłam leki, antybiotyki i w miarę możliwości chciałabym spróbować pomóc.

Do Usnarza Górnego przyjechali także przedstawiciele fundacji Ocalenie z prawnikami. Oni jednak też nie zostali dopuszczeni do osób potrzebujących pomocy. Radca prawny Patryk Radzimierski wyjaśniał, że jest pełnomocnikiem tych osób. – Mam obowiązek skontaktować się z moimi mocodawcami – mówił."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 17:09
I kto to mówi :D

„Polskie granice muszą być szczelne i dobrze chronione. Kto to kwestionuje, nie rozumie, czym jest państwo”
- napisał na Twitterze Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 17:16
I co tych dwóch błaznów ze śpiworem - Flip i Flap już się wstydzą?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Facelia niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 17:18
Dopóki ludzie się nie pozostawiał i nie pójdą wręcz siłowo wynieść wygonić ten rząd nic się nie zmieni on mi się przyglądają na to wszystko i dalej przekręcają nam śrubę i nic więcej jedyne wyjście wszyscy Polacy na drogi i pognać to ta Rataj stwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 17:20
Teraz pewnie polecą na granicę, drut kolczasty ustawiać ;)

Zmoderowano 24.08.2021 godz.11:15 - powód: Niewłaściwe słownictwo, obrażanie (julia)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 18:22
~~Srebrzystoszara Facelia napisał(a): Dopóki ludzie się nie pozostawiał i nie pójdą wręcz siłowo wynieść wygonić ten rząd nic się nie zmieni on mi się przyglądają na to wszystko i dalej przekręcają nam śrubę i nic więcej jedyne wyjście wszyscy Polacy na drogi i pognać to ta Rataj stwo

Chłopcze, jeśli trzymamy się demokratycznych standardów, to za dwa lata wybory.
A jeśli bolszewickich, to hajda na ulice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA #pijezkranu