Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Angela Merkel niezalogowany
1 września 2021r. o 12:16
I tu był i tam był ,a taki sikorski, giertych .To jedna mafia ale PIS chociaż jest Polski bo peło WIADOMO kto sponsoruje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie niezalogowany
1 września 2021r. o 12:27
pisobolszewia zdrajcy i niszczyciele Polski są z San Escobar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
1 września 2021r. o 12:35
~~Humorek napisał(a): Historia osła i tygrysa

Osioł powiedział tygrysowi:
- Trawa jest niebieska.
Tygrys odpowiedział:
- Nie, trawa jest zielona.

Dyskusja nabrała tempa i obaj postanowili poddać sprawę arbitrażowi i w tym celu zwrócili się do lwa, Króla Dżungli.

Przed dotarciem na polanę w lesie, gdzie na tronie siedział lew, osioł zaczął krzyczeć:
- Wasza Wysokość, czy to prawda, że ​​trawa jest niebieska?
Lew odpowiedział:
- To prawda, że ​​trawa jest niebieska”.

Osioł rzucił się naprzód i kontynuował:
- Tygrys nie zgadza się ze mną, zaprzecza i denerwuje mnie, ukaraj go.
Król wtedy oświadczył:
- Tygrys zostanie ukarany 5 latami milczenia.

Osioł skoczył z radości i poszedł swoją drogą, zadowolony i powtarzając:
- Trawa jest niebieska.

Tygrys przyjął jego karę, ale zapytał lwa:
– Wasza Wysokość, dlaczego mnie ukarałeś, przecież trawa jest zielona?
Lew odpowiedział:
- W rzeczywistości trawa jest zielona.
Tygrys zapytał:
– Więc dlaczego mnie karzesz?
Lew odpowiedział:
- To nie ma nic wspólnego z pytaniem, czy trawa jest niebieska czy zielona. Kara jest taka, że ​​tak odważna, inteligentna istota jak ty nie może tracić czasu na kłótnie z osłem, a na dodatek przyjść i zawracać mi głowę tym pytaniem.

Najgorszą stratą czasu jest kłótnia z głupcem i fanatykiem, któremu nie zależy na prawdzie ani rzeczywistości,
a jedynie na zwycięstwie swoich przekonań i złudzeń.
Nigdy nie marnuj czasu na dyskusje, które nie mają sensu.
Są ludzie, którzy mimo przedstawionych im dowodów nie mają zdolności zrozumienia i inni, którzy są zaślepieni przez ego, nienawiść i urazę,
a jedyną rzeczą, którą mają chcieć
to mieć rację, nawet jeśli nie mają racji.

Kiedy ignorancja krzyczy, inteligencja się zamyka. Twój spokój i cisza są warte więcej.

Dlatego Jarosław milczy , a Rudy i Trzaskowski
Chcą coś udowodnić :):)

Nie mogę się zgodzić z tezą - jeśli ją dobrze zrozumiałem - którą postawiłeś: "...spokój i cisza są warte więcej."
Otóż jednym z podstawowych celów zorganizowanej dezinformacji jest zniechęcenie i wykluczenie z dyskusji publicznej osób myślących, mających własne zdanie poparte pewną wiedzą. Cel ten ma być osiągnięty poprzez nachalną, agresywną kampanię dezinformacji, fake newsów, obraźliwych komentarzy, ataków ad persona.
Gołym okiem widać jak potężna jest skala tych działań, koordynowanych przez zagraniczne organizacje i niestety media z kapitałem zagranicznym. Podzielić, skłócić, pozbawić poczucia więzi społecznych i przede wszystkim zniszczyć wszelkie autorytety i normy moralne. To również dążenie do wywołania "mody" na określony model postawy - kontestacji, burzenia granic, niszczenia norm i autorytetów. W efekcie dominującą rolę w "przekazie dnia" niekoniecznie odgrywają bezpośrednio zagraniczni agenci, lecz zainspirowani przez nich "pożyteczni idioci".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FAKT niezalogowany
1 września 2021r. o 12:47
~~zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Humorek napisał(a): Historia osła i tygrysa

Osioł powiedział tygrysowi:
- Trawa jest niebieska.
Tygrys odpowiedział:
- Nie, trawa jest zielona.

Dyskusja nabrała tempa i obaj postanowili poddać sprawę arbitrażowi i w tym celu zwrócili się do lwa, Króla Dżungli.

Przed dotarciem na polanę w lesie, gdzie na tronie siedział lew, osioł zaczął krzyczeć:
- Wasza Wysokość, czy to prawda, że ​​trawa jest niebieska?
Lew odpowiedział:
- To prawda, że ​​trawa jest niebieska”.

Osioł rzucił się naprzód i kontynuował:
- Tygrys nie zgadza się ze mną, zaprzecza i denerwuje mnie, ukaraj go.
Król wtedy oświadczył:
- Tygrys zostanie ukarany 5 latami milczenia.

Osioł skoczył z radości i poszedł swoją drogą, zadowolony i powtarzając:
- Trawa jest niebieska.

Tygrys przyjął jego karę, ale zapytał lwa:
– Wasza Wysokość, dlaczego mnie ukarałeś, przecież trawa jest zielona?
Lew odpowiedział:
- W rzeczywistości trawa jest zielona.
Tygrys zapytał:
– Więc dlaczego mnie karzesz?
Lew odpowiedział:
- To nie ma nic wspólnego z pytaniem, czy trawa jest niebieska czy zielona. Kara jest taka, że ​​tak odważna, inteligentna istota jak ty nie może tracić czasu na kłótnie z osłem, a na dodatek przyjść i zawracać mi głowę tym pytaniem.

Najgorszą stratą czasu jest kłótnia z głupcem i fanatykiem, któremu nie zależy na prawdzie ani rzeczywistości,
a jedynie na zwycięstwie swoich przekonań i złudzeń.
Nigdy nie marnuj czasu na dyskusje, które nie mają sensu.
Są ludzie, którzy mimo przedstawionych im dowodów nie mają zdolności zrozumienia i inni, którzy są zaślepieni przez ego, nienawiść i urazę,
a jedyną rzeczą, którą mają chcieć
to mieć rację, nawet jeśli nie mają racji.

Kiedy ignorancja krzyczy, inteligencja się zamyka. Twój spokój i cisza są warte więcej.

Dlatego Jarosław milczy , a Rudy i Trzaskowski
Chcą coś udowodnić :):)

Nie mogę się zgodzić z tezą - jeśli ją dobrze zrozumiałem - którą postawiłeś: "...spokój i cisza są warte więcej."
Otóż jednym z podstawowych celów zorganizowanej dezinformacji jest zniechęcenie i wykluczenie z dyskusji publicznej osób myślących, mających własne zdanie poparte pewną wiedzą. Cel ten ma być osiągnięty poprzez nachalną, agresywną kampanię dezinformacji, fake newsów, obraźliwych komentarzy, ataków ad persona.
Gołym okiem widać jak potężna jest skala tych działań, koordynowanych przez zagraniczne organizacje i niestety media z kapitałem zagranicznym. Podzielić, skłócić, pozbawić poczucia więzi społecznych i przede wszystkim zniszczyć wszelkie autorytety i normy moralne. To również dążenie do wywołania "mody" na określony model postawy - kontestacji, burzenia granic, niszczenia norm i autorytetów. W efekcie dominującą rolę w "przekazie dnia" niekoniecznie odgrywają bezpośrednio zagraniczni agenci, lecz zainspirowani przez nich "pożyteczni idioci".


A kogo ci brakuje z Bolesławieckich internautów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
1 września 2021r. o 13:13
No jest co najmniej kilka postaci tego forum, które wycofały się z dyskusji. Skutecznie zniechęceni...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sorge niezalogowany
1 września 2021r. o 13:29
właśnie....
ciekawe kogo masz na myśli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis prosi niezalogowany
1 września 2021r. o 13:42
Falko-horusie gdzie jesteście wrócicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
1 września 2021r. o 14:46
Po co?
jak oprócz PRL-a nie ma tu z kim pisać na odpowiednim poziomie i wiedzy i kultury wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza