Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Była sobie prasa
14240
M21W2
9 grudnia 2020r. o 11:01
Bernard napisał(a):
~Pistacjowa Begonia napisał(a): Panie Bernardzie z szacunku dla państwowości Polskiej i dla wielu ludzi jako przedstawiciel mediów w Polsce powinno się pisać Prezydent Duda.
Przypominam, że to szczycie o którym pan wspomniał to właśnie dotyczyło Prezydenta którego oskarżało o wszelkie nieprawości, wydawnictwo należące do niemieckiego właściciela.


Nie dostrzegłem szacunku dla wielu ludzi w wypowiedziach prezydenta, zwłaszcza podczas kampanii wyborczej. Gdybym był złośliwy, napisałbym o czołowym narciarzu RP: "To ideologia, nie człowiek."

Na szczęście nie jestem : )


Bernardzie Łętowski u Pana nie widać żadnego szacunku dla milionów wyborców Prezydenta Dudy , pogarda w stosunku do Polaków o innych poglądach niż Pańskie stawia Pana w gronie tych co dzielą Polaków na lepszy i gorszy sort .
Gdybym był złośliwy nazwałby Pana skrajnie nieodpowiedzialnym lewackim pismakiem , " ideologiem komunistycznym " .

Na szczęście nie jestem :

Pozdrawiam wyborca PiS - Lucjan Złotkowski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
9 grudnia 2020r. o 11:17
M21W2 napisał(a): Bernardzie Łętowski u Pana nie widać żadnego szacunku dla milionów wyborców Prezydenta Dudy , pogarda w stosunku do Polaków o innych poglądach niż Pańskie stawia Pana w gronie tych co dzielą Polaków na lepszy i gorszy sort .
Gdybym był złośliwy nazwałby Pana skrajnie nieodpowiedzialnym lewackim pismakiem , " ideologiem komunistycznym " .

Na szczęście nie jestem :

Pozdrawiam wyborca PiS - Lucjan Złotkowski .


Na gorszy i lepszy sort podzielił Polaków prezes Kaczyński, nie ja : )




Dopisane 09.12.2020r. o godz. 11:17:

~~Jasnożółta Irga napisał(a): Bernard Łętowski kontrowersyjnym dziennikarzem był, aż stał się żałosnym pismakiem..


Lepiej być żałosnym pismakiem w oczach żałosnego anonima, niż żałosnym anonimem, który nawet nie potrafi się podpisać pod tym, co publikuje.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 grudnia 2020r. o 11:18
Takie bajki może Pan opowiadać anonimowym kwiatkom i tym co nie pamiętają wydarzeń po 1989 r.
Jakie to prostackie usprawiedliwianie siebie , - to nie ja , to on .



Zmoderowano 09.12.2020 godz.11:24 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 grudnia 2020r. o 11:20
~~Platynowa Margerytka napisał(a): Panie Bernardzie kochany, do produkcji gazety wystarczy pismak, grafik i drukarnia.
Jak pan nie wiesz to idź do Kaźmirza i spytaj jak gazetę wydaje.
Do niczego żadna Polska Press ani Agora potrzebna nie jest. A wam do robienia wiadomości lokalnych potrzebny jest Reuters?
Bez McDonaldsa hamburgery przestaną istnieć a bez Programu Trzeciego Mann i Niedźwiecki umarli?

Od kiedy do produkcji gazety, hamburgerów, wiadomości, piwa czy bimbru potrzebne są koncerny i ich prezesi?
Wystarczy długopis, papier, kamera, mięso ,owoce, woda.....


Rzeczywiście do wydawania gazety czy portalu lokalnego nie jest potrzebny Reuters. Natomiast Polska Press już tak. Nie wiem czy wiesz, ale wszystkie bolesławieckie gazety drukowane są w Polska Press i (m.in.) od cen druku zależy czy gazeta będzie istniała czy nie.

Pisząc, że do wydawania gazety czy portalu "Wystarczy długopis, papier, kamera, mięso ,owoce, woda....." potwierdzasz, że nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym piszesz. Obrażasz też tworzących media lokalne. A dyskusja z tymi, którzy nie mają szacunku do pracy innych osób jest po prostu bez sensu i nie powinna być kontynuowana.

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Kolczurka niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:24


Zmoderowano 09.12.2020 godz.11:25 - powód: Chamstwo, brak kultury i obraźliwe zwroty. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoróżowy Orzech niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:27


Od dzisiaj na Orlenie tylko siku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoczarna Jukka niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:27
Faktycznie macie problem na Bobrach podobny jak na Istotnych nie wszystkie komentarze są po waszej myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszary Topinambur niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:29
Gdybyście byli niezależni to nie byłoby problemu , a tak sami go stworzyliście dla siebie i dla Nas . B.Ł. to , że J.K. podzielił Nas to nie znaczy , że musisz się zniżać się do jego poziomu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza