Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Była sobie prasa
~~Krasna Kolczurka niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:32
Generalnie to kto cię czyta łętowski? lokalny lewacki anarchista. Twoje ambicje cie przerastają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
9 grudnia 2020r. o 11:36
~~Krasna Kolczurka napisał(a): Generalnie to kto cię czyta łętowski? lokalny lewacki anarchista. Twoje ambicje cie przerastają.


Jeśli ty nie czytasz, to mnie to bardzo cieszy : )

Nic nie wiem o tym, żebym miał jakieś ambicje, ale jak będziesz miał kiedyś odwagę podpisać się pod swoimi słowami, to mnie oświeć : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szafirowa Rudbekia niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:36
Pismaki z tego i innego nie istotnego portalu w tym mieście nie powinni wogole w tej sprawie się wypowiadać. Jesteście stronniczy. Macie lewackie zapędy a ja nimi rzygam. Nie cierpię komuchów i ich lewackich potomków. Bardzo dobrze ze ruch pozostanie w polskich rękach. Wiem prywatyzacja i te pierdoły. Ale jak sprywatyzowali tp.sa sprzedając ja francuskiej państwowej firmie nikt nie lamentowal. Czemu ma służyć taka prywatyzacja. Adamowicz sprzedał spółkę miejska samorządowi niemieckiemu a potem zasiadł w jej wladzach. Jak tak ma wyglądać prywatyzacja to ja dziękuję. Powinna być równość tyle niemieckich posłów w polskim Sejmie ile w niemieckim polskich. A media powinny być tylko polskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Cypryśnik niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:44
Tylko ... nie jest w stanie pojac intencii pisu,przy wykupie gazet.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 grudnia 2020r. o 11:44
emem napisał(a):
M21W2 napisał(a): Bernard napisał : -Na gorszy i lepszy sort podzielił Polaków prezes Kaczyński, nie ja :
To jest to zbędne cytowanie ? . C-en -zo - że .


Jezeli Twoja wypowiedz znajduje się bezpośrednio pod postem do którego się odnosisz, to nie ma potrzeby ponownego cytowania tej samej treści która jest widoczna kilka pixeli powyżej.

(ten wpis zostanie wkrotce usuniety, aby nie zasmiecach forum)

Pozdr,
Marcin


Marcinie zgodziłbym się z Tobą jakbyśmy tylko ja i Bernard tu pisali do siebie , jaką mogę mieć pewność że moja wypowiedź będzie tuż pod Jego .
Piszesz o zaśmiecaniu forum , mi to bardziej pachnie niewygodną oceną Moderatora .
Czego jak czego ale " śmieci " tzw. postów kwiatuszków jest tu co nie miara .

Pozdrawiam
Lucjan .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Kosmos niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:44
Media powinny być obiektywne, niepartyjne. Zobacz co robi telewizja reżimowa. To zobaczysz na czym polega propaganda partyjna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Margerytka niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:47
emem napisał(a):

Rzeczywiście do wydawania gazety czy portalu lokalnego nie jest potrzebny Reuters. Natomiast Polska Press już tak. Nie wiem czy wiesz, ale wszystkie bolesławieckie gazety drukowane są w Polska Press i (m.in.) od cen druku zależy czy gazeta będzie istniała czy nie.

Pisząc, że do wydawania gazety czy portalu "Wystarczy długopis, papier, kamera, mięso ,owoce, woda....." potwierdzasz, że nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym piszesz. Obrażasz też tworzących media lokalne. A dyskusja z tymi, którzy nie mają szacunku do pracy innych osób jest po prostu bez sensu i nie powinna być kontynuowana.

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski


Czyli jednak potwierdzasz że do produkcji informacji potrzebna ci jest Polska Press a nie drukarnia.
Tak więc zamiast skupić się z innymi podmiotami regionalnymi nad dostępnością innych drukarni i ich cenami (napisać list do posłów) to wy skupiacie się nad właścicielem drukarni :)

Mam pojęcie o czym piszę, piszę o produkcji gazety a wy piszecie o byłym i nowym prezesie drukarni :)
Zauważyłem że o cenie produkcji nic nie jest napisane.
Rozmowa zawsze ma sens.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Lawenda niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 11:49
Jak to działa lokalnie? Gdyby ratusz nie miał swojej telewizji i konkurencyjnego portalu w kieszeni już dawno przegraliby wybory. Propaganda tam leje się hektolitrami, szczególnie przed wyborami. Wtedy w co drugim niusie tam łaskawca i dobrodziej bolesławian aktualnie bezpartyjny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza