Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~xyz niezalogowany
3 lipca 2021r. o 22:22
~~Socjal Polski napisał(a): Śswi
Ktoś napisał: ~~v napisał(a): Ja tam w sumie jestem z nich zadowolony. Jeszcze nigdy tyle czasu nie siedziałem na socjalu. Od ogłoszenia plandemii telefoniczne wizyty u lekarza zakończone L-4 , 500+, wyprawka, renta socjalna itp.... Do tego jest szansa na własne mieszkania. Trzeba na nich głosować bo inaczej przyjdzie nam pracować !

Święta prawda. Niech oni będą przy władzy a my nie będziemy pracować. Skończy się kasa oni na emeryty a my na saksy.


To dlatego największy nierób w Polsce który nigdy nie pracował 1 dnia dostał 7 tysięcy emeryturki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorysta niezalogowany
3 lipca 2021r. o 22:23
Tusk ?? , a któż to taki ??
Obeykupczyniec Angeli , ta opuszcza statek Kanclerza Niemiec ,
To gdzie ma się udać ta powsinoga Ruda ,
Nie wykonał planu Angeli ,to kopa w zad i do Polski ,
Nikomu innemu lokaj nie potrzebny,
Angela na chatę go nie przyjmie , szparagów też nie posiada ,
A on nadaje się tylko jeszcze na wycior do Dyupy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
3 lipca 2021r. o 22:31
Ja jak się dowiedziałem że wraca, to zadzwoniłem do żony, żeby dla pewności portfel schowała :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Skalnica niezalogowany
3 lipca 2021r. o 23:14
Tusk był delegowany ,On tu był
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
4 lipca 2021r. o 1:06
Tusk ma wiele do zaoferowania dla Polski i Polaków.
Na początek podwyższy...ciśnienie ciepłej wody w kranie.
Potem zajmie się wiekiem emerytalnym i podatkami.
Też podwyższy;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Laurencja niezalogowany
4 lipca 2021r. o 7:25
Czytałem tutaj od POmylonych że PIS podzielił Polaków OK , ale ten co wczoraj wrócił z kołchozu to dopiero zaczyna seans nienawiści .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
4 lipca 2021r. o 8:57
Wesoło nie jest. Członków PO czeka teraz ciężki odpoczynek dla Polski i ośmiorniczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
4 lipca 2021r. o 9:48
T. wróci do Polski i do władzy, to nie będziemy musieli już w Polsce pracować. Znów rozpocznie się emigracja zarobkowa po prostu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza