Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 23:48
"Mateusz, jeszcze się upewnię, że dobrze zrobiłem
- kilka dni temu Szczerski kolejny raz grzecznie, ale ewidentnie starał się wybadać możliwość udziału PAD w jakiejś części uroczystości 1 maja (choć podkreślał, że PAD tego dnia jest poza Warszawą, i to byłby kłopot, ale przecież dla Ojczyzny jest gotów na każde poświęcenie i może mógłby wrócić).

Równie grzecznie odpowiedziałem, że nie śmielibyśmy narażać na taki trud jak droga powrotna do warszawy naszej Głowy Państwa...

Rozumiem, że dobrze zrobiłem - bo przecież tego dnia Ty jesteś królem balu ;)"

Qrwa" królem baluj" na 'Tytaniku'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonorudy Bez niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 23:49
Tak sobie siedzę i myślę czy jak by rządziło peło to testy i szczepionki dla Polaków byłyby za darmo?
Tacy wysocy ekonomiści jak np. Wincent lub powracający Ryszard znaleźli by zakopane piniondze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za debil niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 3:44
~~Zielonorudy Bez napisał(a): Tak sobie siedzę i myślę czy jak by rządziło peło to testy i szczepionki dla Polaków byłyby za darmo?
Tacy wysocy ekonomiści jak np. Wincent lub powracający Ryszard znaleźli by zakopane piniondze?


Siedzisz to siedź ale z tym myśleniem to nie przesadzaj ,może ci zaszkodzić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 8:23
https://www.money.pl/podatki/polski-lad-rzad-siegnie-do-kieszeni-wszystkich-nawet-dzialkowcow-6730314757704384a.html


Bieda, strach i głód
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 stycznia 2022r. o 9:17
~~Zielonorudy Bez napisał(a): Tak sobie siedzę i myślę czy jak by rządziło peło to testy i szczepionki dla Polaków byłyby za darmo?
Tacy wysocy ekonomiści jak np. Wincent lub powracający Ryszard znaleźli by zakopane piniondze?


a ja tak sobie siedzę i myślę czy jakby stać cię było na zakup 10-u ''testów'' ile z nich pokazałoby ci sprzeczne wyniki...
przypomnę ci że to nie nikt inny a ''szumowidło'' kupiło bez żadnej refleksji te ''testy'' których spora partia o czym się już ogólnie pisze wylądowała w śmietniku...
ot ''polsza'' mlekiem i miodem płynąca...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 9:29
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonorudy Bez napisał(a): Tak sobie siedzę i myślę czy jak by rządziło peło to testy i szczepionki dla Polaków byłyby za darmo?
Tacy wysocy ekonomiści jak np. Wincent lub powracający Ryszard znaleźli by zakopane piniondze?


a ja tak sobie siedzę i myślę czy jakby stać cię było na zakup 10-u ''testów'' ile z nich pokazałoby ci sprzeczne wyniki...
przypomnę ci że to nie nikt inny a ''szumowidło'' kupiło bez żadnej refleksji te ''testy'' których spora partia o czym się już ogólnie pisze wylądowała w śmietniku...
ot ''polsza'' mlekiem i miodem płynąca...;D

Teraz wszystkie testy są OK. Wszystkie wychodzą pozytywne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Faryzeusz przestań KŁAMAĆ niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 10:48
Tak były by testy za darmo za pelo to Qurwa nawet dzieci wiedzą że takiego CHu.a . Peło i za darmo .HAHAHA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Jeżyna niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 10:51
Teks dzisiejszego dnia , PEŁO I ZADARMO . Jaki dziwny czlowiek w to uwierzy .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza