Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Roman niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 20:51
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Roman napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Donek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Roman napisał(a): ~~Uwaga uwaga nadchodzi napisał(a): Ktoś napisał: ~~Anty_pis_dzielec napisał(a): "Odechciewa się pracować i spinać.
Lepiej naprawdę mniej i łapę wyciągać po kasę za nic.
Ale za to taki smutny etatowiec jak ja od razu staje się szczęśliwy, że może zabranymi mu pieniędzmi uszczęśliwić innych rodaków.
Normalnie aż mi łza w oku się kręci"

Obszczańca Ład 'w pigułce':
-zabrać tym co zapier_da_lają i dać 'nierobom'.

Ty nie pyskuj bo ukarze cie arka przymierza. Zbliża się czas apokalipsy dla niewiernych.


A przepraszam bardzo, czy?, szanowni forumowicze, Tusk sprowadzał imigrantów jak był cesarzem, po to żeby karać niewiernych?

Ty się w ogóle leczysz szanowny forumowiczu ?

Przecież Cesarz chciał karać niewiernych z Polski za nie przyjmowanie imigrantów.
No jeszcze pamięć mam dobrą, na nieszczęście dla peło.
Czym ty się różnisz od tych imigrantów ,jesteś nierobem ,brudasem ,i roznosisz różne pierwotniaki pisowcu .


O przepraszam szanownego forumowicza, ja mogę obiecać nigdy nie będę kelnerem:) ..... oczywiście w barze mlecznym....... wężykiem, wężykiem:).?????..........

A jak!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 21:10
~~Roman napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Roman napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Donek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Roman napisał(a): ~~Uwaga uwaga nadchodzi napisał(a): Ktoś napisał: ~~Anty_pis_dzielec napisał(a): "Odechciewa się pracować i spinać.
Lepiej naprawdę mniej i łapę wyciągać po kasę za nic.
Ale za to taki smutny etatowiec jak ja od razu staje się szczęśliwy, że może zabranymi mu pieniędzmi uszczęśliwić innych rodaków.
Normalnie aż mi łza w oku się kręci"

Obszczańca Ład 'w pigułce':
-zabrać tym co zapier_da_lają i dać 'nierobom'.

Ty nie pyskuj bo ukarze cie arka przymierza. Zbliża się czas apokalipsy dla niewiernych.


A przepraszam bardzo, czy?, szanowni forumowicze, Tusk sprowadzał imigrantów jak był cesarzem, po to żeby karać niewiernych?

Ty się w ogóle leczysz szanowny forumowiczu ?

Przecież Cesarz chciał karać niewiernych z Polski za nie przyjmowanie imigrantów.
No jeszcze pamięć mam dobrą, na nieszczęście dla peło.
Czym ty się różnisz od tych imigrantów ,jesteś nierobem ,brudasem ,i roznosisz różne pierwotniaki pisowcu .


O przepraszam szanownego forumowicza, ja mogę obiecać nigdy nie będę kelnerem:) ..... oczywiście w barze mlecznym....... wężykiem, wężykiem:).?????..........

A jak!!!!


Ale za to jesteś Casanowa Barów Mlecznych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 stycznia 2022r. o 22:23
Nawet za komuny trudno było sobie wyobrazić żeby zwykły człowiek skakał do gardła drugiemu w obronie interesu partii.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Maczek niezalogowany
30 stycznia 2022r. o 3:37
Dawaj tych kacapuw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
30 stycznia 2022r. o 7:52
Dalej glosujcie na PIS to bedziecie kit z okien jedli. Te pisowskie OSZOLOMY sobie dali po 60% podwyzki . Kaczynski ma emerytury 8,500zl , diety poselskie 12,000zl ,za vice premiera prawie 15,000zl i jeszcze dodatki. Wielu z nas 35,000zl nie ma rocznie , a on dostaje miesiecznie . Jego ochrona to ponad 1 milion zl. Nic nie placi za dom ,ogrzewanie , prad itd , BO MU SIE NALEZY. BO JEST VICE PREMIEREM.
Nigdy nie przepracowal ani godziny tylko SKLOCAL LUDZI I DOSZEDL DO WLADZY. !!!!

O taka Polske walczylismy , zeby na stare lata nie moc ogrzac mieszkania , wyjechac na wczasy lub pomoc dzieciom i wnukom .
PIS DOPROWADZA DO TEGO CO BYLO W LATACH 50 - 60 tych. Czlowiek sie cieszyl ze ma buty , kapote i cos do garnka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
30 stycznia 2022r. o 10:09
~~zimowit napisał(a): Dalej glosujcie na PIS to bedziecie kit z okien jedli. Te pisowskie OSZOLOMY sobie dali po 60% podwyzki . Kaczynski ma emerytury 8,500zl , diety poselskie 12,000zl ,za vice premiera prawie 15,000zl i jeszcze dodatki. Wielu z nas 35,000zl nie ma rocznie , a on dostaje miesiecznie . Jego ochrona to ponad 1 milion zl. Nic nie placi za dom ,ogrzewanie , prad itd , BO MU SIE NALEZY. BO JEST VICE PREMIEREM.
Nigdy nie przepracowal ani godziny tylko SKLOCAL LUDZI I DOSZEDL DO WLADZY. !!!!

O taka Polske walczylismy , zeby na stare lata nie moc ogrzac mieszkania , wyjechac na wczasy lub pomoc dzieciom i wnukom .
PIS DOPROWADZA DO TEGO CO BYLO W LATACH 50 - 60 tych. Czlowiek sie cieszyl ze ma buty , kapote i cos do garnka.

Za to Lucek nosi dumnie krzyż wolności i solidarności z komuną chyba :) musi być dumny że, jest w jednym szeregu z TW "Wolfgangiem" Przyłębskim czy TW "Ryszard" Kujda, , dumny że, jest w jednym szeregu z prokuratorem SW Piotrowiczem, jeszcze większą dumę ma że, kupili Pegazusa od byłych SBeków.Takiego burdelu i zamordyzmu to za komuny nie pamiętam. Dlaczego w 76 roku robotnicy wyszli na ulicę w Ursusie i Radomiu, co cukier podrożał,a co mały śmierdziel żoliborski robił w tym czasie? bronił "bohatersko "pracę doktorską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patriota niezalogowany
30 stycznia 2022r. o 10:24
A napisz mu że przyłożył do tego rękę sprzedając Polskę i popierając tych co ją rozkradali to zaraz cię tu opluje lub nazwie hejterem. Zero refleksji u tego typa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Stokrotka niezalogowany
30 stycznia 2022r. o 10:34
Ludzie o co wy się kłócicie. PO rozwaliło polske a pis ja dobija. Pis I PO to jedno bagno. Zrozumcie. Wy emeryci ze sprutym łbem też to Zrozumcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.