Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Pegasus niezalogowany
7 lutego 2022r. o 15:39
~~Będzie TVP Peło napisał(a): Wrócą inne stare szmaty Lis , Lisowa , Kryminalista Kraśko , Żakowski i inne łajzy . To Oczywiste czeba ,czeba lizać dupę Tuskowi .

Ty cwelu lepiej popatrz na tych s...ieli który teraz łżą dla PIsdzielców ,w reżimowej TVP ,za to teraz wy liżecie dupę obszczańcowi .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca TIRa klucznick niezalogowany
7 lutego 2022r. o 15:41
~~Będzie TVP Peło napisał(a): Wrócą inne stare szmaty Lis , Lisowa , Kryminalista Kraśko , Żakowski i inne łajzy . To Oczywiste czeba ,czeba lizać dupę Tuskowi .


Wysyłajcie matkę na parking przynajmniej z baniakiem 5 l. i po prysznicu . ,,Ssała mi pierwsza ale jej z kroku tak cuchnęło że na żygi brało . dałem tylko 30 zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Debil z TIR-a niezalogowany
7 lutego 2022r. o 15:43
ja nikomu nic nie liże . Prawdę napisałem teraz jest TVP PIS a będzie TVP Peło i tyle .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TVP niezalogowany
7 lutego 2022r. o 16:17
TVP-PZPR = TVPAWS = TVPLSD = TVPPO = TVPPiS -- TVP to TAKA PUBLICZNA BLADŹ.
Wszystkie partie ją ruchają a ona tym szczęśliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mejza niezalogowany
7 lutego 2022r. o 16:30
~~TVP napisał(a): TVP-PZPR = TVPAWS = TVPLSD = TVPPO = TVPPiS -- TVP to TAKA PUBLICZNA BLADŹ.
Wszystkie partie ją ruchają a ona tym szczęśliwa.

Tyko że poprzednicy ruchali ją klasycznie a te Pisowskie szmaty zrobiły z TVP największą Qurwę w Europie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Kalia niezalogowany
7 lutego 2022r. o 16:33
Dokładnie tak jest jak napisałeś , tylko ciekawe czy np. w Niemczech ARD czy w Anglii BBC też jest takie Qurestwo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donaldinio niezalogowany
7 lutego 2022r. o 16:36
Ta PISobolszewia uważa Polaków za Idiotów narobili bałaganu z tym Polskim Wałem ,teraz zebrali się na Nowogrodzkiej i 4 godziny debatowali żeby teraz ogłosić ,że przyjęli rezygnację ministra Finansów ,Kościńskiego a za ten burdel bezpośrednio odpowiada Pinokio Morawiecki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie niezalogowany
7 lutego 2022r. o 16:48
multimilioner oszust pinokio już sam nie wie co mówi robi i co kłamie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza