Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Jasnopomarańczowy Kuklik niezalogowany
21 lutego 2022r. o 12:18
~~Płomienista Cebula napisał(a): Dyskusja z moimi oponentami to dla mnie swoiste źródło radości. Atakujecie mnie (często ordynarnie i obraźliwie), bo myślę inaczej niż wy. Kuklikowi trochę współczuję, bo sam walczyłem z państwowym systemem ubezpieczeń społecznych przez kilkanaście lat. Powiem ci tylko tyle, że to nie PiS lekceważy twoje choroby i stan zdrowia, a sądy i przede wszystkim medycy tytułujący się orzecznikami i biegłymi. Dodam ci tylko, że źródłem pierwotnym twoich obecnych kłopotów świadczeniowych jest fakt zmiany ustawy o ubezpieczeniach społecznych przez siły z lewicy, PO i PSL. No i nigdy nie napisałem, że jesteś gorszego sortu. Co innego w kwestii Horusa. Od kiedy zacząłem czytać jego komentarze, uważałam go za osobę bezmyślną, ukierunkowaną lewacko i ze skłonnościami do werbalnego atakowania innych. No, ale i takie osobniki są częścią świata.


a co ty teraz moim zdrowiu? ;D
chyba się zagubiłeś w tym i z kim piszesz...;D

znowu o ''lewactwie''?
a gdzie odpowiedzi co dobrego konkretnie jest w ''polskim ładzie"
odpowiedź przerasta?
rozumiem ...tego cię nie nauczono ...;D

teraz jednak rozumiem dlaczego takich jak ty nazywa się ''lemingami'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
21 lutego 2022r. o 12:25
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/amber-gold-pis-u-tak-wybuchla-afera-getback-tylko-u-nas/pzrtlzp

oto premier rządu uwikłany w aferę GetBanku,ukrywający wielomilionowy majątek przed opinią publiczną, kupujący działki od kościoła dla którego dzień bez kłamstwa jest dniem straconym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
21 lutego 2022r. o 12:28
zaraz ci ''cebula'' napisze że to ''kłamstwa i pomówienia'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Cebula niezalogowany
21 lutego 2022r. o 12:31
Kuklik, masz i konkrety: podoba mi się program remontów i budowy dróg, mostów i obwodnic, wsparcie samorządów w lokalnych inwestycjach, zmiany w polskiej oświacie, zadbanie o emerytów i rencistów, dbanie by pracownicy byli godnie wynagradzani za swoją pracę, zwiększenie składki zdrowotnej (mam nadzieję, że środki zostaną wykorzystana na unowocześnienie placówek leczniczych a nie tylko na podwyżki dla lekarzy i pielęgniarek), program budowy mniejszych domów bez setek uzgodnień, zracjonalizowanie budowy źródeł tzw. czystej energii a nawet (myślę, że niedługo poprawione dla niektórych grup społecznych) zmiany podatkowe. To tak, na gorąco, byś nie twierdził, że nie odpowiadam. Informacje, że jakiś generał (pewnie po moskiewskiej szkole) wykrył jakąś aferę, pomijam milczeniem. Kolejny lep, na który łapie się opozycja. A że o twoim zdrowiu - napisałem wyraźnie, że miałem podobne kłopoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Kopytnik niezalogowany
21 lutego 2022r. o 12:36
~~Płomienista Cebula napisał(a): Kuklik, masz i konkrety: podoba mi się program remontów i budowy dróg, mostów i obwodnic, wsparcie samorządów w lokalnych inwestycjach, zmiany w polskiej oświacie, zadbanie o emerytów i rencistów, dbanie by pracownicy byli godnie wynagradzani za swoją pracę, zwiększenie składki zdrowotnej (mam nadzieję, że środki zostaną wykorzystana na unowocześnienie placówek leczniczych a nie tylko na podwyżki dla lekarzy i pielęgniarek), program budowy mniejszych domów bez setek uzgodnień, zracjonalizowanie budowy źródeł tzw. czystej energii a nawet (myślę, że niedługo poprawione dla niektórych grup społecznych) zmiany podatkowe. To tak, na gorąco, byś nie twierdził, że nie odpowiadam. Informacje, że jakiś generał (pewnie po moskiewskiej szkole) wykrył jakąś aferę, pomijam milczeniem. Kolejny lep, na który łapie się opozycja. A że o twoim zdrowiu - napisałem wyraźnie, że miałem podobne kłopoty.



Kuklik vel Horus robi za dwóch , jest to jedna i ta sama osoba .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwona Nasturcja niezalogowany
21 lutego 2022r. o 12:39
czym to wykryłeś ,Pegasusem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis to zdrajcy i oszuści niezalogowany
21 lutego 2022r. o 12:42
https://www.money.pl/gospodarka/cieplownictwo-pod-kreska-branza-w-tarapatach-zaplacimy-za-to-wszyscy-6738305790638880a.html

nowy złodziejsko-pisowski wał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
21 lutego 2022r. o 12:43
Suskiego 'bliżej do Afryki'.

"Mieszkańcy Baranowa, Teresina i Wiskitków – gmin przeznaczonych do wywłaszczenia pod budowę CPK – żyją w strachu.

Po ich prywatnej ziemi chodzą pracownicy spółki, nad głowami latają drony, a do drzwi pukają funkcjonariusze ABW.
Wielu z nich wskazuje, że się obawia, ale domu nie sprzeda"

Jak dodaje Tadeusz Szymańczak, rolnik, były poseł i strażak z OSP Teresin, jego gospodarstwo dwa razy odwiedzili zaś "smutni panowie", którzy wylegitymowali się jako funkcjonariusze ABW."

Ja sam stąd nie wyjdę. Wynieść z mojego domu może mnie tylko trotyl – podkreśla Szymańczak.

- ich ziemia jest wyceniana na marne sumy,
– Ja sam stąd nie wyjdę.
Wynieść z mojego domu może mnie tylko trotyl
– podkreśla Szymańczak"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza