Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Donald Tusk niezalogowany
21 lutego 2022r. o 14:06
Ten cały horus pierdo...i i w temacie . Yebac to .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Kuklik niezalogowany
21 lutego 2022r. o 14:13
~~Płomienista Cebula napisał(a): Kuklik, masz i konkrety: podoba mi się program remontów i budowy dróg, mostów i obwodnic, wsparcie samorządów w lokalnych inwestycjach, zmiany w polskiej oświacie, zadbanie o emerytów i rencistów, dbanie by pracownicy byli godnie wynagradzani za swoją pracę, zwiększenie składki zdrowotnej (mam nadzieję, że środki zostaną wykorzystana na unowocześnienie placówek leczniczych a nie tylko na podwyżki dla lekarzy i pielęgniarek), program budowy mniejszych domów bez setek uzgodnień, zracjonalizowanie budowy źródeł tzw. czystej energii a nawet (myślę, że niedługo poprawione dla niektórych grup społecznych) zmiany podatkowe. .

każdemu mogą się podobać te ''założenia''
tylko jak to jest w praktyce?
o tym nie piszesz więc może ja?
-remonty i budowa dróg...masz na myśli te słynne ''obwodnice''...ile ich postało i ile z nich przekroczyło zakładany budżet?
-jakie wsparcie samorządów w tych ''inwestycjach'' jak praktycznie każdy z nich ma poważne problemy z nakładami na lecznictwo czy szkolnictwo? więc gdzie miejsce na to by jeszcze miały kasę na ''inwestycje''?
-zmiany w oświacie?...dlaczego więc nauczyciele strajkują ?...według tego co wcześniej palnąłeś chyba z
dobrobytu? ;D
-emeryci i renciści? w tvszczujni tego nie zobaczysz a piszesz że ''weryfikujesz'' oceny też pod kątem
tvn...dlaczego więc tam pokazuje się płaczących emerytów nie mogących opłacić czynszów czy rachunków za
energię? dlaczego nie pokazuje się emerytów którzy z płaczem odchodzą od kas w aptekach bo nie mogą
wykupić wszystkich przepisanych leków?
- dbanie o pracowników?...ile to lat wstecz piSSdzielce obiecywali likwidację ''śmieciówek''? zlikwidowali? ;D
-zwiększenie składki zdrowotnej ?...można ją odliczać od podatku dochodowego?...no i jak to się ma do tej kwoty
wolnej od podatku?...nadal będziesz twierdził że to 30 000 zł
- budowa mniejszych domów to według ciebie ''program''? ma zastąpić podobny ''program'' budowy tych 100
000 mieszkań? ile wybudowano a minął już chyba ponad rok?....o ile pamiętam 1600 lub 1700...prawdziwy ''sukces'' i podobnie już jest z tymi ''domami'' ...napisz jakie jest tym zainteresowanie...
- budowa źródeł czystej energii? ...wracam więc do Ławicy Słupskiej ...dlaczego utrącono pomysł?
fotowoltaika? kolejny przekręt podobny do namówienia ludzi do likwidacji pieców i wejścia w ''gazowe'' gdzie
teraz rachunki wzrosły im nawet o 300%
-zmiany podatkowe?...już teraz do nich dopisano coś około 900 ''poprawek'' a ile będzie za pół roku?
jak podatnik ma określić rodzaj opłacanego w przyszłości podatku jak za tydzień czy miesiąc może wyjść kolejna ''poprawka'' i wszystko pójdzie się pieprzyć ?

to tak na szybko? ;D

''
~~Płomienista Cebula napisał(a): Kuklik, masz i konkrety: podoba mi się program ...''

to że coś ci się podoba warto podkreślić KONKRETAMI...
teraz masz szansę by się wykazać i właśnie KONKRETAMI pokazać że gdzieś napisałem nieprawdę ...
dasz radę? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara doradczyni niezalogowany
21 lutego 2022r. o 14:21
A to masz rację horusku, że są emeryci którzy mają "grube portfele" i są zajadle przeciwni szczególnie prezesowi Kaczyńskiemu, biorą 13 i 14 emeryturę i narzekają i nawet obrażają rząd. Zapytam cię co to za mentalność? Może pozostała po PRL-U?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Kuklik niezalogowany
21 lutego 2022r. o 14:28
~~Płomienista Cebula napisał(a): Jeśli ktoś uważa businessinsider.com.pl za wiarygodne źródło, to jego sprawa. Dla mnie to jeden wielki portal polityczny o skłonnościach propagandowych, działający przeciwko obecnej władzy. I nie, Horusie, nie napiszę, że ta publikacja to kłamstwo, bo nie umiem tego zweryfikować. Powiem ci tylko tyle, że w świecie moich wartości, nie interesuje mnie status ewentualnego przestępcy. Jak zawinił, powinien ponieść karę. Ponadto zaciekawiłeś mnie swoją odpowiedzią "Gęsiówce". Ot, tatuś kupił fiata na przedpłaty (pamiętam z jakich środowisk trzeba było być, by mieć taką możliwość lub dostać talon), ty wybudowałeś dom, bez niczyjej pomocy i bez kredytów (wiem, że człowieka pracującego na przeciętnym stanowisku stać na to nie było) no i kuriozalne zakończenie, że nie ma co wracać do tamtych czasów, bo nie były dobre. Ot, filozofia - w 90% swoich postów piszesz, że kiedyś to było OK, a gdy "Gęsiówka" wyjaśniła ci twoją głupotę, zmieniłeś front. Twardziel jesteś :)

potrafisz jak widzę czytać ale co z tego jak niewiele z tego rozumiesz...
pamiętasz kto mógł kupić sobie samochód na talon?...niesamowite...co za pamięć ..;D
a górnicy mogli czy nie? ...pamiętasz?
gdzie ja napisałem coś o domu?...napisałem tylko że wybudowałem swoje bez kredytów i pomocy ...
ale wybudowałem więc teraz napisz mi na jakim to eksponowanym stanowisku mogłem pracować bo przecież z ''przeciętnego'' nie było by mnie stać...
tak ...uważam że kiedyś było OK.
a wiesz min. dlaczego ? np. dlatego że pomimo ciężkich czasów nie spotykałem tak zmanipulowanych jak ty ludzi...ludzi pełnych chorych urojeń i tak ''upartyjnionych'' jak ty...;D
przecież tacy jak ty są gorsi od ''aparatczyków PZPR'' ;D

czy ja jestem ''twardziel'' ? raczej nie ...
ale że ty jesteś ''twardogłowy'' to fakt niezaprzeczalny...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Kuklik niezalogowany
21 lutego 2022r. o 14:40
~~Stara doradczyni napisał(a): A to masz rację horusku, że są emeryci którzy mają "grube portfele" i są zajadle przeciwni szczególnie prezesowi Kaczyńskiemu, biorą 13 i 14 emeryturę i narzekają i nawet obrażają rząd. Zapytam cię co to za mentalność? Może pozostała po PRL-U?


jaki on ma portfel ?
o moralności nawet nie wspominam ...;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Bieluń niezalogowany
21 lutego 2022r. o 14:52
~~Stara doradczyni napisał(a): A to masz rację horusku, że są emeryci którzy mają "grube portfele" i są zajadle przeciwni szczególnie prezesowi Kaczyńskiemu, biorą 13 i 14 emeryturę i narzekają i nawet obrażają rząd. Zapytam cię co to za mentalność? Może pozostała po PRL-U?

~~Stara doradczyni napisał(a): A to masz rację horusku, że są emeryci którzy mają "grube portfele" i są zajadle przeciwni szczególnie prezesowi Kaczyńskiemu, biorą 13 i 14 emeryturę i narzekają i nawet obrażają rząd. Zapytam cię co to za mentalność? Może pozostała po PRL-U?

A cóż to za rząd który się sam zwalcza - aczkolwiek jego idolem jest czas słusznie miniony- cóż to za mentalność ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
21 lutego 2022r. o 14:55
a ja mam to gdzieś ...
jadę na d Bóbr na spacer...
słoneczko czeka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Oczar niezalogowany
21 lutego 2022r. o 15:45
Ooooo temat o ciociach znikł , SZKODA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza