Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Zbychu niezalogowany
21 lutego 2022r. o 16:16
Pamietaj kolego ciocie są pod szczególną ochroną na wszystkich lewackich portalach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Kuklik niezalogowany
21 lutego 2022r. o 16:24
a wujkowie ?
tych chronią ''prawackie'' portale? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Cebula niezalogowany
21 lutego 2022r. o 16:29
Kuklik, krytykując mój rzeczowy wpis, o tym, co mi się podoba w Polskim Ładzie, nie podałeś żadnego konkretu a jedynie informacje z mediów walczących z rządem i PiS ogólnie oczerniające ten program. Nie muszę oglądać w tv płaczących emerytów, bo znam ich osobiście dziesiątki i jakoś żaden z nich nie psioczy tak, jak ty, a większość cieszy się z wyższych świadczeń i np. z możliwości uczestniczenia w zajęciach z Programu dla Seniora. Fakt, wielu z nich marudzi, że obecna władza jest zła, ale gdy zapytam o konkrety, to nie mogą podać żadnego. Jeśli idzie o samorządy i niby braki w ich budżetach, to narzekają tylko te, które traktowały pieniądze z podatków, jako niemal prywatne. Zresztą, tzw. twarde liczby mówią o tym, że samorządy zyskały na reformach od 15 do 25% dochodów (nie mylić z przychodami). Jak chcesz podyskutować, to zobacz na to, ile kasy i na co przeznaczały wcześniej te samorządy - zwłaszcza rządzone przez PO i lewicę. A jeśli idzie o talony i możliwość przedpłat na auta z czasów komuny, to tak pamiętam - zwłaszcza w górnictwie - kto miał możliwość uczestniczyć w tym procederze. Wśród setki uprzywilejowanych, może z 5 było uczciwych i nie związanych z partią czy kierownictwem. Ponadto, na podstawie pojedynczego przykładu można skrytykować wszystko. Zbudowano dziesiątki obwodnic, przy jednej czy dwóch były braki i niedociągnięcia, krytykujemy w czambuł wszystko. I proszę, nie pisz mi o nauczycielach, lekarzach, pielęgniarkach czy różnej maści prawnikach i urzędnikach. To środowiska - z nielicznymi wyjątkami - nie dość, że najbardziej pazerne, to dodatkowo takie, w których komuna wiecznie żywa. Już ci pisałem, że nie masz za grosz obiektywizmu i spojrzenia poza czubek swojego nosa a przez to stajesz się jednowymiarowy, jak prawdziwy czekista. Gdy nie masz argumentów, zawiadamiasz, że idziesz na spacer albo oglądać mecz. Potem znowu nagle budzi się w tobie lewacki bojownik i znowu zasiadasz do klawiatury, by siać kłamstwa, pomówienia i agresję. Marne to twoje życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Kuklik niezalogowany
21 lutego 2022r. o 16:43
To jeszcze wytłumacz mi dlaczego za Tuska i PO księża gwałcili małe dzieci i kończymy dyskusje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis niezalogowany
21 lutego 2022r. o 17:02
Polskie wojsko nie jest w stanie przeprowadzić nawet niewielkiej operacji obronnej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Cebula niezalogowany
21 lutego 2022r. o 17:37
Kuklik, o ile wiem, to dzieci gwałcili pedofile. Byli wśród nich lekarze, artyści, księża, nauczyciele, wychowawcy, naukowcy i prostacy. I o ile wiem, dzieje się tak od zawsze, od zaistnienia tzw. ludzkości. Ktokolwiek dokonuje takich czynów, jest odrażający. Nie mieszaj w ten proceder żadnej konkretnej władzy, bo nie ma on z władzą nic wspólnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
21 lutego 2022r. o 17:44
~~Płomienista Cebula napisał(a): Kuklik, o ile wiem, to dzieci gwałcili pedofile. Byli wśród nich lekarze, artyści, księża, nauczyciele, wychowawcy, naukowcy i prostacy. I o ile wiem, dzieje się tak od zawsze, od zaistnienia tzw. ludzkości. Ktokolwiek dokonuje takich czynów, jest odrażający. Nie mieszaj w ten proceder żadnej konkretnej władzy, bo nie ma on z władzą nic wspólnego.

Co tam tytoń u żony ,dalej z plebanii wraca cała w skowronkach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Kuklik niezalogowany
21 lutego 2022r. o 17:48
~~Płomienista Cebula napisał(a): Gdy nie masz argumentów, zawiadamiasz, że idziesz na spacer albo oglądać mecz. Potem znowu nagle budzi się w tobie lewacki bojownik i znowu zasiadasz do klawiatury, by siać kłamstwa, pomówienia i agresję. Marne to twoje życie.


nie pieprz tu gościu ...nie pieprz bo jak widzę nadal brakuje ci konkretów...
uważasz że to z braku argumentów wolę spacer niż czytanie tej twojej opartej o jakieś piSSlamskie ''bzdziny'' propagandy?
a może to fakt że moje życie jednak nie jest takie ubogie jak sobie wyobrażasz? ;D

''cebulaku'' ;D .......niejedną ''propagandę sukcesu '' przeżyłem ...
twoją też przeżyję ...;D

widzę że kolejnego jakiegoś ''kuklika'' - ''rozmówcę '' trafiłeś ...;D
no i teraz napisz który ''kuklik'' jest który...
za godzinkę tu wpadnę więc się nie śpiesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza