Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Lilioworóżowy Narcyz niezalogowany
24 lutego 2022r. o 15:47
M21W2 napisał(a): Tobie ruski trollu Horusie prawdziwa historia jest obca , ty nie raz dałeś popis swoją antypolską postawą .
Owszem znasz historię lepiej ode mnie , historię pisaną przez komunistów , pachołków sowieckich .
Dalej walisz te swoje wyświechtane slogany , zero konkretów , zero faktów .
Podaj nazwiska tych " moich " , okażą się twoimi , dlatego tylko słowotok , twój ulubiony sposób wypowiedzi .


Lucek ,odpuść , bez napinki . napisz Jak to Solidarność z Rydzykiem stocznie uratowała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 lutego 2022r. o 15:48
ty piSSowski pajacu nie znasz nazwisk ''swoich'' oszustów ,złodziei i łgarzy?

proszę bardzo pierwsze z brzegu ...stary i młody Morawiecki ...
stary być nawet bliski bo to dla niego ''sprzedałeś '' swoje idee ...o ile kiedykolwiek takie miałeś ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lutego 2022r. o 16:05
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Tobie ruski trollu Horusie prawdziwa historia jest obca , ty nie raz dałeś popis swoją antypolską postawą .
Owszem znasz historię lepiej ode mnie , historię pisaną przez komunistów , pachołków sowieckich .
Dalej walisz te swoje wyświechtane slogany , zero konkretów , zero faktów .
Podaj nazwiska tych " moich " , okażą się twoimi , dlatego tylko słowotok , twój ulubiony sposób wypowiedzi .


Lucek daj se spokój jesteś żałosny i tu próbujesz się wybielać ,śmieszny solidarnościowcu .



Ja według takich bezmózgowców jak Horus jestem odpowiedzialny za całe zło jakie wyrządził układ
Bolka Kiszczakiem .
Mój życiorys to życiorys robotnika a nie decydenta , Bolka na usługach Kiszczaka .



Dopisane 24.02.2022r. o godz. 16:05:

~~Horus napisał(a): ty piSSowski pajacu nie znasz nazwisk ''swoich'' oszustów ,złodziei i łgarzy?

proszę bardzo pierwsze z brzegu ...stary i młody Morawiecki ...
stary być nawet bliski bo to dla niego ''sprzedałeś '' swoje idee ...o ile kiedykolwiek takie miałeś ...;D



Ty komunistyczny oszuście , ubolewam nad tym że byłem wśród tych zdrajców skupionych wokół Wałęsy .
Twoja nienawiść do Morawieckich odbiera ci rozum , bardzo żałuję że nigdy nie popierałem polityki
Solidarności Walczącej Kornela Morawieckiego który krytykował zdrajców zasiadających
w Magdalence i okrągłym stole z komunistami i bezpieką Kiszczaka .
Dziś większość tych co w okresie przemian uwłaszczyli się na naszym majątku ma wygodne posadki w PE , są doradcami
PO jak np . Balcerowicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 lutego 2022r. o 16:11
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a) .


Ja według takich bezmózgowców jak Horus jestem odpowiedzialny za całe zło jakie wyrządził układ
Bolka Kiszczakiem .
Mój życiorys to życiorys robotnika a nie decydenta , Bolka na usługach Kiszczaka .

nigdzie nie napisałem że ty jesteś za wszystko odpowiedzialny ...
zresztą nie mogłeś bo byłeś bezwolnym narzędziem ,zwykłym ''pionkiem do bicia'';D

ale zawsze pisałem i nadal tak twierdzę że poprzez twoją nie tylko naiwność ale zwykłą głupotę przyłożyłeś do tego rękę ...ty i tobie podobni ...
w tym Kornel...

dlaczego nie odpowiadasz na czyjeś pytanie jak to ratowano stocznię ? ;D
teraz po latach wychodzi po raz kolejny dlaczego obecnie Polska jest tak słaba gospodarczo ,politycznie a w chwili obecnej -militarnie...
tp wszystko co robiliście przed laty dzisiaj przekłada się na to czym dzisiaj jest ten kraj...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 lutego 2022r. o 16:11
PanM napisał(a): Praca u Niemca , wypady do Włoch , Turcji , Grecji nie były by możliwe w kraju poza unijnym.


Jak to? Przecież osoba opisywała nam tu swoje wojaże po Europie na początku lat 80.
To my już wtedy w unii byli?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dziewica konsekrowana niezalogowany
24 lutego 2022r. o 16:12
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Tobie ruski trollu Horusie prawdziwa historia jest obca , ty nie raz dałeś popis swoją antypolską postawą .
Owszem znasz historię lepiej ode mnie , historię pisaną przez komunistów , pachołków sowieckich .
Dalej walisz te swoje wyświechtane slogany , zero konkretów , zero faktów .
Podaj nazwiska tych " moich " , okażą się twoimi , dlatego tylko słowotok , twój ulubiony sposób wypowiedzi .


Lucek daj se spokój jesteś żałosny i tu próbujesz się wybielać ,śmieszny solidarnościowcu .


Ja według takich bezmózgowców jak Horus jestem odpowiedzialny za całe zło jakie wyrządził układ
Bolka Kiszczakiem .
Mój życiorys to życiorys robotnika a nie decydenta , Bolka na usługach Kiszczaka .
Dopisane 24.02.2022r. o godz. 16:05:~~Horus napisał(a): ty piSSowski pajacu nie znasz nazwisk ''swoich'' oszustów ,złodziei i łgarzy?

proszę bardzo pierwsze z brzegu ...stary i młody Morawiecki ...
stary być nawet bliski bo to dla niego ''sprzedałeś '' swoje idee ...o ile kiedykolwiek takie miałeś ...;D


Ty komunistyczny oszuście , ubolewam nad tym że byłem wśród tych zdrajców skupionych wokół Wałęsy .
Twoja nienawiść do Morawieckich odbiera ci rozum , bardzo żałuję że nigdy nie popierałem polityki
Solidarności Walczącej Kornela Morawieckiego który krytykował zdrajców zasiadających
w Magdalence i okrągłym stole z komunistami i bezpieką Kiszczaka .
Dziś większość tych co w okresie przemian uwłaszczyli się na naszym majątku ma wygodne posadki w PE , są doradcami
PO jak np . Balcerowicz

Lucek , a jak KOLEBKA ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Kuklik niezalogowany
24 lutego 2022r. o 16:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):


Ty komunistyczny oszuście , ubolewam nad tym że byłem wśród tych zdrajców skupionych wokół Wałęsy .
Twoja nienawiść do Morawieckich odbiera ci rozum , bardzo żałuję że nigdy nie popierałem polityki
Solidarności Walczącej Kornela Morawieckiego który krytykował zdrajców zasiadających
w Magdalence i okrągłym stole z komunistami i bezpieką Kiszczaka .
Dziś większość tych co w okresie przemian uwłaszczyli się na naszym majątku ma wygodne posadki w PE , są doradcami
PO jak np . Balcerowicz

ty neokomunistyczny oszuście...;D
ty piSSlamski wazeliniarzu...;D
przy tym samym stole siedział i mkkwacz ..wspólnie popijali wódeczkę ...zapomniałeś?...zapomniałeś o jego spacerkach pod rączkę z Kiszczakiem?
ty neokomuchu...;D
wymień tych ''zdrajców'' których ponoć krytykował ten oszust Kornel...
dasz radę ?
a co robił ten ''solidaruch'' biorąc udział w aferze GetBanku?...kogo obsadzał na stanowiskach?
ty teraz piszesz o ''balcerku''?
a na czym uwłaszczył się ''pinokio''?...oszust kreujący się teraz na ''opozycjonistę'' którego SB uważała że to ''dobry materiał na współpracownika''?
odpowiedz mi na jedno śmieszny gostku...dlaczego pinokio miał nadany status tzw. ''osoby zabezpieczonej''
wiesz co to oznacza? powinieneś wiedzieć skoro z ciebie taki ''opozycjonista'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lutego 2022r. o 16:31
Ten co zadaje pytania jest partnerem do dyskusji z tobą , twoje wywody mógłbym skwitować jednym zdaniem .
za zbrodnie PZPR i ich przywódcy Jaruzelskiego odpowiadają wszyscy żołnierze LWP , a przede wszystkim
podoficerowie i oficerowie .
Czy wobec tego o nich też napiszesz że byli bezwolnym narzędziem w rękach przestępców na czele z Jaruzelskim
i Kiszczakiem , to by nawet pasowało , za zbrodnie na Górnikach z Wujka ukarane zostały zwykłe pionki .
Pasowało by do ciebie określenie , agent Moskwy w Bolesławcu , ostro donosisz obcym o stanie polskiej armii .
Dzięki temu że pomimo wypaczeń okresu transformacji Polska jest bezpieczna , szkoda że tą drogą
nie podążyła Ukraina .
Tacy jak ty zawdzięczają to wszystkim którzy od 1944 r . podjęli nierówną walkę z komunistami polskimi i sowieckimi .ty
w tym nie uczestniczyłeś " morderco historii ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.