Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
11 kwietnia 2022r. o 10:38
"jak informują węgierskie media

Morawiecki pospieszył z gratulacjami dla zwycięskiego Orbana w noc wyborów

– był pierwszy

i dzwonił tuż po tym, jak Orban nazwał ukraińskiego prezydenta wrogiem, z którym trzeba było walczyć"

Zaje_b_i_s_tych sojuszników - putinowskich - znaleźli sobie pis_dzielce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
11 kwietnia 2022r. o 10:46
"6 kwietnia Orbán złamał europejską solidarność i ogłosił, że

Węgry są gotowe płacić za rosyjską energię w rublach.

„Jeśli Rosjanie poproszą, zapłacimy w rublach” – powiedział.

To ma pomóc Rosji przełamać sankcje finansowe nałożone na rosyjskie banki.

także 6 kwietnia Orbán ogłosił, że Rosja

„już od wielu lat jest częścią europejskiej architektury bezpieczeństwa”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Dziurawiec niezalogowany
11 kwietnia 2022r. o 12:13
Zaskakujące przywileje w nowej ustawie. Na razie nie przywrócono obowiązkowej służby zasadniczej, jednak zgodnie z ustawą o obronie ojczyzny prezydent może to zrobić jednym rozporządzeniem. Wojsko będzie mogło pozyskiwać dane nawet w czasie pokoju. W kontekście danych warto przypomnieć, że ustawa o obronie ojczyzny umożliwi wojsku sięganie po dowolne dane zebrane przez instytucje i to bez żadnej kontroli ani ograniczeń. Art. 10 ustawy o obronie ojczyzny mówi: "organy wojskowe w zakresie swojej właściwości przetwarzają informacje, w tym dane osobowe, uzyskane ze zbiorów danych prowadzonych przez inne służby, instytucje państwowe oraz organy władzy publicznej".
Wojsko będzie mogło pozyskiwać dane nawet w czasie pokoju i nawet kiedy nie będą niezbędne do realizacji zadań. Zatem na podstawie danych ze szpitali, urzędów czy ZUS wojsko może się dowiedzieć, czy płacimy podatki lub jak często chorujemy. Dodatkowo wojsko może zostać bezpośrednio podłączone do bazy i kopiować dane w czasie rzeczywistym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 kwietnia 2022r. o 14:09
Wreszcie PiS owskie mleko się rozlało. Antoni M puścił pierda stulecia.Nie wiem ale dowodzę , nie byłem ale wiem.W dniu wypadku podkulił ogon i pośpiesznie zwiał pociągiem do Warszawy. Przez 12 lat ani razu ani on ani nikt z podkomisji wstydu domniemanologii i insynuacji nie był a nawet nie zabiegał aby być z prokuraturą Polską na miejscu wypadku.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falko niezalogowany
11 kwietnia 2022r. o 15:09
Macierewicz nigdy nie mówił że był zamach. Każdy normalny o tym wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanZ niezalogowany
11 kwietnia 2022r. o 15:34
PanM napisał(a): Wreszcie PiS owskie mleko się rozlało. Antoni M puścił pierda stulecia.Nie wiem ale dowodzę , nie byłem ale wiem.W dniu wypadku podkulił ogon i pośpiesznie zwiał pociągiem do Warszawy. Przez 12 lat ani razu ani on ani nikt z podkomisji wstydu domniemanologii i insynuacji nie był a nawet nie zabiegał aby być z prokuraturą Polską na miejscu wypadku.


A ty knota dziesięciolecia?:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Bratek niezalogowany
11 kwietnia 2022r. o 16:56
PanM napisał(a): Wreszcie PiS owskie mleko się rozlało. Antoni M puścił pierda stulecia.Nie wiem ale dowodzę , nie byłem ale wiem.W dniu wypadku podkulił ogon i pośpiesznie zwiał pociągiem do Warszawy. Przez 12 lat ani razu ani on ani nikt z podkomisji wstydu domniemanologii i insynuacji nie był a nawet nie zabiegał aby być z prokuraturą Polską na miejscu wypadku.


jako Polak i katolik, masz Pan rację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Plotkara niezalogowany
11 kwietnia 2022r. o 17:05
~~PanZ napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Wreszcie PiS owskie mleko się rozlało. Antoni M puścił pierda stulecia.Nie wiem ale dowodzę , nie byłem ale wiem.W dniu wypadku podkulił ogon i pośpiesznie zwiał pociągiem do Warszawy. Przez 12 lat ani razu ani on ani nikt z podkomisji wstydu domniemanologii i insynuacji nie był a nawet nie zabiegał aby być z prokuraturą Polską na miejscu wypadku.


A ty knota dziesięciolecia?:D

Ale mózg masz wyprany jak rusek u putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne
REKLAMAMrowka zaprasza