Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Miodoworuda Forsycja niezalogowany
11 kwietnia 2022r. o 20:04
~~Malachitowy Bratek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Wreszcie PiS owskie mleko się rozlało. Antoni M puścił pierda stulecia.Nie wiem ale dowodzę , nie byłem ale wiem.W dniu wypadku podkulił ogon i pośpiesznie zwiał pociągiem do Warszawy. Przez 12 lat ani razu ani on ani nikt z podkomisji wstydu domniemanologii i insynuacji nie był a nawet nie zabiegał aby być z prokuraturą Polską na miejscu wypadku.


jako Polak i katolik, masz Pan rację

~~Malachitowy Bratek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Wreszcie PiS owskie mleko się rozlało. Antoni M puścił pierda stulecia.Nie wiem ale dowodzę , nie byłem ale wiem.W dniu wypadku podkulił ogon i pośpiesznie zwiał pociągiem do Warszawy. Przez 12 lat ani razu ani on ani nikt z podkomisji wstydu domniemanologii i insynuacji nie był a nawet nie zabiegał aby być z prokuraturą Polską na miejscu wypadku.


jako Polak i katolik, masz Pan rację


Bigos by powiedział, taka racja jaki katolik:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieska Bylica niezalogowany
11 kwietnia 2022r. o 22:25
Interpelacja nr 14224

do prezesa Rady Ministrów

w sprawie reakcji rządu Polski na narastanie zjawiska antypolonizmu na Ukrainie w postaci gloryfikacji S. Bandery, OUN i UPA - sprawców ludobójstwa ludności polskiej na Kresach II RP w latach 1943-1944

O ile jednak z Niemcami i Rosjanami rozmawiamy o historii w sposób otwarty, to w stosunku do Ukraińców unikamy tego tematu. Uważamy, że kwestia niepodległości naszego wschodniego sąsiada ciągle wymaga licznych zabiegów, które są ważniejsze od szczerej rozmowy o historii.

Czas jednak w tym wypadku nie goi ran, a wprost przeciwnie - doprowadza do ich zaognienia. Ekipa prezydenta Wiktora Juszczenki próbuje budować etos niepodległej Ukrainy na legendzie bojowników z UPA, a my milcząco to akceptujemy, nie mówiąc głośno całej prawdy. Nasze stosunki buduje się więc na pewnego rodzaju historycznym fałszu, przez co cierpi ich autentyczność. Coś, co nie jest oparte na prawdzie, nie może być szczere, wiarygodne i przez to trwałe. Ta rozbieżność między historią i polityką nabrzmiewa i kiedyś wybuchnie. Być może nawet doprowadzając do bardzo poważnego kryzysu w kontaktach politycznych.

Stosując podwójną miarę w artykułowaniu problemów historycznych wobec Niemców i Rosjan z jednej strony, a Ukraińców z drugiej, powodujemy, że cała nasza polityka jest niewiarygodna i przez to niepoważna, a w konsekwencji nieskuteczna.

Wobec powyższego oraz wobec konstytucyjnych kompetencji Pana Premiera, jako głównego ośrodka prowadzącego polską politykę zagraniczną, zwracam się do Pana Premiera z następującymi pytaniami:

1. Jakie kroki polski rząd podjął lub podejmie w najbliższym czasie, aby powstrzymać narastającą falę antypolonizmu na Ukrainie w postaci gloryfikacji autorów ludobójstwa ludności polskiej?

2. Czy Pan Premier zamierza podjąć stosowne działania na forum Unii Europejskiej i innych organizacji międzynarodowych, które doprowadzą do jednoznacznego potępienia zbrodni ukraińskich szowinistów na ludności polskiej i innych narodowości?

3. Jakie działania podejmuje polski wymiar sprawiedliwości, aby doprowadzić do osądzenia i skazania winnych rzezi na Krasach II RP w latach 1943-1944?

Z wyrazami szacunku

Poseł Bogusław Kowalski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 6:37
Ceny detaliczne niektórych podstawowych produktów spożywczych jak jaja, cukier, makarony, olej roślinny czy mięso wieprzowe i drobiowe są dzisiaj o od 50% do nawet 150% wyższe niż na początku ubiegłego roku.Pod koniec marca za masło trzeba było zapłacić o 10% więcej niż na początku stycznia. Na przestrzeni trzech miesięcy tego roku o 30% zdrożała wieprzowina, a makaron o 40% ,drób o 80%.
Producenci , dostawcy żywności i rudy TUSK z miesiąca na miesiąc podnoszą ceny żywności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Szczypiorek niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 8:24
~~wystarczy nie kraść napisał(a): Ceny detaliczne niektórych podstawowych produktów spożywczych jak jaja, cukier, makarony, olej roślinny czy mięso wieprzowe i drobiowe są dzisiaj o od 50% do nawet 150% wyższe niż na początku ubiegłego roku.Pod koniec marca za masło trzeba było zapłacić o 10% więcej niż na początku stycznia. Na przestrzeni trzech miesięcy tego roku o 30% zdrożała wieprzowina, a makaron o 40% ,drób o 80%.
Producenci , dostawcy żywności i rudy TUSK z miesiąca na miesiąc podnoszą ceny żywności.


Co ty masz w swojej głowie? ? ?
Podasz inflację na Ukrainie? ? ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falko niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 9:19
Co ty masz w swojej? Co kogo może obchodzić inflacja w Ukrainie? Co mnie obchodzi inflacja w Turcji która jest na poziomie 60% ? Żyjemy w Polsce !!!!!
W dupie mam inflację na Ukrainie czy w Niemczech.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Cis niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 11:48
Tak jak powyżej . W dupie mam to co na Ukrainie, w dupie mam wybuchające brzozy i całą tą religię. Interesuje mnie co Rząd robi żeby zadbać o Polskę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Bieluń niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 12:16
~~Malachitowy Bratek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Wreszcie PiS owskie mleko się rozlało. Antoni M puścił pierda stulecia.Nie wiem ale dowodzę , nie byłem ale wiem.W dniu wypadku podkulił ogon i pośpiesznie zwiał pociągiem do Warszawy. Przez 12 lat ani razu ani on ani nikt z podkomisji wstydu domniemanologii i insynuacji nie był a nawet nie zabiegał aby być z prokuraturą Polską na miejscu wypadku.


jako Polak i katolik, masz Pan rację

Tacy z was katolicy jak z koziej d.upy trąba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Cis niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 12:22
PRL działa, zgłosił posty :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza