Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 18:24
~~Zielona morwa napisał(a): W jakiej znowu Moskwie? Najwygodniej i najbezpieczniej tłuc się na innym terenie . Aż dziwne że Ukraińcy odnoszący tak wiele sukcesów o których zapewnia każda telewizja jeszcze nie ruszyli na Moskwę.


Właśnie z niecierpliwością na to czekam ,wtedy Kacapy nie mordowali by cywilów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Wołodia z Sewastopola niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 18:28
Wtedy tryzuby mordowali by cywilów w Moskwie na co zapewne czekasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 21:29
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE ! OD MORZA DO MORZA ! Już Jan Kochanowski chwalił Polskę, która „granice swoje rozciągnęła między morza dwoje”. „Polska od morza do morza”. To topos literacki wyrażający potęgę Polski, mającej za panowania Jagiellonów rozciągać się od Morza Bałtyckiego na północnym zachodzie po Morze Czarne na południowym wschodzie.Po raz pierwszy posłużył się nim Jan Kochanowski w dziele Satyr albo dziki mąż z 1564 roku, pisząc:

Pomnę ja przed laty,
że w Polsce żaden nie był w pieniądz bogaty
Kmieca to rzecz na on czas, patrzeć rolnej były
A Szlachta się rycerskim rzemiosłem bawiły
Tym ci Polska urosła, a granice swoje
Rozciągnęła szeroko między morza dwoje.
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Cis niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 21:34
AFERA! Koncern wycofuje 750 tys. dawek szprycy z powodu SKAŻENIA ciałem obcym! Zanieczyszczone partie trafiły do POLSKI?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Cis niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 21:35
OGROMNY NADMIAR szczepionek, ale będą kolejne! Morawiecki chce negocjować z Pfizerem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Heliotrop niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 22:38
~~Zarumieniony Cis napisał(a): Tak jak powyżej . W dupie mam to co na Ukrainie, w dupie mam wybuchające brzozy i całą tą religię. Interesuje mnie co Rząd robi żeby zadbać o Polskę.

rząd robi co jemu każą yanke i jewreje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A nie mówiłam niezalogowany
13 kwietnia 2022r. o 6:23
"Przetwarzanie przez państwo olbrzymich zestawów danych przywołuje skojarzenia z chińskim systemem kontroli społecznej" - zwraca uwagę Rzecznik Praw Obywatelskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WŁĄCZONE MYŚLENIE niezalogowany
13 kwietnia 2022r. o 11:06
Antoni Macierewicz przy aprobacie Polskiego rządu ogłosił oficjalnie że wypadek w Smoleńsku był zamachem bombowym zorganizowanym przez Rosje.
Prokuratura krajowa nie poszła za ciosem i nie złożyła wniosku o ściganie zbrodniarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.