Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Brawo PiS niezalogowany
25 kwietnia 2022r. o 10:08
Oczekujecie na mnie misie kolorowe?

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felek niezalogowany
25 kwietnia 2022r. o 11:02
~~Ciekawostka napisał(a): "Lider PiS domaga się, by Tusk w ciągu 24 godzin od chwili otrzymania wezwania zamieścił na swoim koncie na Twitterze przeprosiny, które miałyby być przez tydzień „przypięte” na samym początku strony głównej jego profilu.

„Przepraszam Jarosława Kaczyńskiego za to, że w moim wpisie na portalu Twitter z 19.04.2022 r. fałszywie przypisałem mu twierdzenie, że w USA sfałszowano wybory. W rzeczywistości Jarosław Kaczyński takiego poglądu nie prezentował, a tym samym bezprawnie naruszyłem jego dobre imię” – mają brzmieć przeprosiny"

Taka sytuacja


Może najpierw pan Kaczyński wykona prawomocne wyroki i przeprosi osoby z którymi przegrał procesy o pomówienia, zresztą Tusk napisał prawdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis i jego zwolenników niezalogowany
25 kwietnia 2022r. o 11:05
Węgry chcą zablokować sankcje energetyczne przeciw Rosji. PiS chce sprzedać część naszego przemysłu naftowego Węgrom. Kaczyński twierdzi, że w USA sfałszowano wybory, a Morawiecki wspiera le Pen i atakuje Unię. Plany pisane obcym alfabetem.

1000% PRAWDY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za qtas niezalogowany
25 kwietnia 2022r. o 17:24
~~Granatowa Dalia napisał(a):






Jak cię spotkam wieśniaku to oklepię ci kaczan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Ciemiernik niezalogowany
25 kwietnia 2022r. o 22:40
i to mi się podoba - "Pis_i Rozkład"

"zwiększenie ulgi dla członków związków zawodowych, wprowadzonej w 2022 r. "Do tej pory takiego odliczenia nie było.

Taką zmianę zaproponowała "Solidarność" w trakcie konsultacji społecznych nad projektem reformy podatkowej"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 12:32
no i nadchodzą kolejne kary na jakie piSSdzielski nie(rząd) naraził ten kraj...
po odsłonie kolejnej afery z podwójną sprzedażą respiratorków za które przepłacono to teraz kolejna afera ze ''ściepionkami'' ;D

wiem że kilku pajaców pobiegnie z ochotą się ''zaściepić'' po raz piąty czy dziewiąty ale tego badziewia są miliony...
co z tym zrobić ?
przyjdzie płacić kary i słusznie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Różanecznik niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 13:24
~~Horus napisał(a): no i nadchodzą kolejne kary na jakie piSSdzielski nie(rząd) naraził ten kraj...
po odsłonie kolejnej afery z podwójną sprzedażą respiratorków za które przepłacono to teraz kolejna afera ze ''ściepionkami'' ;D

wiem że kilku pajaców pobiegnie z ochotą się ''zaściepić'' po raz piąty czy dziewiąty ale tego badziewia są miliony...
co z tym zrobić ?
przyjdzie płacić kary i słusznie...;D


Z czego te kary chcesz zapłacić ? Przecież Premier Mateusz Morawiecki, występując w poniedziałek wieczorem w Senacie podczas rozpatrywania przez izbę wyższą sejmowego projektu tzw. tarczy antykryzysowej, ujawnił, że sytuacja finansowa Polski w związku z pandemią COVID-19 staje się dramatyczna, a kasa państwowa praktycznie jest już pozbawiona pieniędzy.

Szef rządu poinformował, że rząd na bieżące potrzeby ma w budżecie tzw. poduszkę płynnościową w wysokości około 50 miliardów złotych. – W normalnych warunkach wystarczy to na 6-7 tygodni – stwierdził Morawiecki. Potem, jak dodał, trzeba będzie się zapożyczać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Różanecznik niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 13:25
Wystąpienie premiera w Senacie rozwiewa wątpliwości: PiS doskonale wie, że zdemolowało finanse publiczne i nie ma jak bronić Polski przed zapaścią gospodarczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza