Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Hans niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 13:26
Jasnoszary Różanecznik to sem ja Hans :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bruinner niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 13:33
J23 nie ze mną te numery Kloss:-)
Hans czyli u Frau Grety o 18?
Ma być tam Wolf, zawsze mnie śmieszy jak można zająca nazwać wilkiem?
Pa:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Różanecznik niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 13:36
~~Bruinner napisał(a): J23 nie ze mną te numery Kloss:-)
Hans czyli u Frau Grety o 18?
Ma być tam Wolf, zawsze mnie śmieszy jak można zająca nazwać wilkiem?
Pa:-)



PRL znowu wstydziłeś się podpisać :-) . Zawsze tak robisz jak nie masz argumentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hans niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 13:36
Szykują się kolejne kłopoty :
Ryanair składa skargę na polski rząd do Brukseli. Chodzi o nowe zasady lotów
Irlandzka linia lotnicza uważa, że nowe rządowe rozporządzenie "przyznaje pierwszeństwo LOT-owi i jego klientom na Lotnisku Chopina w Warszawie przed pasażerami Ryanaira na lotnisku Warszawa Modlin". W związku z tym Ryanair złożył skargę do Komisji Europejskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Powój niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 13:36
~~Jasnoszary Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): no i nadchodzą kolejne kary na jakie piSSdzielski nie(rząd) naraził ten kraj...
po odsłonie kolejnej afery z podwójną sprzedażą respiratorków za które przepłacono to teraz kolejna afera ze ''ściepionkami'' ;D

wiem że kilku pajaców pobiegnie z ochotą się ''zaściepić'' po raz piąty czy dziewiąty ale tego badziewia są miliony...
co z tym zrobić ?
przyjdzie płacić kary i słusznie...;D


Z czego te kary chcesz zapłacić ? Przecież Premier Mateusz Morawiecki, występując w poniedziałek wieczorem w Senacie podczas rozpatrywania przez izbę wyższą sejmowego projektu tzw. tarczy antykryzysowej, ujawnił, że sytuacja finansowa Polski w związku z pandemią COVID-19 staje się dramatyczna, a kasa państwowa praktycznie jest już pozbawiona pieniędzy.

Szef rządu poinformował, że rząd na bieżące potrzeby ma w budżecie tzw. poduszkę płynnościową w wysokości około 50 miliardów złotych. – W normalnych warunkach wystarczy to na 6-7 tygodni – stwierdził Morawiecki. Potem, jak dodał, trzeba będzie się zapożyczać.

no właśnie w tym jest problem ...z czego?
słuchałem tej wypowiedzi i rżałem ze śmiechu bo cały czas wisi nad tym wszystkim obciążenie finansowe za Turów a teraz słyszę że trzeba się będzie zapożyczać...;D

to jak to się ma do słów papcia-glapcia który z miesiąc czy dwa wstecz zapewniał że jesteś my na tyle bogatym krajem i to do nas inni zwracają się o pożyczki...

wiesz ile teraz Polska ''wisi'' pfizerowi za zamówione szczepionki?
a pfizer to nie jedyna firma bo w kolejce czeka jeszcze moderna...

mogę to odszukać ...kwoty ciekawe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felek niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 13:38
~~Jasnoszary Różanecznik napisał(a): Wystąpienie premiera w Senacie rozwiewa wątpliwości: PiS doskonale wie, że zdemolowało finanse publiczne i nie ma jak bronić Polski przed zapaścią gospodarczą.


Tak się kończy ,, picie '' za pożyczone, sama obsługa zadłużenia już ty roku wyniesie 50 mld zł rocznie, natomiast w latach 2023 - 25 spłacone będą musiały być pożyczki obligacyjne w wysokości ok. 1 biliona zł. Tak pięknie wyglądają 6 - letnie rządy Pis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Niecierpek niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 13:43
~~Horus napisał(a): no i nadchodzą kolejne kary na jakie piSSdzielski nie(rząd) naraził ten kraj...
po odsłonie kolejnej afery z podwójną sprzedażą respiratorków za które przepłacono to teraz kolejna afera ze ''ściepionkami'' ;D

wiem że kilku pajaców pobiegnie z ochotą się ''zaściepić'' po raz piąty czy dziewiąty ale tego badziewia są miliony...
co z tym zrobić ?
przyjdzie płacić kary i słusznie...;D


Zaszczepcie tego MW dwudziestoma dawkami. Nie żałujcie mu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Kleome niezalogowany
26 kwietnia 2022r. o 16:17
WĘGRY- tona węgla 700zł, paliwo 5,60zł za litr
https://www.facebook.com/photo/?fbid=164117999327888&set=a.163690449370643
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.