Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy rekord IV fali! W Polsce rekordowa liczba nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, z powodu COVID-19 zmarło 460 osób
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 listopada 2021r. o 7:35
~~Berlin napisał(a): W laboratorium w Karolinie Północnej podrasowali znanego od lat koronawirusa aby łatwo mógł się przenosić na ludzi .Następnie przeniesiono go do laboratorium WHO w Wuhan ,gdzie pracowało nad nim międzynarodowe grono naukowców pod kierownictwem Amerykanina .Opłacane badania były przez Amerykanów .w celu zaplanowanej od dawna pandemii , której głównym celem jest podanie jak największej liczbie ludzi na planecie pod pozorem szczepionki przygotowanego wcześniej preparatu .


Smaczku całej tej sprawie dodaje fakt, ze ten sam instytut, w Karolinie Północnej dysponuje antidotum na koronawirusa, które zapobiega jego replikacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Pysznogłówka niezalogowany
25 listopada 2021r. o 8:05
Właśnie coraz to nowe informacje wychodzą o handlu certyfikatami covidowymi. Później antyszczepy słyszą, że zaszczepieni tez umierają więc problem jest tutaj wyjaśniony. Mam nadzieje, że osoby, które organizują ten nielegalny proces handlu poniosą karę i to bardzo poważną. To są właśnie rzetelne źródła na których przeciwnicy szczepień się opierają a takich lewych certyfikatów są tysiące według dziennikarzy, którzy przeprowadzili prowokacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 listopada 2021r. o 8:09
~~Zarumieniona Pysznogłówka napisał(a): Właśnie coraz to nowe informacje wychodzą o handlu certyfikatami covidowymi. Później antyszczepy słyszą, że zaszczepieni tez umierają więc problem jest tutaj wyjaśniony. Mam nadzieje, że osoby, które organizują ten nielegalny proces handlu poniosą karę i to bardzo poważną. To są właśnie rzetelne źródła na których przeciwnicy szczepień się opierają a takich lewych certyfikatów są tysiące według dziennikarzy, którzy przeprowadzili prowokacje.

Tak, należy jak najszybciej przywrócić karę śmierci :-))))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 listopada 2021r. o 8:11
takie jak z Sawicką? ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwony Starzec niezalogowany
25 listopada 2021r. o 8:33
~~Pinochet napisał(a): Jurko61 napisał(a): Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a):
Janusz według twego wpisu , to każdy kraj wprowadza holokaust na własnym narodzie ??
Czy źle zrozumiałem ??
Niemcy to dopiero fundują holokaust :):)
Od dzisiaj bez testu do komunikacji miejskiej nie wejdziesz ,

Akurat Niemcy mają doświadczenie z paszportami dla "ochrony zdrowia".
Wprowadził im to sam "malarz Akwarelista" w 1933 ;)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2020922494737344&;;;set=p.2020922494737344&type=3

Jurgen, to jak wygląda obecny paszport covidowy w Niemczech? Poza logo coś się zmieniło? ;)

Po za tym że Jurgen/Jürgen nie jest odpowiednikiem Jerzego nic się nie zmieniło ;);)
Dopisane 24.11.2021r. o godz. 23:17:~~p napisał(a): Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): ~~pinochet napisał(a):

Może zrozumiesz sens szczepienia , nigdzie nie wpisałem iż obawiam się niezaszczepionych ,
Oczywiście jestem jak stwierdziłeś zweimal geimpft, a od ostatniego piątku dodatkowo przyjąłem
Szczepionkę przypominającą , śmieszne wręcz rozbawiające jest to wasze bohaterstwo nieszczepienia się ,
jestem w pełni świadom co zostaje mi wstrzyknięte by powstrzymać w jakimś stopniu Covid 19,
Zawsze byłem optymistycznie nastawiony i nie próbowałem jak większość oponentów na tym forum
Wynajdywać kwadratowego koła , wiara przenosi góry , a ciągłe niezdecydowanie i podejrzenia
iż cały świat naukowców -wirusologów jest skorumpowany pracuje na konto Masonerii
To beka śmiechu , choć jestem Polakiem z całą odpowiedzialnością stwierdzam iż
Polacy to taki dziwni niewiedzący czego chcą ludzie , często stawiający veto , ot tak by zaistnieć .

Jurko61,rzeczywiście Polacy to "taki" dziwni....Podczas Drugiej Wojny Światowej,kiedy obywatele wszystkich krajów Europy służyli w SS,to tych dziwnych Polaków było zero.Zwyczajnie nie szli z duchem czasu.W Niemczech też zakładają wenflon przy okazji trzeciej dawki na te następne? To nie jest tak,że Polacy łykają wszystko co zachodnie.Widzę ,że zwyczajnie czujesz się lepszy od ziomków ,bo mieszkasz w Niemczech i może zarabiasz więcej od rodaków. Powiedzieć o Tobie prostak ,to i tak dla Ciebie komplement







Rzeczywiści

Widzisz Dziwny Pinoczecie w odwrotności do ciebie nie obrażam ,
Szczepionka zniwelowała wulgaryzm u mnie jako skutek uboczny ,
Może jednak się zaszczep będzie poziom dyskusji, a tak walka z wiatrakami .


No cóż ,Dojczland( i Austria) uber alles.Jak bardzo trzeba być ślepym by nie zauważyć co się odpierdala teraz na świecie pod pretekstem tej plandemii? Na tym forum wielu już poddało walcząc z Tobą,Lucjanem,Armagedonem i Kazimierzem. Ja muszę też.W myśl zasady,że z dżentelmenem trzeba walczyć po dżentelmensku,z bandyta po bandycku,a z głupkami trzeba przegrać. Poddaję się

Czyli mogę liczyć na twoje opamiętanie i jutro szczepimy się ???
Muszę przyznać,że Ty,pan Lucjan,pan Kazimierz,Armagedon macie jedna pozytywną ceche-z niesamowitym spokojem bierzecie na klatę obelgi foliarzy takich ja np. ja.Zastanawiam się czy to cecha wrodzona czy nabyta po szczepionkach? Ja już na Was nic złego nie napiszę,bo jesteście tak zmanipulowani,że nie ma szans byście zmienili zdanie na temat tej plandemii


Poradzę coś lepszego na poprawę humoru ,
Przeczytaj swoje wszystkie wpisy ,przeanalizuj i zobaczysz że każdemu reżyserowi filmów
Science Fiction daleko do ciebie :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Moszenki niezalogowany
25 listopada 2021r. o 8:50
Akurat we wszystkich państwach europejskich wzrost zakażeń. Akurat w listopadzie kiedy największe zachorowania na grypę. Ależ to wszystko to propaganda. Gołym okiem widać że wszystkie państwa się sprzedały i będą ciągnąć tą scieme. Jeszcze te szczepienia z du py wzięte które nic nie dają, wręcz przeciwnie ludzie od tego padają jak muchy. Niech rząd pokaże ilu polityków się zaszczepilo. Trzeba być kmiotem żeby nie widzieć jaka to wszystko sciema.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Pysznogłówka niezalogowany
25 listopada 2021r. o 8:55
Kolejny mądry się znalazł, czapki z głów przed takim "fachowcem" za dychę. Cały świat, skorumpowany, zakłamany, wysyłający ludzi na rzęź. Otępienie ludzkie jest niezbadane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Minister niezalogowany
25 listopada 2021r. o 9:10
Przecież te wyszczepienia dają nieśmiertelność , pojedyńczą , podwójną ,potrójną i będą następne nieśmiertelności .Jeśli ktoś zachoruje i umrze po wyszczepieniu tzn .że nastąpiła koincydencja czasowa albo miał fałszywy paszport .Najgroźniejsi są nie wyszczepieni foliarze ,może taki rzucić wirusem w nieśmiertelnego i nieśmiertelność diabli biorą .Dlatego nieśmiertelni powinni nosić pieluchy na twarzach i chronić się w kinach , restauracjach i innych budynkach gdzie groźni foliarze nie będą mieli wstępu.Aby wyeliminować foliarzy władze chcą wprowadzić przymusową wielokrotną nieśmiertelność . Wtedy Ci którzy są tylko pojedyńczo lub podwójnie nieśmiertelni zostaną foliarzami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza