Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W ciągu ostatniej doby zmarło 421 osób zakażonych koronawirusem. Liczba zgonów przeraża lekarzy
~~Spopielały Zawilec niezalogowany
26 listopada 2021r. o 21:05
WALCZMY 4.12.2021R. WE WROCŁAWIU O WOLNOSC SŁOWA I DYSKRYMINACJE W MARSZU

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucuś to są jaja niezalogowany
26 listopada 2021r. o 21:18
Lucuś, skomentuje uczciwie, tak żebyś mógł potem spojrzeć w lustro, taka wiadomość:
https://portal.abczdrowie.pl/po-szczepieniu-mozna-zachorowac-na-covid-19-decyduje-o-tym-kilka-czynnikow

Z tego jasno wynika, że czepienia to bezsensowna bzdura! Wystarczy umieć chociaż trochę myśleć, co jak widać jest obecnie dla większej części populacji zadaniem niewykonalnym.
A Fiałek wypowiadający się na temat czepień wypowiada takie głupoty, że gdyby miał trochę przyzwoitości to spaliłby się ze wstydu.
Czepienia miały chronić - nie chronią.
Miały być skuteczne - wg badan po trzech miesiącach skuteczność spada czyli są nieskuteczne.
Kłamie, że od razu wiadomo było, że dwie dawki nie wystarczą. A każdy bez uszkodzenia mózgu pamięta, że dwie dawki i 60% wyczepionych miało załatwić plandemię.
Jakiś następny geniusz medyczny z profesorskim tytułem zapewnia, że wyczepienie nie będą ciężko chorować, a tymczasem wg oficjalnych danych ponad 30% w szpitalach to zaczepieni.
Cały bełkot tzw. specjalistów pokazuje jedno - albo są głupi,. albo kłamią.
Lucuś, te czepionki są goowno warte, co jasno wynika z tego na okrągło pisanego tekstu propagandowego.
I co ty na to? Uważasz, że 4 i 5 i n-ta szpryca, to jest normalne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Magnolia niezalogowany
26 listopada 2021r. o 21:19
Covid to sciema 21 wieku. Akurat przyszedł listopad i we wszystkich państwach znowu zakażenia!! Gdzie on był na wakacjach? Też miał urlop? Pewnie jakieś spotkanko głów państwa było i znowu zmowa. Tak więc karawana jedzie dalej!!! A wy dalej sie kłóćcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
26 listopada 2021r. o 21:26
~~Pinochet napisał(a): Zamknij się ,Ty omikronie pi...


Jest mój ulubiony foliarz mitoman :D

Tęskniłem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
26 listopada 2021r. o 21:30
~~Płowa Magnolia napisał(a): Covid to sciema 21 wieku. Akurat przyszedł listopad i we wszystkich państwach znowu zakażenia!! Gdzie on był na wakacjach? Też miał urlop? Pewnie jakieś spotkanko głów państwa było i znowu zmowa. Tak więc karawana jedzie dalej!!! A wy dalej sie kłóćcie


Pierwsze z brzegu, Hiszpania + Brazylia.

A kto tu się kłóci? Ja tylko tu przychodzę poczytać ekspertów, np taki pinochet, dla mnie to niekwestionowany autorytet w sprawach wirusologii, a szczególnie w sprawach grypy.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
26 listopada 2021r. o 21:43
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Zamknij się ,Ty omikronie pi...


Jest mój ulubiony foliarz mitoman :D

Tęskniłem.


Ciesze sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Wiekuistka niezalogowany
26 listopada 2021r. o 21:44
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Zamknij się ,Ty omikronie pi...


Jest mój ulubiony foliarz mitoman :D

Tęskniłem.


Ciesze sie

A zajarzyles chociaż dlaczego nazwałem Cię omikronem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
26 listopada 2021r. o 21:51
~~Jasnolawendowa Wiekuistka napisał(a): A zajarzyles chociaż dlaczego nazwałem Cię omikronem?


Przyzwyczajaj się do tej nazwy, niedługo zagości w naszym kraju i wyprze słynną deltę :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego