Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W ciągu ostatniej doby zmarło 421 osób zakażonych koronawirusem. Liczba zgonów przeraża lekarzy
~~Eryk ź niezalogowany
26 listopada 2021r. o 22:00
Powiat bolesławiecki drugi pod względem zachorowań. Nie boją się covidu. Na cmentarzu są jeszcze wolne miejsca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
26 listopada 2021r. o 22:08
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnolawendowa Wiekuistka napisał(a): A zajarzyles chociaż dlaczego nazwałem Cię omikronem?


Przyzwyczajaj się do tej nazwy, niedługo zagości w naszym kraju i wyprze słynną deltę :)


Wyprze,ale w propagandzie podłych lekarzy i polityków i w głowach takich oglupialych ludzi jak Ty.Choc ciągle mam wątpliwości czy jesteś podły czy głupi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Krokus niezalogowany
26 listopada 2021r. o 22:14
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): nie otwierałem linka więc nie wiem co w Belgii ale w Polsce już ogłoszono że mamy kolejną wersję wirusa...
zwie się Nu ...

a więc w perspektywie co?
podwijanie rękawków do kolejnych ''szczepionek'' i kolejnych ''przypomnień''...:D


Oczywiście, dobrze kombinujesz.

ja nie kombinuję ...
ja wiem ...;D


Ty wiesz ??? Nie ośmieszaj się Morus
Tak oczywiście , ty wiesz ile zjesz , a potem ile wy@r@sz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
26 listopada 2021r. o 22:26
~~Pinochet napisał(a): jesteś podły czy głupi?


Już pisałem kiedyś, no ale ok, powtórzę... sympatyczny, bezkonfliktowy realista z tego pięknego hrabstwa, które jak to Eryk wyżej wspomniał jest na zaszczytnym drugim miejscu pod względem zakażeń.

Sytuacja staje się poważna, bo na horyzoncie czai się już kolejna mutacja. Ogłaszam alarm pierwszego stopnia.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
26 listopada 2021r. o 22:29
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): jesteś podły czy głupi?


Już pisałem kiedyś, no ale ok, powtórzę... sympatyczny, bezkonfliktowy realista z tego pięknego hrabstwa, które jak to Eryk wyżej wspomniał jest na zaszczytnym drugim miejscu pod względem zakażeń.

Sytuacja staje się poważna, bo na horyzoncie czai się już kolejna mutacja. Ogłaszam alarm pierwszego stopnia.



Jednak podły.Bsrdziej szanuje głupka Lucjana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alfa - Omega niezalogowany
26 listopada 2021r. o 22:33
A jak parę miesięcy temu pisałem o całym greckim alfabecie i że nawet na nim się nie skończy to od foliarzy i płaskoziemców wyzywano. A tu proszę - Mumia Europejska jedzie po całym greckim alfabecie z wirusami, aż miło
https://wiadomosci.wp.pl/omikron-nowy-wariant-koronawirusa-wywolal-niepokoj-w-brukseli-trwa-narada-6709073672505984a
Jak pisałem, że po trzeciej dawce na koronaświrusa, będzie pierwsza na delta, potem czwarta na koronaświrusa i druga z deltę połączona z pierwszą na gammę, po nich co dwa tygodnie szpryca, bo będzie cały alfabet! No i jest omikron!
Czepień będzie cała masa, nieskutecznych i bez sensu (poza kasą dla koncernów), a ludzie będą i tak chorować. Czepionki ich osłabią, więc co chwilę będzie kolejna fala, tak jak już w Singapurze za...la (trochę rymu dla humoru, chociaż wyczepieni mają humor wyeliminowany).
No i jak zwykle w tekście cytuje się pełno covidiańskich bzdur - najpierw pada stwierdzenie, że nie wiadomo czy obecne czepionki będą skuteczne, a potem jest wniosek, że trzeba czepić się jak najszybciej! Czyli czepić się czymś, co na obecne mutacje jest w zasadzie nieskuteczne, nie wiedząc czy coś to da na nową mutację, ale czepić się jak najszybciej. Przecież to czysty idiotyzm!
Ten brak jakiejkolwiek logiki u covidian jest przerażający. Czy oni wszyscy naprawdę pogłupieli?

Lucek zaraz nam wytłumaczy,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
26 listopada 2021r. o 22:34
~~Pinochet napisał(a): Jednak podły.Bsrdziej szanuje głupka Lucjana


Jeżeli dla ciebie lekarze są podli to o czym tu dyskutować?
powinieneś brać jakieś leki chłopie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
26 listopada 2021r. o 22:42
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,covid-19-zalal-europe--lockdowny--stany-wyjatkowe-i-nowe-restrykcje,artykul,60403627.html

Polska wybrała inna drogę, niestety ma to odzwierciedlenie w liczbie dziennych zgonów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie