Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspólnie zredagujmy lepszy Portal Bolec.Info
11445
PanM
9 lutego 2022r. o 22:35
emem napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Zobacz cykliczne wywiady " W SAMO POŁUDNIE "


yyyyy... cykl "W samo południe" zakończyliśmy mniej więcej rok temu...

Z grzeczności nie zaprzeczam.



Dopisane 09.02.2022r. o godz. 22:17:

To taki przykład dla refleksji.


Dopisane 09.02.2022r. o godz. 22:17:

To taki przykład dla refleksji.


Dopisane 09.02.2022r. o godz. 22:35:

Marcinie -- był taki rok w którym dałem Twemu portalowi milion odsłon. / mam archiwum/ w efekcie dostałem kopa.
W czasie wyborów po znanym wywiadzie " Jestem lepszy do Piotra Romana " tylko Ty stanąłeś w mojej obronie . Za co dziękuję . Ale jednak / MLEKO SIĘ WYLAŁO /.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 lutego 2022r. o 17:03
Masz czas, emem? Przeglądnij parę stron. Podoba ci się taki styl dyskusji w twoim "domu"? 10 czy nawet 5 lat temu coś takiego było tu nie do pomyślenia.

https://www.bolec.info/boleslawiec/forum/121731/dyskusja/729/nowy-lad-wg-pis

Zrób jakiś porządek, a później wstawiaj ankiety. Pokaż że forum to dla ciebie nie tylko dodatkowe źródło zarabiania.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fjh niezalogowany
11 lutego 2022r. o 14:07
PanM napisał(a): Marcinie -- był taki rok w którym dałem Twemu portalowi milion odsłon. / mam archiwum/ w efekcie dostałem kopa.

To teras jusz wiem rze PanM to skrót od Pan Megaloman. Miljon odsłon a może 100 Sasinów odsłon PanieM?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 lutego 2022r. o 16:54
pojawiam się i znikam...i znikam...;D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 lutego 2022r. o 18:19
~~fjh napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Marcinie -- był taki rok w którym dałem Twemu portalowi milion odsłon. / mam archiwum/ w efekcie dostałem kopa.

To teras jusz wiem rze PanM to skrót od Pan Megaloman. Miljon odsłon a może 100 Sasinów odsłon PanieM?


Zobacz megalo --amie jak to leciało tylko dwa przykłady i 170 tysiecy odsłon.

https://www.bolec.info/boleslawiec/informacje/kategoria/11597/jestem-lepszy-niz-piotr-roman
1/ 110 tys
https://www.bolec.info/boleslawiec/informacje/kategoria/8307/powiatowy-urzad-pracy-sklep-bez-towaru
2/60 tys


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stirlitz niezalogowany
11 lutego 2022r. o 18:24
Czy czasem z połowę tych odsłon sam nie nabiłeś siedząc tu od rana do nocy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
11 lutego 2022r. o 18:30
aż dziwne, że osoba nie wygrała tych wyborów.
Każdy mieszkaniec miasta, przeczytał ten wywiad po 3 razy... i nic do nikogo nie dotarło... albo osoba głupoty tam wygadywała... nie wiem, nie czytałem ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
11 lutego 2022r. o 18:38

Pare lat temu nie do pomyślenia był taki rysztok jak czasami jest obecnie,każdy przygłup ma wolną rękę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza