Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspólnie zredagujmy lepszy Portal Bolec.Info
~~Grynszpanowa Fuksja niezalogowany
11 lutego 2022r. o 19:07
PIS-PO-PRL napisał(a): aż dziwne, że osoba nie wygrała tych wyborów.
Każdy mieszkaniec miasta, przeczytał ten wywiad po 3 razy... i nic do nikogo nie dotarło... albo osoba głupoty tam wygadywała... nie wiem, nie czytałem ;)

prl ,dobrze że nie czytałeś ,oni (palikoty ) to była taka przystawka PO jak psl
którzy myśleli (i tak zachowywali )jakby mieli monopol na władze do końca i jeden dzień dłużej
ale za sprawą podniesienia wieku emerytalnego i rewaloryzacji emerytur ,jakich to wiesz (kwot)
pis ,i przystawki pis wygrały wybory ,zresztą co ja będę Tobie wykladał politykę (którą rządzący mają tylko dla siebie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 lutego 2022r. o 19:24
a ja wręcz przeciwnie...
szkoda że nie czytałeś ...
od tamtych lat do dzisiaj nic się nie zmieniło...
kiedyś były w tej polskiej ''polityce'' świńskie ryje i dzisiaj też są...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Żywotnik niezalogowany
11 lutego 2022r. o 21:20
wysłałam, ale czy coś się zmieni , nie wiem ...na dzień dzisiejszy najlepiej informuje TBB
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 lutego 2022r. o 21:29
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kibic niezalogowany
12 lutego 2022r. o 8:30
Brakuje wywiadów z prezesami spółek miejskich.jak to kiedyś bywało mieszkańcy mają prawo wiedzieć co tam dzieję się.winny być odpowiedzi na pytania zadane na ręce redakcji..wczesniej przed programem i nie wybiórczo ale wszystkie
By P anowie szefowie ustosumkowali się ns antenie..bylo by to ciekawie no i oczywiście oglądalność bylaby tak myślę bardzo wysoka.to tylko prośba pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
12 lutego 2022r. o 9:10
Prezes nie jest od wywiadów.
Prezes jest od bycia prezesem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 lutego 2022r. o 9:53
~~Kibic napisał(a): Brakuje wywiadów z prezesami spółek miejskich.jak to kiedyś bywało mieszkańcy mają prawo wiedzieć co tam dzieję się.winny być odpowiedzi na pytania zadane na ręce redakcji..wczesniej przed programem i nie wybiórczo ale wszystkie
By P anowie szefowie ustosumkowali się ns antenie..bylo by to ciekawie no i oczywiście oglądalność bylaby tak myślę bardzo wysoka.to tylko prośba pozdrawiam.


zadać pytanie prezesowi temu czy innemu zawsze możesz ale czy otrzymasz odpowiedź to już inna kwestia...
pytania muszą przejść przez gęste sito redakcji a ta decyduje o co można pytać ...
po co prezes ma się spocić na wizji? ;D

ale po to są te ''wywiady'' w ścisłym gronie? czyt. prezes i ....drugi prezes...;D
czy ktoś pamięta jakiś przypadek by dany prezes spotkał się z ''po pierwsze mieszkańcami''?
by odpowiadał na bezpośrednio zadawane pytania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksywa niezalogowany
12 lutego 2022r. o 13:13
A co się tak boicie bezpośredniej rozmowy pytań itd.mieszkancom należą się odpowiedzi na pytania i te też nie wygodne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza