Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Barczyk, Ślusarz, czy Witkowski? Kogo widzisz w senacie? SONDA
~~Białoszary Zaślaz niezalogowany
5 października 2023r. o 16:10
~~Bladożółta Imperata napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoczekoladowy Żylistek napisał(a): Na kogo warto zagłosować na senatora w Bolesławcu oprócz bezpartyjnych bo mieli już swoje pięć minut


Nie zagłosuje na cwaniakow z ratusza i spodka ..

.bezpartyjnych :)))

koniec krecenia lodów za mój głos..

PANOWIE ROMAN..GABRYSIAK BARCZYK....KOWALSKI

Dz,is naczepa...jutro może taczka...I ta walka i tyle sil od wlasciciela naczep i bezpartyjnych...bo układ ..koryto ..może się zachwiac...zawalić....I tyle prawd wyplynie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyrektor zoo niezalogowany
5 października 2023r. o 16:21
Zlikwidować senat ,bo tylko wydłuża procedury ustawodawcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Miodunka niezalogowany
5 października 2023r. o 16:31
~~Białoszary Zaślaz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladożółta Imperata napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoczekoladowy Żylistek napisał(a): Na kogo warto zagłosować na senatora w Bolesławcu oprócz bezpartyjnych bo mieli już swoje pięć minut


Nie zagłosuje na cwaniakow z ratusza i spodka ..

.bezpartyjnych :)))

koniec krecenia lodów za mój głos..

PANOWIE ROMAN..GABRYSIAK BARCZYK....KOWALSKI

Dz,is naczepa...jutro może taczka...I ta walka i tyle sil od wlasciciela naczep i bezpartyjnych...bo układ ..koryto ..może się zachwiac...zawalić....I tyle prawd wyplynie:)

Racja.''""".BEZPARTYJNYM podziękowałam będąc psychicznie zmuszona do podpisywania listy na Kamila Barczyka w szpitalu..czuję się z tym źle bo chcę pracować.. ale straszyli ze pójdę na czarną liste""" to słowa bliskich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Portulaka niezalogowany
5 października 2023r. o 16:32
"Racja.''""".BEZPARTYJNYM podziękowałam będąc psychicznie zmuszona do podpisywania listy na Kamila Barczyka w szpitalu..czuję się z tym źle bo chcę pracować.. ale straszyli ze pójdę na czarną liste""" to słowa bliskich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
5 października 2023r. o 16:52
https://opolska360.pl/byl-punkowiec-jest-dachowiec-pawel-kukiz-bohaterem-piosenki-dawnych-kolegow-z-piersi/


Szmata kukiz "antysystemowy" sprzedał się kanalii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Piwonia niezalogowany
5 października 2023r. o 17:20
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): https://opolska360.pl/byl-punkowiec-jest-dachowiec-pawel-kukiz-bohaterem-piosenki-dawnych-kolegow-z-piersi/


Szmata kukiz "antysystemowy" sprzedał się kanalii

Startował z BEZPARTYJNYCH...I teraz nic nie dziwi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Platan niezalogowany
5 października 2023r. o 17:37
~~Wrzosowa Portulaka napisał(a): "Racja.''""".BEZPARTYJNYM podziękowałam będąc psychicznie zmuszona do podpisywania listy na Kamila Barczyka w szpitalu..czuję się z tym źle bo chcę pracować.. ale straszyli ze pójdę na czarną liste""" to słowa bliskich...


I tak samo było w szpitalu mamusi w Zgorzelcu....niestety...taką prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Łubin niezalogowany
5 października 2023r. o 17:45
Nie ma żadnego wyboru :( Trzeba będzie pominąć wybory do senatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza