Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Karminowa Celozja niezalogowany
1 lipca 2024r. o 19:00
oj tam...
dzisiaj zastawiłem w lombardzie ostatnie trampki a Grześ croksy...;D
dali mi cztery złote więc wiadomo...na dwa kuponu miałem...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uśmiechnięta ale zwinięta niezalogowany
1 lipca 2024r. o 20:56
~~Karminowa Celozja napisał(a): oj tam...
dzisiaj zastawiłem w lombardzie ostatnie trampki a Grześ croksy...;D
dali mi cztery złote więc wiadomo...na dwa kuponu miałem...HAHAHAHAHA



Potężna jest siła nałogu.... wszystko na kupony :-) Oby tylko żona za kupon nie została zastawiona ..... :-)
ps.
Yanku co u syna ? Przybył na dzień ojca i wręczył tsvety ili niet ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yanku niezalogowany
1 lipca 2024r. o 21:19
~~uśmiechnięta ale zwinięta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowa Celozja napisał(a): oj tam...
dzisiaj zastawiłem w lombardzie ostatnie trampki a Grześ croksy...;D
dali mi cztery złote więc wiadomo...na dwa kuponu miałem...HAHAHAHAHA



Potężna jest siła nałogu.... wszystko na kupony :-) Oby tylko żona za kupon nie została zastawiona ..... :-)
ps.
Yanku co u syna ? Przybył na dzień ojca i wręczył tsvety ili niet ?


A ty ojca swego znasz ? gdyż potężna jest siła nałogu matki !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lkjjlkjlk niezalogowany
1 lipca 2024r. o 21:36
~~Uśmiechnięta ale zwinięta napisał(a): Tyle wygrywasz w te swoje zakłady że powinieneś helikopterem latać albo przynajmniej taksówką a nie kuśtykać po

toż to pospolity atencjusz - stulejarz - ci co naprawdę wygrywają nie chwalą się publicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryży omlet niezalogowany
1 lipca 2024r. o 21:59
~~Uśmiechnięta ale zwinięta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowa Celozja napisał(a): nie po to ''carewicz'' dał ''po pierwsze mieszkańcom'' darmoszkę na autobusy bym teraz wydawał kasę na paliwo...;D


Tyle wygrywasz w te swoje zakłady że powinieneś helikopterem latać albo przynajmniej taksówką a nie kuśtykać po lądowaniu z rusztowania na darmowy autobus co to go PiSowiec podstępnie podesłał na przystanek....hahaha


Niezle go musiało docisnac. Kto po 60-ce lata po rusztowaniach? Desperacja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uśmiechnięta ale zwinięta niezalogowany
1 lipca 2024r. o 22:03
~~lkjjlkjlk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Uśmiechnięta ale zwinięta napisał(a): Tyle wygrywasz w te swoje zakłady że powinieneś helikopterem latać albo przynajmniej taksówką a nie kuśtykać po

toż to pospolity atencjusz - stulejarz - ci co naprawdę wygrywają nie chwalą się publicznie.



Hehe.....pewnie nawet nie stać Yana na kupony o których tu opowiada.....może to zwykły konfabulant ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grzesiek niezalogowany
1 lipca 2024r. o 22:06
Potwierdzam że codziennie obstawia po kilka kuponów po dwa złote każdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uśmiechnięta ale zwinięta niezalogowany
1 lipca 2024r. o 22:10
~~Yanku napisał(a): A ty ojca swego znasz ? gdyż potężna jest siła nałogu matki !


Yanku czyżby ten prymitywny tekst powtarzany miesiącami pod niewygodnymi wpisami dotyczący matki to twoje osobiste przemyślenia ? Tylko tyle potrafisz wydukać bez pomocy mędrców ze szkiełka ........ ? :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza