Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Lukrecja niezalogowany
2 lipca 2024r. o 11:00
Powracają stare DEMONY !!
Orlen sprzedał spółkę zarządzającą magazynami gazu !!!
No i stało się już zaczęli sprzedawać zaczęli od magazynu bo nam polaka jest nie potrzebny. Jeszcze troch to dowiemy się ze Orlenu też nie mamy. Zanim się obudzą Polacy to nic niebedzie. I będziemy Made in Germany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Języczka niezalogowany
2 lipca 2024r. o 11:19
a mamy?...przecież ''brudna pała'' sprzedała ''złotą kurę '' za kilka złotych Arabom...;D
teraz praktycznie oddaje się ''ukrom'' PKP Cargo...
wcześniej sprzedano im kilka nabrzeży w polskich portach...

tylko Tadzikowa ''żabcia'' trzyma się dobrze ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Języczka niezalogowany
2 lipca 2024r. o 11:28
~~Kasztanowordzawa Ostróżka napisał(a): jony jacys Medrcy cie wywoluja znaczy zyc bez ciebie nie moga



wiem ...widzę to ... ;D
ale cóż ...oni mają swojego idola a ja swoich ''fanów''...

ale to ''miękiszony'' lub co bardziej do nich pasuje ''miętkie faje''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Języczka niezalogowany
2 lipca 2024r. o 11:32
teraz szybko do Biedroneczki po Reedsiki jabłuszkowe i się ułożę przed tivi bo dwunasta zaraz i rusza maraton tenisowy...

ale się będzie działo jak wyjdzie chyba cos około 17-ej Świątek a ja obstawiłem na jednym kuponiku że wygra Kenin...;D
na wszelki wypadek kupon z jednym błędem bo to ''wicie-rozumicie'

''na wszelki wypadek i ksiądz kut.a.sa nosi'' ....;D
nara ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terror praworządności jest spoko niezalogowany
2 lipca 2024r. o 12:07
Terror praworządnośc jest spokooo bo miejsce pisowcòw jest we więzieniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Języczka niezalogowany
2 lipca 2024r. o 13:23
no i Duda...
angielska pogoda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
2 lipca 2024r. o 13:31
premier traktowany jak lokaj przez niemieckiego kanclerza. Co za haniebne widowisko, obrzydliwe skundlenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Rozpław niezalogowany
2 lipca 2024r. o 13:49
ladaco napisał(a): premier traktowany jak lokaj przez niemieckiego kanclerza. Co za haniebne widowisko, obrzydliwe skundlenie

Nie widziałem. Na baczność też stał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza