Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~Błękitna Dalia niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 19:29
~~Krasny Jałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Błękitnozielona Nemezja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a): Nie jestem świadkiem ale już nigdy więcej nie zgodzę się na transfuzję. To jest obrzydliwe i niehumanitarne, grozi mnóstwem chorób i nieokreślonymi powikłaniami w przyszłości. Są alternatywy.


ha ha ha..
"nie jestem świadkiem jehowy". śmierdzi z twojej wypowiedzi sektą na sto czterdzieści cztery tysiące kilometrów!!
słaba prowokacja, pooglądaj sobie filmiki na jworgu jak się chować w piwnicy i na strychu przed gogiem z magog. lololo
Na serio nie jestem, kiedyś niestety była u mnie transfuzja i nigdy więcej. Cóż żyje z tym ale jak mi się przypomni to czuję się jak mutant genetyczny, mam za złe rodzinie, że wyraziła zgodę po wypadku. Ponadto nastąpiły duże niepożądane zmiany i komplikacje w moim organizmie Generalnie w głowie.




Dzień dobry, z tej strony lekarz. Jakie to nieodwracalne komplikacje wystąpiły po przeprowadzeniu transfuzji? Proszę opowiedzieć więcej, świat medyczny jest ciekawy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pies na blondiii niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 19:39
mnie tyż raz zagineła moja blondiii ale sam tanio znalazłem ją u gacha po dwóch dniach romansu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Berberys niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:39
~~Nathan Knorr napisał(a): Dzień dobry. Tu prezes Jehowych. Z okazji znalezienia Pani Izabeli udzielam dyspensy i przez tydzień możecie jeść kaszankę.

dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłota Budleja niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 22:15
~~pies na blondiii napisał(a): mnie tyż raz zagineła moja blondiii ale sam tanio znalazłem ją u gacha po dwóch dniach romansu

dobrze że moja nie jest blondi. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłota Budleja niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 22:19
~~zdupydomordyzaur Jerzy napisał(a): A wiecie czym się różnią Świadkowie od Katolików? Niczym. Też przystąpili do testu szczepionki plandemicznej. Co z tego że jeden daje a drugi bierze albo nie, jak już jesteście skopani zakrzepicą :)


Jestem katolikiem i nie dałem się nabrać na żaden eliksir od gatesa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Cykoria niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 22:30
A duch i oblubienica bezustannie mówią: „Przyjdź!” I każdy, kto słyszy, niech powie: „Przyjdź!” I każdy, kto jest spragniony, niech przyjdzie; każdy, kto chce, niech bierze wodę życia darmo.

„Ja świadczę każdemu, kto słyszy słowa proroctwa tego zwoju: Jeżeli ktoś doda coś do tych rzeczy, Bóg doda mu plag zapisanych w tym zwoju; a jeżeli ktoś odejmie coś ze słów zwoju tego proroctwa, Bóg odejmie jego dział w drzewach życia i w mieście świętym — rzeczach opisanych w tym zwoju.
„Ten, który świadczy o tych rzeczach, mówi: ‚Tak, przychodzę szybko’”.

„Amen! Przyjdź, Panie Jezusie”.

Życzliwość niezasłużona Pana Jezusa Chrystusa niech będzie ze świętymi.

Pomimo tych wszystkich gorzkich slow, które tutaj padały - kochamy Was! I pragniemy żyć wiecznie z Wami w Raju na Ziemi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Czeremcha niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 22:41
~~Błękitna Dalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasny Jałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Błękitnozielona Nemezja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a): Nie jestem świadkiem ale już nigdy więcej nie zgodzę się na transfuzję. To jest obrzydliwe i niehumanitarne, grozi mnóstwem chorób i nieokreślonymi powikłaniami w przyszłości. Są alternatywy.


ha ha ha..
"nie jestem świadkiem jehowy". śmierdzi z twojej wypowiedzi sektą na sto czterdzieści cztery tysiące kilometrów!!
słaba prowokacja, pooglądaj sobie filmiki na jworgu jak się chować w piwnicy i na strychu przed gogiem z magog. lololo
Na serio nie jestem, kiedyś niestety była u mnie transfuzja i nigdy więcej. Cóż żyje z tym ale jak mi się przypomni to czuję się jak mutant genetyczny, mam za złe rodzinie, że wyraziła zgodę po wypadku. Ponadto nastąpiły duże niepożądane zmiany i komplikacje w moim organizmie Generalnie w głowie.




Dzień dobry, z tej strony lekarz. Jakie to nieodwracalne komplikacje wystąpiły po przeprowadzeniu transfuzji? Proszę opowiedzieć więcej, świat medyczny jest ciekawy. Pozdrawiam.


Człowieku rodzina nie może wyrazić na to zgody jak miałeś wypadek, piszesz brednie niewykształcony świadku Jehowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Dalia niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 23:27
~~Srebrnoszara Cykoria napisał(a): A duch i oblubienica bezustannie mówią: „Przyjdź!” I każdy, kto słyszy, niech powie: „Przyjdź!” I każdy, kto jest spragniony, niech przyjdzie; każdy, kto chce, niech bierze wodę życia darmo.

„Ja świadczę każdemu, kto słyszy słowa proroctwa tego zwoju: Jeżeli ktoś doda coś do tych rzeczy, Bóg doda mu plag zapisanych w tym zwoju; a jeżeli ktoś odejmie coś ze słów zwoju tego proroctwa, Bóg odejmie jego dział w drzewach życia i w mieście świętym — rzeczach opisanych w tym zwoju.
„Ten, który świadczy o tych rzeczach, mówi: ‚Tak, przychodzę szybko’”.

„Amen! Przyjdź, Panie Jezusie”.

Życzliwość niezasłużona Pana Jezusa Chrystusa niech będzie ze świętymi.

Pomimo tych wszystkich gorzkich slow, które tutaj padały - kochamy Was! I pragniemy żyć wiecznie z Wami w Raju na Ziemi!


Problem polega na tym, że jeśli jesteście odpowiedzialni za uprowadzenie Izy, to my nie chcemy żyć z Wami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza